Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem féltek az oltás késői...

Nem féltek az oltás késői szövődményei miatt?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 15:26
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
35%
Én azt kérdezném azoktól akik beoltották magukat hogy mi ellen véd hogyha ugyanúgy elkapja az oltott is a vírust? Az hogy esetleg talán enyhébb tünetek lesznek ez nem ok rá ugyanis sokan átestek a viruson többek között én is kisebb lázzal és ennyi. De ha ugyanúgy továbbadják és elkaphatják akik bevannak oltva akkor mitől is véd? Akkor ez nem védőoltás hanem kezelés. Kezelés arra hogy ha elkapja akkor nem lesz súlyos tünetek. De a kezelést nem kötelezhetik ugyanis aki már átesett ezen szintén ugyanúgy védve van a szervezete a vírustól mint akik be vannak oltva.
2021. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
83%
Én a koronavírus-fertőzés hosszútávú szövődményeitől félek, éppen ezért akarok oltatni, hogy csökkentsem az esélyét a súlyos megbetegedésnek. Elég sok mindennel oltottak már az életemben és semminek nem volt eddig semmilyen szövődménye, elég kicsi az esély rá, hogy pont most lesz valami gond.
2021. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
75%
#11 Megválaszoltad a saját kérdésed: Az oltás a betegség súlyos illetve halálos kimenetelének az esélyét csökkenti. Nem mindegy, hogy egy hétig otthon fekszel lázasan, köhögve, vagy pedig egy hétig lélegeztetőgépen vagy a kórházban, aztán meg örökre a koporsóban!
2021. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
75%

#11 te kisebb lázzal estél át rajta, engem 2 hétig ledöntött, más meg belehalt.


Tudsz még egyéb hülyeséget is kérdezni?

2021. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Egy hétköznapi fájdalomcsillapítónak is lehetnek hosszú távú szövődményei, ha hajlamos vagy valamire, olvasd el bármelyik betegtájékoztatót. Nekem van olyan ismerősöm, aki nem ehet meggyet, mert allergiás rá, másnak meg ártalmatlan. Ha több generáción keresztül trombózishajlam van a családban, nem szedhetsz fogamzásgátló tablettát, vagy csak szigorú kontroll mellett. Ez csak egy példa. Immunhiányosan született babák pl. nem kaphatnak BCG oltást, pedig az kötelező. Van ilyen is. Mindenki fel tudja mérni, hogy saját részéről mik a lehetséges kockázatok, ha kétségeid vannak, konzultálj orvossal, akinek a szakértelmében megbízol.
2021. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
74%
Nem,félni maga a vírus szövödményeitől "kellene".
2021. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
26%
Én csak egyet mondok: Attól hogy bármikor az ember fejére eshet mondjuk egy kő attól még nem kell egésznap sisakban közlekedni. Mindig is voltak vírusok és minden vírusnak vannak szovodményei. Mégse kotelezték és reklámoztak egyetlen egy oltást sem. A covid mivel sokan kisebb lázzal is átvészelik ennel jóval veszélyesebb az influenza de az oltást az imfluenza ellen sem erőltették. Pontosan ezért is és lehet lepontozni de pontosan ezért nem teszik be magukba az oltást mert erőszakolják az emberre és csak ezeket ráadásul egyes vakcinákon már olyan van csak akció. Csak azon a napon csak az van szoval siessen az ember nehogy lemmaradjon. Tehát se az oltás szovodménye se a virus utáni szovodménye nem jó. Viszont inkább átesik az ember a viruson minthogy beoltsa magát. Akiknek meg bármi alapbetegségük van azokra meg barmelyik más virus is veszélyes lássátok pl az influenzát. Ott is elhuny sok ember abban a betegségben. Ráadásul sokkal kevesebb halálozás történt mint 2019 ben tehát akkor miről beszélünk? 2019-ben meg nem volt covid.
2021. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
65%
Azért az mennyire durva már, hogy minden oltásellenes láthatóan kevesebb intelligenciával rendelkezik az írása alapján, mint azok, akik bíznak az oltásokban.
2021. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
75%
Van két komolyabb alapbetegségem, szóval én jobban félek a Covid szövődményei miatt.
2021. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
31%
Én félek, mivel alapvetően kicsit orvos- és gyógyszerellenes vagyok, inkább a természetes gyógymódokat preferálom, és még egy aszpirint vagy görcsoldót sem szedek be feleslegesen, valamint a kötelező gyerekkori oltásokon kívül nem kaptam még másikat (csak a covid vakcinát). Próbálom minimalizálni a károkat, amiket az élet okoz :D (vegan vagyok, nem iszom alkoholt, nem dohányzom, adalékanyagmentességre törekszem, természetes/szép összetevőjű kozmetikumokat használok, ha nincs komoly gond, inkább természetgyógyász/kínai orvoslás, mint orvos vagy gyógyszer). Ettől függetlenül beoltattam magam, mert ez nem csak az én érdekem, de nem vagyok teljesen nyugodt 😅
2021. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!