Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Viszkok Fruzsi szimpatikus...

Viszkok Fruzsi szimpatikus vagy sem? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Mi az amit szerettek benne és mi az amit nem?

Azért vagyok kíváncsi, hogy most végülis mit gondolnak róla az emberek, mert én egy teljesen normális embernek látom, de olyan sokan leszólják, nem tudom, hogy sokaknak mi a problémájuk vele.


2021. máj. 4. 17:26
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
20-es, ezt én sem értem. Mindenkit azért fizetnek meg, amennyi haszna van a munkájának a munkaadó szempontjából. Igen, biztos nehéz abba belegondolni, hogy a gyárimunkás 3 műszakban nem keres meg annyit, de azoknak a cégeknek, akik az influencerekkel reklámoznak, az az influencer hajt annyi hasznot, hogy megérje. Meg azért azzal is van munka + annak vannak olyan hátulütői, amivel mondjuk minimálbéres Juci nem találkozik (nyílt fikázás, pletykák, őrült sztalker rajongók).
2021. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Így van. De mégha nulla energia befektetéssel is érné el, hogy sok pénzt keres, akkor se lennék rá irigy, de főleg nem utálnám emiatt. Egyszerűen csak annyit gondolok róla, hogy jó neki, hogy sikerült elérnie, amit akart. De egyébként sok munka van ebben is, nem csak úgy az ölébe pottyant a siker.
2021. máj. 17. 16:17
 23/40 anonim ***** válasza:
16%

En a kezdetek ota kovetem es normalis, szimpatikus lanynak tartom. Viszont az rosszul erintett, hogy a sajat, szabadteri konyvbemutatojara csak vakcinaigazolvannyal lehetett menni... torodik is o az egyenloseggel (vagy a tobbi divatos youtuber)...

Diszkriminacio! Ezutan kikovettem.

2021. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Diszkrimináció? Szerintem meg a saját döntésed következménye :)

Ez olyan, hogy ha nem akarsz jogsit, nem fogsz vezetni. Vagy ha nem akarsz buszjegyet venni, nem buszozhatsz. Simán szabály.

2021. jún. 18. 17:47
 25/40 anonim ***** válasza:
58%

Hát igen, ez nekem is kedvencem, amikor olyan emberek diszkrimánciót kiabálnak, akikben annyi nincs, hogy a közösség érdekében tegyenek valamit. Ennyi erővel az is diszkrimináció, hogy a 11 éves kissrácnak nem adnak alkoholt a kisboltban, meg aki veszélyesen vezet, az nem kap jogsit.

És akkor tegyük még hozzá, hogy ezeket a szabályokat nem Viszkok Fruzsi hozta, hanem a helyszín, akik jogszabályilag kötelezve vannak erre.

2021. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
44%

Persze, nem Viszkok Fruzsi hozta a szabalyt, de ha erdekelne a diszkriminacio, akkor nem ment volna bele ilyenbe. Vagy megtarthatta volna maskor is a konyvbemutatot. Nem hinnem, hogy alig van penze es muszaj volt a konyvbenutato.


Latszik, hogy fogalmatok sincs semmirol. Egyreszt honnan jon az, hogy semmit sem teszek a kozossegert? Csak azert, mert nem oltatom be magam? Ez, csak ez szamit? Ezt vajon egy kommentbol honnan tudhatjatok, hogy mi mast teszek a kozossegert vagy a bolygoert?


Nyilvan az en dontesem, persze. Mindenki onszantabol szeretne diszkrimalva lenni. Az is a sajat dontesem kovetkezmenye, hogy ha muszlimma valok es ezert diszkriminalnak.

Jezusom :DD ezekre tenyleg nem tudok mit mondani. Micsoda bologato szabalykoveto birkak vagytok:D

Es miert is teszek a kozossegert, ha beoltatom magam? Ha valaki fel a virustol vagy veszelyztetett csoportba tartozik az szepen beoltja magat es le a gond. Innentol meg nem mindegy nekik, hogy EN be vagyok-e oltva? Azzal, hogy o beoltatja magat, onnantol semmi kozom nincs hozza, nemde? Hiszen vedett. Az egeszseged a sajat felelosseged, nem az enyem.

