Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Évek óta zaklat egy huszonéves...

Évek óta zaklat egy huszonéves "férfi" Törökországból az interneten, akivel régen "összejöttünk" egy internetes oldalon, pedig már 2018-ban letiltottam és megszűntettem vele minden kapcsolatot. Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fiatal voltam 17 éves és "összejöttem" ezzel a török fiúval egy nyelvtanulós oldal által. Sokat beszéltünk egymással minden nap angoulul, tetszettünk egymásnak, küldtünk magunkról képeket, videóztunk egymással. De igazából én nem gondoltam ezt soha komolyan akkor, inkább az akkori lelkiállapotomban (előtte volt fél évvel egy szakításom) jó volt, hogy van valaki akivel tudok beszélgetni bármiről, hogy van valakim és örültem, hogy tudom fejleszteni az angolomat. Aztán kezdett nagyon sok lenni a fiú, perverz képeket, videókat küldött, arról beszélt, hogy de jó lesz, ha majd 3 gyereket szülök neki, hogy mik lesznek a neveik stb. Már nagyon sok volt ez nekem és teljesen kiábrándított. Aztán mikor próbáltam tőle egyre távolodni, akkor csak egyre tapadósabb lett. A végén mikor megmondtam neki, hogy én ezt nem szeretném folytatni, akkor öngyilkos akart lenni, az Instagramon meg kellett keresnem a testvérét és írnom kellett neki, hogy nézzen rá, mert nagy baj van! Véres képeket küldött, késről küldött képeket, videóban sírt, remegett. Ez teljesen tönkretett idegileg. Nagyon megrázott az eset... Nagyon kiosztottam utána mikor nagyjából felfogta,hogy ez azért sok volt és letiltottam minden felületről. De folyamatosan azóta is új profilokat csinál és vagy Instagramon vagy Facebookon küld valami üzenetet álprofilról. Ál profilokat gyárt csak azért,hogy rám tudjon írni! Az elején még válaszoltam, hogy nem szeretnék vele beszélni, nem akarok tőle semmit, hagyjon békén. De már régóta semmire sem válaszolok, de nagyon frusztrál, hogy folyamatosan figyel. Nagyon egyedi nevem van, bármikor megtalál a közösségi oldalakon és a családomat is. Azóta elköltöztem otthonról, egyetemre járok és 2,5 éve kiegyensúlyozott párkapcsolatom van. Félek, hogy soha nem fog békénhagyni és esetleg egyszer történik valami komolyabb. Eljön értem, megkeres, felhasználja esetleg a régi képeket rólam, amiket biztosan megőrzött, a családomat is zaklatni fogja. Mit tehetnék? Egy gyerek voltam és annyira bánom,hogy az interneten ismerkedtem ráadásul idegen külföldivel...

2021. máj. 10. 16:06
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Azért, mert lelkileg hatott rám, hogy miattam csinálja, ez miattam van. És ezt a felelősséget nem tudtam elviselni.
2021. máj. 10. 16:47
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

De ha már ennyire nem érdekel, akkor miért érdekel ennyire? :D


Úgy pár hetente rámír valami új lúzer egy "Szija"-t. Egyetemista lányként gondolom te is kapták már hasonló üzeneteket random emberektől. Ez is csak egy olyan üzenet, csak a feladója még egy segg is úgy pluszba.

2021. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Én élem az életem normálisan, dolgozom, szeretem a párom, a családom. Eszembe se jut soha ez az ember, egészen addig, amíg nem látom, hogy jön egy újabb ismeretlen engedélykérés, üzenet, hogy "Good Morning" vagy "Can we please talk 20 minutes?" és társai, amik egyértelműen tőle származnak
2021. máj. 10. 16:49
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

ÉS akkor mivan? Ignorálod, röhögsz egyet, milyen szánalmas lúzer és kész.


Engem is zaklattak jóideig egy randi után (ami egy randi volt, ugyanis a srác fogdosott, stb), én csak nevettem már rajta, mert amit vergődött, az a legalja volt.

2021. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tartsál Szalonna-évet :D

1 éven keresztül rendszeresen rakjál ki pózolós képeket szalonnás kajákkal.

My love for bacon!

Morning can not be the same without a big knuckle of pork and a bottle of red wine!

