Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltásellenesek körében mi...

Az oltásellenesek körében mi a logika azösszeesküvés-elméletekben? Miért érné meg akármelyik országnak, hogy milliószámra veszélynek tegye ki akár az egészségügyi dolgozóit, akár egyéb "termelői" réteget, akikből a vezetőknek a pénzük van?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 13:05
1 2 3
 1/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
46%
A konteókban ne keress logikát. Csak az ő szintjükön van benne. Értelmes magyarázatot nem tudnak rá adni. Ez oltásellenességtől független, bár azzal kapcsolatban is jelent már meg millió konteó.
2021. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%

Semmi pont ez a logikai bukfenc.


"A mi nyomorunkon akarnak élősködni, gazdagodni, de közbe ki is akarnak írtani minket mert sokan vagyunk."

2021. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%
Országoknak nem éri meg. A nagytőkéseknek éri meg akik mozgatják a szálakat és ha leegyszerüsítjük a történetet, kilóra megvesznek mindent és mindenkit akit kell.
2021. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%

Az a durva, hogy nektek van (többek között) egy olyan összeesküvés elméletetek, hogy akik nem oltatnak azoknak van egy összeesküvés elmélete. Amely elmélet viszont nem létezik.

Már a propaganda hadjárat során elveszítettétek a kapcsolatot valósággal, és birka módjára szajkózzátok amit megetettek veletek.

Hiába, a gyenge elme könnyen megtörik.

2021. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%
Utolsónak igaza van.
2021. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%

Oltásellenes vagyok (ami annyit jelent, hogy ÉN nem akarok oltatni, aki akar, azt nem akadályozok ebben).


Semmilyen összeesküvés elméletem nincs, egyszerűen nem érdekel az oltás. Max akkor fognak tudni rávenni, ha olyan megszorításokat alkalmaznak, ami nekem nem lesz jó.

2021. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell összeesküvés elméleteket elhinni az oltásellenességhez.
2021. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%

Engem amúgy az érdekelne, hogy ha nem is összeesküvés-elmélet miatt, de mégis mitől félnek azok, akik oltásellenesek? Mindig olvasom a "nem ismert mellékhatásokat", de mire gondolnak ez alatt? Az utóbbi időben láttak már bármi olyan oltást, új vagy régi, aminek volt bármi jelentős mellékhatása? Ami rosszabb volt, mint maga a betegség? Ilyenkor tényleg csak azon gondolkodom, hogy komolyan elhiszik, hogy autisták lesznek tőle vagy mi van?


Amúgy szerintem nem véletlen, hogy a budapesti diplomások körében a legnagyobb az oltás támogatottsága. Aki kellően tájékozott, az érti, hogy miről van szó, aki meg nem, az meg gyártja a gyenge kifogásokat és veszélyezteti az országot továbbra is.

2021. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%

8

Aki nem oltat az pont, hogy nem fél. Nem fél a betegségtől, ezért feleslegesnek tartja az oltást.

Most már érted, vagy még le kell előtte diplomáznod?

2021. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
39%

Akkor miért látom úton-útfélen leírva az ismeretlen mellékhatásokról szóló agymenéseket? Te lehet, hogy nem félsz, de más meg ezek szerint igen. Az ő véleményük érdekelne.


Amúgy aki nem fél a betegségtől, az az elmúlt több, mint egy évben mégis hol élt? Oké, hogy nem érdekli, ha ő vagy a szerettei meghalnak, de azért azt sem mondhatja, hogy egy aprócska semmiségről van szó, ha az egész világon ekkora pánikot keltett. Végül is csak ezreknek, ha nem millióknak a megélhetését tette tönkre, itthon is majdnem (?) bedőlt a teljes egészségügy, de ja, tök nem ijesztő egy világjárvány.

2021. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!