Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Viszkok Fruzsi szimpatikus...

Viszkok Fruzsi szimpatikus vagy sem? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Mi az amit szerettek benne és mi az amit nem?

Azért vagyok kíváncsi, hogy most végülis mit gondolnak róla az emberek, mert én egy teljesen normális embernek látom, de olyan sokan leszólják, nem tudom, hogy sokaknak mi a problémájuk vele.


2021. máj. 4. 17:26
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
100%

Nekem szimpatikus az a Fruzsi, akikkel a videóiban találkozni. Én 24 éves vagyok, a tartalmai nekem izgalmasak, és hasznosak, a könyve is az volt. Igényesen meg vágott videók, igényes kinézetű nővel. Tetszik hogx rendszerető szeret olvasni, szereti a divatot de nem esik túlzásokba.

Persze ez csak a videó, ki tudja milyen valójában.

2021. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
23%
Jó pár éve néztem, rendszeresen, aztán én felnőttem... ő meg nem. Nemrég belenéztem az újabb videóiba és még mindig nem. Csak kezd kínos lenni, hogy van két gyerekem, ő meg még mindig próbafülkékben nézi, hogy szűkíteni kellene-e a blúzt vagy még mindig finom az IKEA-s húsgolyó. Várom, hogy felnőjjön, és ehhez mérten értelmes tartalmakat is csináljon.
2022. okt. 9. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

#32

Miért ne lehetne felnőtt úgy, hogy nincs gyereke? Én is felnőtt vagyok és én is szeretek olyan ruhákat hordani amik illenek rám, nem hittem hogy ez gyerekesnek számít. 😆

Persze nagyjából értem mit szeretnél sugallni de akkor is tartom, hogy lehet felnőtt valaki attól még hogy más az érdeklődési köre mint neked... :D

2022. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
0%
Ez olyan, mint amikor nézel egy sorozatot 10 éve és NULLA karakterfejlődést látsz. Dögunalmas. Nem sugallom, kimondom. Pont ugyanolyan agyi szinten van, mint 10 éve. Nem érdekli más, nem csinál mást, és nem fejlődött semmit. Nem a gyerek léte vagy megléte a kérdés, hanem az ember gondolkodásának fejlődése. Az itt nincs.
2022. okt. 12. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

#34

Hát azért régen zömében sminkes videók voltak, ma már ezek háttérbe szorultak.

2022. okt. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
76%
34: ha te nem látsz fejlődést, az azt jelent, hogy beszűkült anyuciagyad van és csak a purdénevelést látod fejlődésnek. Amikor elkezdte Fruzsi a videózást, akkor csak Kínából rendelt ruhák felpróbálásával meg sminkeléssek foglalkozott... ma meg többek között országimázs-videókat csinál, könyvajánlót, múzeumi kiállításokat propagál, önfejlesztésről beszél...
2022. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%

:DDDDDD És ilyen nézőket vonz, mint te ezzel a sok "remek anyaggal". A stílusod mindent elmondott. Gratulálok neki!


Akkor is sminkelt, most is sminkel, és jé, olvasni is tud! Az igen! 30 felett ez már valami!

2022. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

#37

Én továbbra se értelek. Gyerekesnek állítod be amiért nincs gyereke, azzal jössz hogy semmit nem változtak a tartalmai pedig de..... Mi a bajod tulajdonképpen? Miért ennyire felháborító, ha valaki nem úgy él mint te?

2022. okt. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
37: akkor mondd el nekem, hogy te mennyit fejlődtél karakterben... te mondjuk támogatod-e és népszerűsíted-e olyan szinten a kultúrát, segítesz-e másoknak rendszerezésben vagy az életük kordában tartásában... gondolom, te is odáig jutsz el, hogy "de hát... én szültem gyereket!!!!!!!!!4444!!!" (abban sem vagyok biztos, hogy egy múzeumba elmentél volna magadtól). Egyébként nem gondolom, hogy a stílusommal olyan nagy gond lenne... nyersnek az, az tény és való.
2022. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Nekem a Fruzsi tökre szimpatikus és szeretem nézni a videóit.Igazaból egy konkrét dolgot nem tudok mondani hogy miért ,csak szimplán szimpatikus illetve engem pont érdekelnek a témák amiről ő készít videókat 😊
tegnap 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!