Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem féltek az oltás késői...

Nem féltek az oltás késői szövődményei miatt?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 15:26
1 2 3 4 5 6
 41/53 Tepfal ***** válasza:
82%
Láttam, mivel ott voltam a kórházban, továbbá az orvos ismerőseim szinten láttak 🤷‍♀️ Továbbá saját környezetemben volt halál, illetve olyan is, aki nem halt bele, de megszenvedte. És sok olyan is persze, aki különösebb probléma nélkül átvészelte. De nem ez a lényeg. Hanem hogy neked nincs közvetlen információs. Sosem jártál kórház covid osztályának közelében sem. Ez nyilvánvaló abból, amit írsz. Elmondanád, hogy mégis mi értelme van bizonyítgatnod az “igazad”, amikor semmilyen konkrét információd nincs? Mégis mi a jó éget gondolod, hogy neked van igazad? Mert a hiszékeny emberek lehúzásából élő lapok/Facebook trollok ezt állítják?
2021. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
22%
41es: Az anyám egészségügyben dolgozik és szokott mesélni ezt azt. A másik meg én nem mondtam hogy igazam van de ti meg miért gondoljátok hogy igazatok van? Mert nektek sincs. Te sem tudod bizonyitani az igazadat és én sem. És ez igaz az oltásokra is. Miert nondjak egyesek masoknak hogy oltassa magát ha nem lehet tudni hogy miket fof okozni a vakcina rádasául sokan mem olthatók. Miért lenne igazuk akik az oltás mellett állnak és miért lenne igazuk akik nem bíznak bennük. Mindkét réteget meg kell nézni és logikusan illetve a tények alapján átgondolni. És én igy hozok meg döntéseket azért nem oltatom magam.
2021. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
70%
Nem. De ettől még tartottam tőle, ezért olyannal oltakozom, ami nem tesz kísérleti állattá.
2021. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
10%
43as: Se a kinai vakcina se a pfizer se az astra sem jo. Az utolso kettő azért nem mert Bill Gates és volt felesége körébe tartozik maga a gyógyster gyártó cég akik a Pfizert és az Astrát is csinálják többek között. Bill Gates korábban azt nyilatkozta hogy ő a túlnépesedést ő oltásokkal oldaná meg. A kínai vakcina meg olyan hogy ügye látjuk azt hogy maga a vírus is Kínából jött és amit csinálnak a Kínaiak meg amit esznek ügye amilyen undorítóak a vakcinában sem lehet megbízni.
2021. máj. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
85%

"Bill Gates korábban azt nyilatkozta hogy ő a túlnépesedést ő oltásokkal oldaná meg."


Jajj! :-D

De ehhez miért kell ekkora felhajtás? Elég lenne nem beadni a gyerekkori kötelező oltásokat a túlnépesedés ellen.

2021. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
0%
45,nagyon buta, szűklátókörű és tájékozatlan vagy. A világ nagyobb és főleg elmaradottabb részén nincsenek kötelező védőoltások, pl Afrika, Ázsia sok részén, de még a fejlett országokban is kevesebb, mint nálunk. Tehát ez nem opció Billnek. Amiről a 44-es kollega beszél, az valóban elhangzott, videó is van róla, jegyzőkönyv is olvasható, blablabla.... Elérhető, aki akarja megkeresi. Azért mert nem hiszed el, vagy nem hallottad, olvastad, attól az még létezik. Itt és most csak egy fegyveretek van, a lepontozás. Éljetek vele bátran, hátha segít.
2021. máj. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
83%
Sokkal egyszerűbb módszerek is vannak a túlnépesedés visszaszorítására, a felhajtás csak dacot szül, látod, így is mennyi hadakozás van, ezzel nem érnének célt, ennyire Gates nem hülye.
2021. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
13%
47es: Persze vannak más módszerek is de ez a módszer az ahol az emberek többsége nem gyanakszik hogy valami mégse stimmel ezekkel a vakcinákkal. Szerinted miért pont ennél a virusnál van védettségi igazolvány meg diszkrimináció meg reklámozás meg plakát meg stb hogy oltassa be magát az ember. Soha egyszersem volt ilyen egyik vírusnál sem ami létezik a Földön hogy ennyire erőszakoltak volna egy oltást a másikra és ilyen diszkrimináció. Pedig súlyosabb vírusok is voltak a Földön a covidnál. És innen már logikusan ki lehet következtetni hogy ha ennyire erőszakolják az emberre az oltást hogy valami azzal nem stimmel. De ha én elakarok adni egy házat és nagyon kell a pénz akkor én is azt csinálnám hogy ingatlanosokat hívnék segítségül. A kormány ugyanezt csinálja. A médiát hivják segítségül és egy bizonyos számú beoltott emberek után a kormány rengetek pénzt fog kapni többek között a Világbanktól.
2021. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

"de ez a módszer az ahol az emberek többsége nem gyanakszik hogy valami mégse stimmel ezekkel a vakcinákkal."


Burokban élsz? :-D

2021. máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
14%

Jó, ezt könnyen rövidre lehet zárni. Aki nem hiszi el ezeket az összeesküvés elméleteket, azoknak mondom, hogy vannak olyan honlapok, ahol össze vannak gyűjtve ezek az anyagok. A gyengébbek kedvéért, be vannak linkelve. Eredeti környezetben nézhetőek és olvashatók. Tehát mégegyszer: nem a konteós oldal írja ezeket a cikkeket, hanem összegyűjti és belinkeli. Lehet mazsolázni, csodálkozni. De könnyebb a királyi tv-ből tájékozódni, meg egyszerűbb is.

A lepontozást nem felejtsétek!

2021. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!