Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Évek óta zaklat egy huszonéves...

Évek óta zaklat egy huszonéves "férfi" Törökországból az interneten, akivel régen "összejöttünk" egy internetes oldalon, pedig már 2018-ban letiltottam és megszűntettem vele minden kapcsolatot. Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fiatal voltam 17 éves és "összejöttem" ezzel a török fiúval egy nyelvtanulós oldal által. Sokat beszéltünk egymással minden nap angoulul, tetszettünk egymásnak, küldtünk magunkról képeket, videóztunk egymással. De igazából én nem gondoltam ezt soha komolyan akkor, inkább az akkori lelkiállapotomban (előtte volt fél évvel egy szakításom) jó volt, hogy van valaki akivel tudok beszélgetni bármiről, hogy van valakim és örültem, hogy tudom fejleszteni az angolomat. Aztán kezdett nagyon sok lenni a fiú, perverz képeket, videókat küldött, arról beszélt, hogy de jó lesz, ha majd 3 gyereket szülök neki, hogy mik lesznek a neveik stb. Már nagyon sok volt ez nekem és teljesen kiábrándított. Aztán mikor próbáltam tőle egyre távolodni, akkor csak egyre tapadósabb lett. A végén mikor megmondtam neki, hogy én ezt nem szeretném folytatni, akkor öngyilkos akart lenni, az Instagramon meg kellett keresnem a testvérét és írnom kellett neki, hogy nézzen rá, mert nagy baj van! Véres képeket küldött, késről küldött képeket, videóban sírt, remegett. Ez teljesen tönkretett idegileg. Nagyon megrázott az eset... Nagyon kiosztottam utána mikor nagyjából felfogta,hogy ez azért sok volt és letiltottam minden felületről. De folyamatosan azóta is új profilokat csinál és vagy Instagramon vagy Facebookon küld valami üzenetet álprofilról. Ál profilokat gyárt csak azért,hogy rám tudjon írni! Az elején még válaszoltam, hogy nem szeretnék vele beszélni, nem akarok tőle semmit, hagyjon békén. De már régóta semmire sem válaszolok, de nagyon frusztrál, hogy folyamatosan figyel. Nagyon egyedi nevem van, bármikor megtalál a közösségi oldalakon és a családomat is. Azóta elköltöztem otthonról, egyetemre járok és 2,5 éve kiegyensúlyozott párkapcsolatom van. Félek, hogy soha nem fog békénhagyni és esetleg egyszer történik valami komolyabb. Eljön értem, megkeres, felhasználja esetleg a régi képeket rólam, amiket biztosan megőrzött, a családomat is zaklatni fogja. Mit tehetnék? Egy gyerek voltam és annyira bánom,hogy az interneten ismerkedtem ráadásul idegen külföldivel...

2021. máj. 10. 16:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
84%

#20, azért van még egy további lehetőség is, ha a Bacon Year projektet nem akarja csinálni (a sertéstenyésztők nagy bánatára, teszem hozzá :( )


Például letörőlhetné a jelenlegi profiljait, és létrehozhatna a párjával közösen egy "Gyengédszív ÉS IGOR!!!!") elnevezésű profilt. Ezt nem is kéne a szülők profiljához linkelni, minek kéne? Aki tudja, hogy ez ez, az tudja, aki meg nem, az így járt.


Ha ennek ellenére kap megkeresést a kérdező erre a profilra, akkor CSAK Igor nevében szabad rá válaszolni, pl. figyelj te szerencsétlen, ha nem hagyod abba és megtalállak, én MEGBÖKÖDLEK A PUHA PÁRNÁKKAL!!!

;) Meg hasonló, szabadon választható üzenetek.

A lényeg, hogy a férfi legyen az aláíró, mert a nőre úgyse figyelne.

2021. máj. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
21.: szándékosan nem említettem semmi olyan lehetőséget, ami a figura lebeszélésével, elijesztésével stb. próbálkozik. Az ilyenek ugyanis eleve kudarcra vannak ítélve, egy ilyen szintű stalkerre sem szép, sem csúnya szavakkal nem lehet hatni, sőt minden (MINDEN) választ, kommunikációt bátorításnak vesz, mert azt látja benne, hogy hatással tud lenni a célszemélyre, foglalkoznak vele. Beszélni emiatt egyáltalán nem szabad vele, senkinek a nevében.
2021. máj. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
58%

Na, hát akkor meg marad az én szterrotikikus, rasszista szemléletem (amit én, ha lesz lányom és ilyen korú lesz, már rég beleplántáltam, hogy: ilyennel soha, de soha... ;) )


De ha mégis, és ilyen könnyen azonosítható vezetékneve van, amit jó stratégiai érzékkel el is dumált a füstös lovagnak:


AKKOR MEG BACON YEAR!!

YEEEEAHHH!

CUPÁK, ZSÍR, SZALONNA, CSAK DISZNÓ, ZSÍR!

Ez legyen kint az oldalán! :D


Ha ez se segít, akkor mondjuk arról hírek, hogy hogyan kaptak el muszlim teroristákat, hány évet kaptak stb.:P


De valahol el kell kezdeni:P

2021. máj. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
70%
Írdd meg ezt az egész sztorit a családjának (a bátyjának akivel amúgyis voltál már kapcsolatban, az anyjának, az apjának stb.). Ők majd ott helyben mondanak neki pár szép szót valszeg, és ez remélhetőleg elég lesz neki arra, hogy abbahagyja.
2021. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit változtak a dolgok a kérdés kiírása óta, kérdező? Már nem zaklat téged?
2021. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
72%
Azóta mar Abdulah a vezetékneve a kérdezőnek XD
2021. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!