Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltásellenesek körében mi...

Az oltásellenesek körében mi a logika azösszeesküvés-elméletekben? Miért érné meg akármelyik országnak, hogy milliószámra veszélynek tegye ki akár az egészségügyi dolgozóit, akár egyéb "termelői" réteget, akikből a vezetőknek a pénzük van?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 13:05
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
De akik nem oltatnak, azoknak mi a tervük, hogy olyan szolgáltatást is igénybe tudjanak venni, amikből őket most kizárták? Amikor egy nyavadt könyvtárba, moziba, színházba, edzőterembe, strandra, étteremre is kell a védettséget igazoló kártya?
2021. máj. 9. 09:48
 22/25 anonim ***** válasza:
59%
kedves kérdező! én a részemről nem fogok ilyen helyekre járni.helyette kitaláltam más programokat amelyekbe nem avatkozik be a kormány.vannak itt a környéken elég jó kirándulóhelyek,majd elmegyek oda.(ahogy olvastam google mappon az egyik ilyen túrázóhelyet,mások is ezt csinálják mert megnőtt a látogatók létszáma)
2021. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
88%

"Az a durva, hogy nektek van (többek között) egy olyan összeesküvés elméletetek, hogy akik nem oltatnak azoknak van egy összeesküvés elmélete. Amely elmélet viszont nem létezik.


Már a propaganda hadjárat során elveszítettétek a kapcsolatot valósággal, és birka módjára szajkózzátok amit megetettek veletek.


Hiába, a gyenge elme könnyen megtörik." De gődény szavait isszátok. annyira szánalmas már ez a vergődés, ti zabáljátok az összes marhaságot és aki meg tanult egész életében az szerintetek agymosott birka. Mondom, vakbélműtétnél is legyetek ilyen okosak, oldjátok meg magatok.

2021. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
91%
"De sajnos aki csak annyit lát, hogy ez egy zsír új oltás (amúgy ja, végül is csak 15 éve létezik a technológia a koronavírus más törzseire), hogy szeméttel mérgezed magad (mert amikor utazol mondjuk Indiába, és beoltanak Malária ellen, az is méreg, mi?), az nem lát tovább az orránál." Nem fogják fel, engedd el. A hárompontos idióta már fél éve nyomatja, minden oltásos kérdés alatt ott tombol szerencsétlen. De eddig EGYETLEN TUDOMÁNYOS cáfolatot nem olvastam tőle.
2021. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
23as 24es [link]
2021. máj. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!