Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Viszkok Fruzsi szimpatikus...

Viszkok Fruzsi szimpatikus vagy sem? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Mi az amit szerettek benne és mi az amit nem?

Azért vagyok kíváncsi, hogy most végülis mit gondolnak róla az emberek, mert én egy teljesen normális embernek látom, de olyan sokan leszólják, nem tudom, hogy sokaknak mi a problémájuk vele.


2021. máj. 4. 17:26
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
59%

Borzasztoan ellenszenves alapjaraton, de meg ezzel sem lenne baj, szerintem az az idegesito, hogy megallas nelkul dumal.. 20-25 percen at dumal es dumal, mar a falat kaparom 2 perc utan.

Szoval nem ertem, egyesek hogy kepesek valoban vegig nezni a videoit az elejetol a vegeig

2021. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Uh, valóban sokan nem kedvelik. Persze nincs ezzel gond, mindneki más, csak nekem furcsa picit, mert tényleg egy teljesen átlagos, normális lánynak tartom őt :D De mindnekinek zöldet nyomgam, köszi, hogy válaszoltatok!
2021. máj. 4. 18:02
 13/40 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is normális
2021. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
75%
Youtubon bárki lehet híres. Ez nem attól függ, hogy átlagos e vagy fel tud e mutatni valami érdekeset.
2021. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
98%

#8

Hol is kezdjem? Egy (természetesen szennyező cégektől származó) kozmetikumokat és divatholmikat halmozó vlogger egy coca cola által szponzorált videóban arról beszél, hogy a szelektív hulladékgyűjtés a kiút, és ebben merül ki a környezetvédelem... Hát, mit mondhatnék erre, nem igazán komolyan vehető. :D

2021. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
98%
Én régebben fel voltam rá iratkozva, amikor húszas éveim elején jártam. Akkor egy szimpatikus, kedves kis divat-sminkblogger csaj volt. Aztán elkapta a youtube, elkezdett tudni megélni a videózásból... azóta néha belenézek a videóiba, és eléggé hullámzó a véleményem róla. Volt egy időszak, amikor nagy átlátszóan nyomta a szponzortartalmakat, látszott, hogy sz...ik bele a tartalomkészítésbe, és csak a szponzorfizu miatt teszi fel a videókat, és amikor vki emiatt szólt neki, levágott egy k...a nagy hisztit egy kérdezz-felelek videóban, hogy "miattatok videózom, megérdemlem a pénzt, kuss van"... persze nyilván nem így, de ez volt a lényege. Azóta az normálisabban kezeli a dolgokat. Az szimpatikus, hogy nem egy affektáló, vihorászó, nyávogó nő, meg hogy nem nagyon felszínes, a könyves videóit és a programajánlós videóit tök hasznosnak és jónak tartom. A többi videója nekem elég uncsi. Ami még zavar picit, hogy úgy tesz, mintha akarna komoly közéleti témákról beszélni (pl. környezetvédelem, emberi jogok stb.), de azokat mindig tök felszínesen 1-2 mondatban letudja. Sztem ilyenkor jó, ha az ember eldönti, hogy ezekbe bele akar-e állni, és bele akarja-e feccölni a munkát abba, hogy rendesen utánanézzen-kutasson a dolgoknak (pl. ilyen "témában", ha könnyebben emészthető videóst akarok mondani, Hédinke sokkal összeszedettebb), vagy akkor hagyja ezt az egészet, és maradjon a saját kis rendszerezős-élettippes-olvasós-sminkesdivatos dolgainál.
2021. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Nem követtem aktívan a videóit, de amennyit láttam belőle, azok alapján sokáig szimpatikusnak tűnt. Aztán olvastam néhány véleményt róla, hogy amúgy milyen ember is ő a magánéletben, kamerákon kívül, és kissé árnyalódott a kép.
2021. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem normális lány, az, hogy a magánéletben milyen, az teljesen lényegtelen a tartalom szempontjából. Én már a kezdetekben is figyeltem, amikor még blogot írt és egyszerűbb életmódja volt. Igazából egy valami zavar benne, hogy tényleg Instagramra reklámokkal olyan életszínvonalat tud folytatni, aminek én teljes munkaidős állással nem tudok elérni soha. Mondjuk ez az összes influencerre igaz és szerintem nem normális dolog, hogy a reklámokért több 100 ezret meg ingyen autót, utazást stb adnak embereknek. Ahhoz képest Fruzsi még a normálisabb kategória, mert ő legalább videókat is készít, próbál értelmesebb témákat is feszegetni, mint az olvasás fontossága. Ez tetszik benne, mert legalább a többségében fiatal és befolyásolható követői is talán kedvet kapnak hozzá, hogy ne csak a kötelező olvasmányt vegyék a kezükbe. Ez is valami, mert az Instagram sztárok többsége még ennyi értéket sem teremt.
2021. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
70%

Nekem elég hullámzó véleményem van róla. Sokáig szerettem, szimpatikus volt nagyon a személyisége, tetszik hogy nem vihogós nyávogós lányka, hanem értelmes nő.

Persze sok mindenhez nem ért, ami teljesen normális dolog, csak akkor olyan témákról nem kéne beszélni, amiben nincs a toppon. Ez pl zavar benne. Azt hiszem tavaly indítottak egy podcast-et egy barátnőjével, pár részt meghallgattam. Volt aki klassz volt, volt ami elég gáz.

Ami miatt egy ideig nem bírtam elvileselni az amit korábban már írtak fentebb, hogy reklámokból az instára annyi pénzt össze tudott gyűjteni, hogy lakást vett belőle, évente 5-6 helyre is megy utazni külföldre. Amíg a legtöbben hitelre vesznek lakást amit nyugdíjig törlesztenek, és évi 1 nyaralás futja egy átlagos nehéz és fárasztó munkával, addig ő pár kép és videóval éri el ugyanezt. De ez igaz az összes többi hasonló YouTubeosra, nem konkrétan Fruzsi ellen szól ez, inkább az egész műfaj ellen. :/ Ma már elég ritkán nézem ilyen tartalmakat, inkább a saját életemmel foglalkozom.


Szerintem egy tökátlagos nő, lehet barátok lennénk az életben is, de amúgy semmi extra.

2021. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt sosem értettem, hogy valakit miért zavar, ha más gazdagabb, mint ő. Ha ezt úgy érte el, hogy reklámozott, akkor mi van? Miért fáj ez ennyire? Én is csóró vagyok, de irigy sosem voltam senkire.
2021. máj. 17. 15:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!