Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem féltek az oltás késői...

Nem féltek az oltás késői szövődményei miatt?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 15:26
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
27%
29. Nem kötelező, ne is legyen. Csak ne sírjatok, ha láttok minket nyaralni, szállodába, étterembe, állatkertbe menni, ti meg nem léphettek be. Okkal. És ami még ennél is fontosabb, ne sírjatok, miközben a lélegeztetőgépen haldokoltok.
2021. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
35%
31-es: Értsd már meg jóember hogy aki átesett a víruson kisebb lázzal az már védve van mert a szervezet immunis a vírusra. Ha el is kapná újra az ember akkor sem fog már lélegeztetőgépre kerülni mert ez nem influenza hogy minden évben van es átesik az ember rajta. Tehát aki átesett és 6 hónapig szol az igazolvany akkor utána miért is kell beoltani magunkat? Mert így már teljesen értelmetlen. Ha el is kapnám újra akkor is ugyanolyan tünetek lennének mint aki beoltotta magát és úgy kapta el. És ez a diszkrimináció hogy azok akik átestek rajta 6 hónapos az igazolvány és azok akik beoltották magukat nincsen lejárati dátum. Na ez a szemétség.
2021. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
39%

Akkor felhetnek barmilyen gyogyszertol, etelfestektol, veleszuletett rendellenessegtol, legionellas csapviztol valamint autobalesettol.

Nem.

2021. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 Sunshinedoll ***** válasza:
73%
Félni nem félek, de nem áltatom magam, ezek új vakcinák, viszont szerintem a legrosszabb vakcina is jobb, mint egy súlyos COVID fertőzés, egyik nagy cégnek sem érdeke sz-r vakcinát piacra dobni, szóval attól pl. nem izgulok, hogy bármelyiktől meghaltam vagy nemtudom mi lett volna. Én egyszerűen nem bírom a Pfizert mint céget, és úgy voltam vele, ha már vakcina tesztalanya leszek ígyis-úgyis, akkor olyat kérek, ami nem a piacon a legeslegelső olyan vakcina a technológiát tekintve (pl. mRNS technológiával ugye ezek az első emberen tesztelt vakcinák, én ebből nem kértem, de ez is csak személyes vélemény, ki mit preferál és mi alapján választ). A COVID hosszútávú hatásait ugyanúgy nem tudjuk, szóval mindent mérlegelve mindenki döntse el magának, mit és hogyan kockáztat és mit csinál, ezt szerintem más nem tudja eldönteni helyettünk.
2021. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
24%
34-es: De nincs COVID súlyos fertőzés nem hiszem el hogy ezzel még mindig betudják etetni az embereket. Azt is bevallották hogy beleszámították azt is hogy ha valaki autó balesetben meghalt de mondjuk volt pozitív tesztje korábban vagy a családjának akkor azt fogják ráírni hogy covidban halt meg. Akik lélelgeztőgépre kerültek és ennek is kicsi volt a százaléka azoknak pedig súlyos lélgzőszervi betegségük volt tehát volt egy alapbetegségük amire ráment egy vírus de ha bármilyen más vírust kapták volna el ugyanúgy oda kerültek volna. Sajnos egy járvány ilyen. De nagyon sokan ha hiszünk a tesztekben köztük én is kisebb lázzal vagy tünetmenetesen átvészelték az emberek. ÉS itt arra kell alapozni hogy a többség akik átestek rajta nem kerültek lélegeztetőgépre és élnek. Tehát ilyen alapon nem veszélyesebb ez a covid járvány mint bármelyik másik járvány. Viszont az hogy a vakcinákat ennyire reklámozzák nem a vírus miatt csinálják hanem azért mert tudják a nagyokosok is hogy a vakcinákkal valami nem stimmel de a kormány rengetek pénzt fog kapni ha kellő számú embert beoltatnak ezekkel. De hiába írja le bármelyik normálisan gondolkodó ember az igazságot mivel egyetlen egy vakcinát sem reklámoztak soha ennyire hogy a médián keresztül is meg plakátokon keresztül is akarják ráerőszakolni az emberekre. Ezt nem a vírus miatt csinálják. Ez az igazság.
2021. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csomó dolgot az egésszel kapcsolatban még nem ismerünk amúgy sem.
2021. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Jólvan akkor, nekem feküdt rokonom kórházban, mellette meg hulltak az emberek, mint a legyek.


Bocsmár, de az, hogy "csak azok haltak meg, akik amúgy is másban betegek" nem túl etikus érvelés. Egy szimpla kisebb fertőzésbe is bele tud halni egy HIV-es vagy bárki, akinek az immunrendszere nem működik megfelelően, ez nem jelenti azt, hogy akkor az az ember nem érdemel segítséget és akkor azt a problémát le kell sz-rni.

Meg lett lovagolva a COVID politikailag hatvanszor minden pózban? Meg.

Hoztak balfasz intézkedéseket a járványhelyzet alatt a kormányok? Igen.

De ettől még változatlan tény, hogy magyarországon lakossági arányt tekintve rengeteg ember hal meg COVIDban, szerintem akik ilyen betegek mellett dolgoznak vagy akiknek ilyen beteg van a családjában biztos majd megnyugszanak, ha elolvassák a kommentedet, hogy nem létezik súlyos COVID fertőzés meg tünet :D Ők akkor biztosan valami alternatív univerzumban életek eddig.

2021. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem igaz. ÉS nem írom alá. Nem halnak meg rengeteken Covidban. Tudod miben halnak meg? Hogy bármilen más betegségük van de nem fogadták vagy fogadják az embereket mert hogy covid van és csak azzal kapcsolatban lehet menni és házirvoshoz meg egyáltalán nem mert szintén hogy covid van. Én nem találkoztam még aki meghalt volna covidban és érdekes módon aki írja ő maga sem volt az csak ilyenek a válaszok hogy az ismerősőm vagy barátom vagy távoli rokonom vagy akármi de hogy azok írtak volna akik valóban lélegeztető gépen voltak és átestek rajta semmit nem találtam ilyenekről. Ez igy egy nagy hazugság hogy covidban sokan meghaltak miközben kevesebb az idei halálozási arány eddig mint 2018-ban vagy 2019-ben akkor mégis hogy lehet hogy sokan covidban meghaltak?
2021. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 Tepfal ***** válasza:
100%
Amúgy te ezeket az információkat honnan veszed, kedves 38-as? Nekem sógornőm, nagynéném az eü-ben dolgozik, én magam láttam 30-as nőt belehalni Covidba, szegény mamám mellett a kórházi ágyon két szerencsétlen is eltávozott, de ja, tuti lábtörésbe haltak meg...
2021. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
0%
39es: Mert biztos mutatták neked a kórlapját hogy pontosan miben halt meg? Vagy csak így rávágták neked hogy covidban halt meg és te elhitted? És igen sajnos idősek barmilyrn virusban nem csak covidban és minden évben meghalnak nagyon sokan. Senki se él örök életet és nem könnyű feldolgozni ezt a tényt de ez igy van.
2021. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!