Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy nárcisztikus ember miatt...

Egy nárcisztikus ember miatt már megfordult bennem az öngyilkosság gondolata, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos a No Contactot nem tudom bevezetni mivel mindenhol zaklat. Ha nem vagyok online akkor élőben,ha online vagyok akkor megtalál ott is. A facebookomat már feltörte nem egyszer. Ez már vagy 1 éve tart és nem száll le rólam. Voltak bizonyítékaim a fenyegetéseire de az egyik családtagom összetörte a telefont és oda lettek a bizonyítékok. Volt már emiatt Januárban egy öngyilkossági kísérletem és akkor is a pszichiátriára kerültem. Tovább folytatja. Kikészültem. Szerintem idegösszeomlásom lett.
2019. aug. 19. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Hazudós
2019. aug. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hazudok. Ez igaz.
2019. aug. 19. 17:30
 3/8 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Nem engeded be. Nem válaszolsz neki. Letiltod a számát. A FB-ját pedig annak lehet felt{rni, aki hagyja. Emellett gyűjtögesd újra a bizonyítékokat.
2019. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
S mi miben segíthetünk? Azt se tudjuk ki zaklat, és, hogy miért tűröd már lassan egy éve. Talán jelentsd a rendőrségen!
2019. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bizonyítékok nélkül nem tudom. Mert az is oda lett.
2019. aug. 19. 17:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd rá a rendőröket mikor közterületen zaklat. Ez megoldható, és ki is jönnek...
2019. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan gondolom azota is zaklat. Akkor csak van valami bizonyíték már. Távoltartásit kell kérni ha zaklat. Vagy ráhívni a rendőrséget.
2019. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ismerem a szitut. nekem rohamaim voltak mikor csak ra gondoltam, vagy kaptam tole egy uzenetet. meg a mai napig felelem jon ram tole, pedig evekkel ezelott volt. szucs leventenek van egy meditavioja "lelki pajzs" kovacsolasa neven es azt erdemes lenne meghallgatnod. pomt erre jo. masreszt pedig semmit ne valaszolj neki, se utcan se pedig neten. semmi beszed! mondjon amit akar, egyik fuleden be, masikon ki. ugy is ot fogja mindenki hulyenek nezni. te meg mondhatod ha valaki kerdezi, h nem ismered es bolond, csak random rad szallt. a fontos, hogy ne reagalj. megunni max 1-2 even belul fogja tapasztalataim szerint, de a rendszeres zaklatast hamarabb. addig meg rendorseg.
2019. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!