Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én szeretem a rossz időt?

Csak én szeretem a rossz időt?

Figyelt kérdés
🤷‍♀️
2021. ápr. 21. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Régebben nem szerettem, most már szeretem ha pl esik az eső, megnyugtat, a szelet viszont utálom.
2021. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad kívül még sok ezer ember szereti, én viszont a meleg, száraz, napsütéses időt szeretem.
2021. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ÉN!

Imádom amikor szürkébb az ég valahogy nyugtatóbb.

És az esőszag na az az egyik kedvenc szagom a friss fű után.

A hűs idő is kedzvez ilyenkor.

Szóval én is viszont a nyári meleget nagyon nem bírom..

2021. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Óó 3as én is így vagyok!!!!:))
2021. ápr. 21. 21:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos,hogy nem szeretem; na , az a nagyon rossz; amikor úgy be van borulva, hogy ilyen fehér az egész ég(bolt). Na, hát én azt utálom. Mert az szerintem totál tökre értelmetlen; ha csakúgy, simán be van borulva. Legalább esne az eső. De tehát,ha nem is esik az eső, és be van borulva; akkor értelmetlenül van beborulva, mert akkor helyette inkább süthetne is a nap. Tehát ha már így be van borulva, legalább esne az eső, mert különben értelmetlenül van beborulva. Az esőt egyébként én szeretem, de pl az is lehet jó, ha esetlegesen pl az esőfelhők is inkább este vonulnának át fölöttünk, reggel, meg napközben meg sütne a nap. Mondjuk néha ilyen kis frissítő záporok jól is eshetnek. Amúgy az lehet pl még akár valakinek zavaró, hogy ha pl nagyon dörög az ég; vagy pl ha mondjuk valaki frontérzékeny, és hirtelen vannak időjárásváltások; meg mégegy; alapvetően én nem szeretem a szelet, hogyha ilyen bazinagy, viharos szél van, hát azt kellemetlennek szoktam titulálni; de a másik dolog, hogyha pl nincs közben mégse rossz, borult idő, hanem kellemesen világos, meg kellemes hőmérsékletű idő van közben; akkor meg pl jól jöhet sárkányeregetéshez is az a szél néha, amikor kedve van az embernek, és van is kéznél valami, amit röptethet. De amúgy szal pl az sem jó, ha meg nap közben mondjuk folyamatosan hőség van, de egyébként ilyenkor cuki, meg vicces lehet így a nagy hőség közepette egy kis cuki, frissítő 2-3-5-10-15 perces zápor is. Az alá még élvezettel akár ki is áll az ember; mert az tök jó. :):):) De viszont volt egyébként olyan, amikor voltak naagy, viharos szelek, és akkor hideg lett tökre a házunk, anya valami ilyesmit mondott, hogy átfujta a szél a falakat is, és akkor hogy szal azé lett olyan hideg;de szal van fűtésünk, ne aggódjatok, tehát amikor szükséges, alkalmazni szoktuk.
2021. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert az szerintem totál tökre értelmetlen; ha csakúgy, simán be van borulva

szerintem neeem.

pont ilyenkor szokott felfrissülni az idő még ha nem is esik.

legalább is én ezt vettem észre :)

2021. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ja meg persze a villámlás és dörgést is szeretem!

meg a vihar előtti csendet.

2021. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha itthon töltöm és nem kell sehova se mennem, csak az ablakon túl látom a külvilágot, akkor igen, én is szeretem. Ellenkező esetben én a jó időre szavazok.
2021. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A rossz idő sok fajta lehet. A borús/enyhén esős időt nagyon szeretem. A szakadó esőt, szelet stb., nem.
2021. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5.vagyok,egyébként néha jól jöhet a rossz idő is; arra gondolok,hogyha pl valakinek valamit dolgoznia kell bent, akkor nem sajnálja, hogy jó idő van kint, és nem ott tölti kint az udvaron az idejét/vagy sétál ,ha nincs se udvara, se erkélye. Tehát pl lehet ,hogy sajnálná,ha kihagyja azt a jó időt; de én azért inkább sokkal jobban szeretem, amikor olyan lágy-melegen esik a napsütés. Nekem tehát az kedvencem. :):)
2021. ápr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!