Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg van chip az oltásokban...

Tényleg van chip az oltásokban? Oltottak, ti éreztek valamit a karotokban? Nagyon félek tőle. Nem vagyok bűnöző, de nem akarom hogy lekövessenek.

Figyelt kérdés
Attól is félek, hogy hetekig lázas leszek és meghalok miatta. Mi az igazság? A covid azért nem annyira vészes igazából.

2021. máj. 11. 21:19
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
33%
Ne oltasd be magad.
2021. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
74%

Ne oltasd be magad,ha nem akarod,de nehogy már az legyen az ürügy,hogy CHIP VAN BENNE.

Nincs benne sz*r se.3 hónapig jó kb az oltás olyan mintha kapnák egy nagy dózis immunerősítőt.Oltással is elkaphatod a betegségét de nagy eséllyel nem lesznek olyan erős tüneteid mint az oltatlanoknak.ÉS! Kapsz egy VIP kártyát mellé.

2021. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
75%

Kapnál*

Mikre javít már..

2021. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
54%
A chipp meg a többi baromság csak kamu ürügy, amit azok taláktak ki, akik félnek a szuritól. :)
2021. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
3 hónapig? Tényleg ezt már olvastam máshol is. Csak akkor nem értem, hogy mire ez a nagy felhajtás, hogy egyeseknek nem is jut már belőle, mikor csak 3 hónapig véd. Hát mi az a 3 hónap? És akkor majd évi négyszer kéne oltatni? Arra biztos nem szánom rá magam én se. Egyébként én nem járok úgyse moziba, nekem nem kell kártya. Ha majd vásárolni nem engednek emiatt, akkor óriási botrányt csapok. Mert az már megkülönböztetés és zsarolás.
2021. máj. 11. 21:55
 16/55 anonim ***** válasza:
56%
És mire fogsz hivatkozni? Félsz a chiptől? XD szerinted, tegyük fel, hogy van benne chip, mire jó az? Minek tesznek bele?:)
2021. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
Azon kívül, hogy lenyomoznak és egy perc nyugta se lehet az embernek? Pl számon tartja, hogy hány oltást kap az ember. Aki nem veszi fel 3 havonta, azt zsarolják és büntetik.
2021. máj. 11. 21:58
 18/55 anonim ***** válasza:
61%

Nem három hónapig véd. Nem kell elhinni minden hülyeséget amit a GYK népe ír.

Mondjuk ezt nem tudom minek írom le, mikor nyilvánvaló, hogy troll vagy.

2021. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
77%
Mégis milyen nyugtod nem lehet? Az oroszok majd figyelik, hogy te, mint nincstelen senki, egy putris országban, egy nevenincs városban mikor mész el szarni és pont akkor fogják elzárni a vizet? :D vagy ugyan mit fognak rólad lenyomozni? Ott az okostelefon a seggedbe, ha akarnának, arról már mindent megtudnának rólad. Hülyegyerek...
2021. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
75%

"Azon kívül, hogy lenyomoznak és egy perc nyugta se lehet az embernek? Pl számon tartja, hogy hány oltást kap az ember. Aki nem veszi fel 3 havonta, azt zsarolják és büntetik."


Nagyon remélem, hogy még csak gyerek vagy, mert felnőttként ez elég durva tévképzet. :O


Képzeld, nincs benne ilyen chip, nem rezeg a karom és világot a szemem, mint egy kijelző, hogy "itt az ideje a kövi adagnak!"

2021. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!