Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen óvintézkedéseket...

Milyen óvintézkedéseket tennél a saját és a családod védelmében, ha megnyernéd a 17 milliárdot eurojackpoton?

Figyelt kérdés

Azoknak a válaszát várom, akik itt maradnának országon belül. Gondolom ha azonnal költöznél másik országba, akkor kevesebb eséllyel találnának meg a bűnözők.

Fogadnál 0-24-es testőrt? Költöztetnéd a családodat is más helyre? Megváltoztatnád a nevedet?


Azt tudjuk, hogy emberek ennél sokkal kevesebb pénzért is rabolnak, ölnek. Volt olyan, hogy a saját felesége/sógornője ölte meg a lottónyertest. Lehet rám mondani, hogy paranoiás, de valljuk be ennyi pénzért sokan sok mindenre képesek.



2021. máj. 6. 10:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
* udvariasan
2021. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
A banki munka olyan mint a nőgyógyászat. Nem azt figyelgetem hogy na most kinek mennyi pénze van, hanem végzem a munkám. Az orvos sem azt nézi, hogy most kinek milyen, hanem a konkrét problémára fókuszál.
2021. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

A gyogyszertari betores fuggoseg miatt es az amirol te beszelsz ket kulon dolog.


Nem ilyen szar a vilag.

2021. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
85%

"Van egy lottózó, ahol megveszed, az tele van kamerázva."


Ki megy manapság lottózóba, ha online is lehet?


"Aztán ezt az összeget már több bankszámlára utalják, ott van kapásból további 5-6 ember, akik látják a pénzmozgást, egyszerű kiszúrni a milliárdokat."


Banki titoktartás. Megjegyzem dolgoztam bankban, és nem lenne feltűnő, ha valakinek egy lottónyeremény összegének valamekkora hányada lenne a számláján. Sokaknak van akkora vagyona.


"Jobb esetben azonnal szerzel egy ügyvédet, egy könyvelőt és egy pénzügyi tanácsadót."


Minek? Ha nem indítok vállalkozást, csak befektetek, akkor nem kell ügyvéd, könyvelő. A személyes pénzügyeimet most is magam intézem, a befektetéseim megfelelően diverzifikáltak, sokszor akkora összeggel is működne.

2021. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Fenntartanám a jelenleg érvényes szűrő, ill. szabályrendszert, - ugyanis nem csak akkor kell ilyen részletekre figyelni, ha komolyabb összegre le lehet nullázni valakit, hanem szerényebb anyagi háttérben telő hétköznapokon is.
2021. máj. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
49%

#24 "Ki megy manapság lottózóba, ha online is lehet?"


Már nem azért, de nyitott szemmel jársz te a világban, de legalábbis itthon? Attól függetlenül, hogy te nem jársz be lottózókba, ezek elég frekventált helyek.

2021. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

"esetleg a könyvelésből visszanézni, ahol mondjuk ha kártyával fizettél máris kideríthető a neved"

Egy lottószelvényt azért még mindig sokan fizetnek készpénzzel, mert kis tétel, vagy a korábbi nyertes szelvényt játsszák vissza a nyereményből, ezekből meg senki nem tudja meg senkinek a nevét.

2021. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

26:

Nyilván, de nem hinném, hogy az a réteg, aki ha nyerne, tudatosan csinálná a dolgokat.

2021. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Te az a típusú ember vagy kérdező, aki ha nyer a lottón az ismeretlenül is ráküldené a testőröket a kiszemelt ellenkező nemű egyénre, hogy vigyázzanak rá, nem feltűnő módon, de valljuk már be azért kevés ember jelenlétébe ez maximum csak akkor működne ha nem biztonsági őr ruhában hanem civilként igazán profi módon képzett szakmájában tényleg profi testőr, aki nem úgy néz ki mint egy kigyúrt testépítő,és nincsen ijesztő feje, jól be tud olvadni a környezetbe mint egy kaméleon hogy még kevés ember jelenlétébe se furcsálja a nő vagy a pasi, hogy mi ez a nagy kiváncsiság és ne értse félre, hogy ezek a stalkerkedő furcsa emberek ugyan bűnözők-e és mit akarnának tőle, hiszen egy apró ember a sok közül.


Értem én, hogy aggódsz a biztonság miatt, de hidd el aki tényleg nyer az az adott helyzetben tudni fogja hogy és miként gondoskodjon saját és szerettei biztonságáról.


Azért én a testőröket sem irigylem pl. egy igen aktív életet élő mellett is loholhatnak nyelv nyújtva, de egy garfield típusú mellett is szétunhatják magukat ugyanúgy. :D

2021. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Metionin ***** válasza:
100%
Én csak bölcsen csendben maradnék. Nem kell azt senkinek tudni hogy miből vettem házat, autót meg ilyenek, a külsőmön úgysem változtatnék, azt meg hogy pl. utazgatunk, nem kötném mindenki orrára.
2021. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!