Gondolom, ha az lesz a "szabaly", hogy vagd le kopaszra a hajad, akkor le fogod vagni. (Jo-jo persze, azt mondod majd nekem erre, hogy jaj miert hoznanak ilyen szabalyt, semmi ertelme. De hidd el, ha sokaig nyomatnak ezt a fejedbe es sorolnak, hogy de jaj ezzel penzt es idot sporolsz, valamint megelozod a fejtetveket es azt latnad, hogy a kedvenc youtubered is levagatja, meg a fel orszag, akkor levagnad a hajad te is, mert nem vagy kepes onallo gondolatokra, csak amiket beled sulykolnak:D


Nem tudom mi koze a jogsinak (amiert tanulni kell elmeleti es gyakorlati dolgokat) meg a buszjegynek (amit fizetni kell, ha mar ok alljak a benzint es elvisznek a-bol b-be, egy olyan dologhoz, amelyre egy egeszseges fiatalnak nincs szuksege. Nem tudom feltunt-e, hogy nem azert kaptam fel a vizet, hogy nem dobnak meg csak ugy egy mernoki diplomaval vagy miert nem reptetnek engem ingyen Amerikaba...

Ennek egy szabad dontesnek kene lennie, hogy az ember mit kivan tenni a testevel es egeszsegevel, nem pedig szabalynak. De szep vilag ele nezunk, ha a mai fiatalok ugy gondoljak, hogy ez szabaly kerdese.

Ismet nagyon "jo" pelda, hogy miert nem adunk 11 evesnek alkoholt, vagy jogsit veszelyes ember kezebe. Elmagyarazom miert:

Mert egy 11 eves nem tud meg felelossegteljes donteseket meghozni (ja de persze ha elmult 18 akkor mar nyugodtan alkoholista lehet- meg egy dolog az egeszsegunkkel kapcsolatban, ami hidegen hagyja a vilag vezetoit, hisz az alkohol jo business. Akarcsak a vakcina).

A sofor meg masokra lehet veszellyel. A tobbi autos nem tudja beoltani magat antikarambol vakcinaval.

De en milyen veszellyel vagyok masokra, ha ok beoltjak magukat? En csak elem az eletem mint eddig. Nem bantok senkit. Levegot veszek, es ennyi. A te peldadban meg valami orult ul autoba. En meg csak elek es levegot veszek, ahogy eddig tettem, tettuk.

Tudtommal senki sem szol bele, hogy te mivel rombolod magad, sot adjak neked hozza az alapanyagokat (dohany, alkohol, tartositoszeres etelek, cukrok tomkelege, szinezekek, feldolgozott kajak, gyorskajak).

Akkor nekem miert nem adadhat meg, hogy eldontsem, hogy az egeszsegem erdekeben beoltom magam vagy sem?

Van olyan is, aki azzal jon, hogy van olyan, akit nem lehet beoltani, ezert ot vedenem kell. Egyreszt a beoltottak is megfertozhetik ot, masreszt nem lehet minden elol elugrani az eletben. Eleg kicsi szazalek lehet az, aki nem kaphat oltast. Es o elvarna, hogy a tobbseg miatta oltsa be magat? Akkor ki is az onzo?


Gondolom az fel sem merul bennetek, hogy miert arusitanak vigan es orvendve dohanyt, alkoholt es egyeb karos szereket. Biztos azert, mert erdekli a vilagot az egeszsegunk.


Szoktatok utana olvasni dolgoknak vagy hasznalni a jozan eszeteket amugy? Engem tenyleg nem erdekel, hogy ki oltja be magat egy kiserleti vakcinaval (igen az, barhol megnezheted), amelynek nem ismertek a hosszu tavu hatasai, tenyleg nem erdekel, ha evente 6× oltatod be magad, de nekem ehhez mi kozom? Nekem miert kell?


Csak hogy lassatok ilyet is, ne csak a tv-t:

[link]


Orvosok osztjak meg itt a velemenyuket. Megoszto, mint latjatok. Egy ilyen fontos es megoszto dolgot hogy lehet raeroltetni valakire az akarata ellenere?? De ti normalisnak talaljatok, grat.


Na tovabbi jo bologatast, sziasztok.

2021. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
🤦‍♀️
2021. jún. 19. 06:59
 28/40 anonim ***** válasza:
65%
Én nem akarom rád erőltetni, de aki veszélyes, mert könnyebben továbbadhatja másnak a vírust (és erre is vannak kimutatások, szivi, ne csak azt mazsolázd ki, ami neked tetszik), az bizony bizonyos helyekre ne nagyon mászkáljon. Valamit valamiért. Azt meg Fruzsitól elvárni, hogy ne tudja megünnepelni egy ilyen "ceremónia" keretében a gyümölcsét annak, hogy megírt egy könyvet és kiadják, ÖNZŐSÉG.
2021. jún. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

#28

Szerintem hagyd rá. Meg a kérdésem amúgy sem erről szólt, most itt kitombolta magát, hagyjuk rá :)

2021. jún. 19. 13:52
 30/40 anonim ***** válasza:
90%

#23

Ráadásul Fruzsi videóját csak internetkapcsolattal lehet nézni, ami kirekesztő!! Mi van ha valakinek nincs internete? Felháborító!!

(:DDDDD)

2021. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!