Van ilyen csülkös étterem is Óbudán, a Zöld Kapu, lehet ott is pózolni, meg lehet disznótorra is járni :)

Ezek azon túl, hogy sose tudják elfogadni azt, hogy egy asszonyállat nemet mond nekik bármiben, a disznót tisztátalan állatnak szokták tartani. Úgyhogy így van esély rá, hogy ha ilyeneket lát, akkor megundorodik és magától békén hagy:P

A kaját nem muszáj megenni, ha nem szereted, csak pózolni vele, az a lényeg, hogy disznóból legyen és angolul kiírva, ha kétségei lennének:P Ha meg más kérdezi, hogy mi a franc ez, annak meg el lehet mondani privátban.

2021. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert egy idióta barom önygilkosságal fenyegetőzik, mert nem vagy benne abban hogy szülj neki 3 gyereket, úgy hogy sose láttad még élóban, azért NEM te vagy a hibás. Ha még meg is tenné, akkor se.


Ha ezt te másképp gondolod, akkor nem csak a pasi fejével van baj...



Pl:

Tételezzük fel, hogy az egyik évfolyamtársad beléd zúgott annyira, hogy már nem csak a gyereitek nevét de még a nyugdíjas korotokat is elterveze. Te nemet mondasz neki, mert nem vele tervezed leélni az életed. Ő meg erre öngyilkossággal fenyegetőzik. Ilyenkor mit csinálsz? Hozzámész és úgy táncolsz ahogy ő fütyül csak hogy "szegény srác" nehogy öngyi legyen? Az is lehet hogy már az elején is csak érzelmi zsarolásnak használta az egészet. Gondolkozz már...

2021. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
85%

#16, egyrészt nem az öngyilkossága lenne a baj,azt egyébként úgyse tenné meg, hanem pont hogy ha erőszakossá válna. A másik az, hogy itt nem egy magyar gyerekről, nem is egy nyugat-európai vagy kelet európairól van szó, hanem egy ilyenről. Ezek ilyenek, ezeknek nem lehet azt mondani, hogy nem, nem értik meg, nem is tudják elfogadni, hogy egy nő azt mondja nekik, hogy nem. Ilyen az ő "kultúrájukban" nem létezik.

Volt már pár hasonló eset, pl. ez, de sok ilyen van:

[link]

Azért mondom, hogy inkább azt kéne elérni, hogy magától lekoccanjon, mert ki tudja, egyszer talán a jövőben még veszélyes is lehet. Amit csinál, azt mutatja, hogy bekattanva már így is eléggé be van.

2021. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
84%
En nem is latom, hogy uzeneteim jottek ismeretlenektol, ki van szurve. Es meg se nyitom azt, amikor mar tudhato, hogy nem akarok semmit. Igy nem tudok rola, hogy zaklatnak.
2021. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
82%

Én is kapok ismeretlenektől engedélykéréseket. Leszarom őket.

De itt arról van szó, hogy valami törökországi jóember zaklatja a kérdezőt.

Egyébként Tőrökország kapcsán hajlamosak vagyunk azt képzelni, hogy "ja, hát az Isztambul, nem? Bőrkabát-piac!"

Egyrészt nem, baromira nem. Még Isztambul sem csak "bőrkabát-piac", ott is vannak eléggé a sötét középkorban élő figurák, akik "mocskos kurvának" tartanak bármely európai női vásárlót, ez a saját nyelvükön történő kommunikációból derül ki, amit az ilyenek azt hisznek, hogy senki nem ért.

Másrészt az "igazi Törökország" az csak attól keletre kezdődik, élve eltemetéssel, halálra kövezéssel és hasonló nyalánkságokkal.

Magyarországon is van hasonló, például egy kis falu teljesen más tud lenni mint Budapest, de ez ott sokkal durvább, és a fizikai atrocitástól se riadnak vissza, ha a vendégek nem úgy élnek mint ők!

Szóval óvatosan ezekkel a népekkel!

2021. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
98%

1. Belátod, hogy másképp soha nem lesz nyugtod tőle, úgyhogy hozzámész és szülsz neki 3 gyereket (Ali, Ahmed, Hasszán). Így jártál.

2. Törlöd magad mindenhonnan, soha többé nem lesz profilod az interneten, nehogy megtaláljon és írni tudjon.

3. Megbízol valami likvidálóembert, hogy iktassa ki a fickót.

4. Továbbra is zárva tartasz mindent, az ismeretlen helyről jövő üziket meg leszarod, ővele együtt.


Kb. ezeket a lehetőségeket látom, én a 4-esre tennék a helyedben.

2021. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!