Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nincs saját lakásod 40...

Ha nincs saját lakásod 40 évesen,akkor már "sz@r" ember vagy?

Figyelt kérdés
Nincs hitelem,igaz lakásom se,viszont mindig van munkám és több szakmám is,amihez értek.Nagyon sok helyen jártam már,sok országban,úgy az egész országot bejártam,az összes magyar hegységet szinte bejártam,ezeket az élményeket soha senki nem veheti el,de ha egyszer megdöglöm a lakást nem viszem magammal...amiért évekig güriztem.Anyagi gondom soha nem volt,lekopogom.Autóm munkám pénzem van,tartozásom semmi.Ugyan akkor már nem egyszer megszóltak,hogy 40 évesen nincs lakásom.Most őszintén kinek mi a f@sz köze van hozzá?Miért zavar ez embereket?Ha nekem az fontosabb,hogy országot,világot lássak mint hogy életem végéig egy lakásért gürizzek,majd amit valaki úgy megörököl?A magyarbérekről említést sem teszek,hogy abból mennyire egyszerű egy lakásra összegyűjteni...
2021. ápr. 22. 15:17
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Az a sz@r ember aki ilyet gondol másról...

Nem mindenkinek adatik ilyen lehetőség.

2021. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%
Nem a lakás a mérték, mennyi pénz marad a zsebedben.Akinek van is lakása havonta hordja a bankba pénzt ami valojában nem is az övé.
2021. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
98%
Miért foglalkozol mások véleményével? Pláne idegenekével?
2021. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Megmagyaráztad magadnak, értjük. Sok embernek más az értékrendje, nem kell velük foglalkozni. A lényeg hogy jól érzed magad, ne hagyd hogy elrontsák.
2021. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embert nem az zavarja, hogy neked nincs lakasod 40 evesen, hanem, hogy te meg tudtad valositani önmagad, neki meg teszem fel van lakasa, de felvett ra 20 millio hitelt. Magyarul irigy. Mindenkinek szive joga ugy elni az eletet, ahogy akarja. Vegyen lakast hitelre, vagy ne, legyen gyereke, vagy ne stb. A lenyeg az lenne, hogy hagyjuk egymast elni!
2021. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de megkérdőjelezhető hova szórja a pénzét
2021. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt mondom én is,akik erre verik magukat.Az alapján ítélni valakit mert nincs saját lakása?Én világéletemben tisztességesen dolgoztam,több szakmát szereztem,soha nem loptam,csaltam.De ugyan akkor rengeteg élményem van,nekem az fontosabb,mint hogy banki hitelezőknek hordjam havonta a súlyos 60-70 ezer ft-okat.
2021. ápr. 22. 15:27
 8/44 anonim ***** válasza:
42%
És akkor hol laksz? Mert az emberek egyik fele albérletre, a másik meg hiteltörlesztésre fizet súlyos pénzeket havonta.
2021. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
28%
Kit érdekel hogy hol lakik? Semmi köze a kérdéshez.
2021. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

ma 15:23


Alapvetően nem szoktam vele foglalkozni,de amikor ez miatt le nincstelen,semminek neveznek ez miatt,az elég sértő egy tisztességes,dolgozó embernek,azért mert éppen nekem más a fontos.

2021. ápr. 22. 15:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!