Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg van chip az oltásokban...

Tényleg van chip az oltásokban? Oltottak, ti éreztek valamit a karotokban? Nagyon félek tőle. Nem vagyok bűnöző, de nem akarom hogy lekövessenek.

Figyelt kérdés
Attól is félek, hogy hetekig lázas leszek és meghalok miatta. Mi az igazság? A covid azért nem annyira vészes igazából.

2021. máj. 11. 21:19
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
64%
Mi VAN? Én viccből irtam az akkumlátort! Ezt most tényleg létezik? Tényleg van aki ezt beveszi? Hú bammeg.
2021. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 Cubina ***** válasza:
60%

Nem a mostani vakcinákban van/lesz a chip. Azokba a vékony tűkbe bele se férne, amikkel most oltanak, ráadásul látszódna is a fecskendőben.


Viszont:


A WHO most folytatja egy olyan szenzor (chip) tesztelését, amit a csukló bőre alá ültetnek be, feltérképezi a testet, és jelzi a szervezetben zajló folyamatokat. Képes előre jelezni, ha valakinek holnap covidos tünetei lesznek.


Itt tekinthető meg a videó:


https://www.youtube.com/watch?v=1ZuFBCZaG_o


Aki esetleg nem ért angolul, itt a videóban elhangzottak fordítása:


- Ez az aprócska zöld dolog...


- Ezt az aprócska zöld dolgot beültetik a bőre alá, ami közli, hogy milyen kémiai folyamatok zajlanak a testében és jelzi, ha holnap tünetei lesznek.


- Hűha. Egy valódi transzmitter van benne?


- Igen. Olyan, mint az autóban a felvillanó „Check Engine” (Motor ellenőrzése) fény.


- Ellenőrzi az embert, mielőtt még megfertőzne másokat…


- Így van.


- Nem csak ehhez a vírushoz, hanem az egész koronavírus családhoz próbálunk vakcinát készíteni. Ez a magja a vakcinánknak. Úgy tervezzük meg a tüskét, hogy kapcsolódhasson ehhez a fehérjéhez.


Ha ez a jelenleg klinikai tesztelés alatt álló koncepció sikeresnek bizonyul, Dr. Majarad szerint 5 éven belül egyetlen vakcina képes lesz elpusztítani az összes koronavírust. Ide tartozik a megfázás, a halálos világjárványt okozó törzs, és még sok ezer más.


- Jelenleg ez egy álom?


- Ez nem science fiction (tudományos fantasztikum), hanem science fact (tudományos tény). Rendelkezünk az eszközökkel és a technológiával, hogy ezt most azonnal véghez vigyük.


- És úgy gondolja, hogy majd meg is tudjuk tenni? Hogy beoltsuk az egész világot ez ellen a gyilkos vírus ellen?


- Hogy megvédjen olyan gyilkos vírusok ellen, amiket még nem láttunk, és amiket ma még elképzelni se tudunk.


A videón látni, hogy mennyire apró ez a mikrochip, egy vastagabb tűvel simán beadható a bőr alá. Még a kutyák nyakába ültetett chip is sokkal nagyobb ennél.


Nem a tudtunk nélkül fogják belénk ültetni a chip-et, hanem a beleegyezésünkkel. Biztos, hogy nagyon sokan kérni fogják, de ha mégse, még mindig kötelezővé lehet tenni. A WHO-n kívül nincs ember a földön, aki meg tudná mondani, hogy milyen utasítások vannak kódolva ebbe a "szenzorba".


Vajon hányan állnak majd sorba, hogy megkaphassák?


A másik dolog az, hogy már eleve mindenki le van követve az okostelefonja/számítógépe/laptopja/tabletje által, még azt is elolvassák "valakik", hogy a fb-n, instán, stb.-n mit írogatnak az emberek privát üzenetekben másoknak.


Erre bizonyítékom is van, mivel fordítóként nagyon sokszor kaptam ilyen munkát, egymással privátban csevegő emberek üzeneteit kellett magyarról-angolra, vagy angolról-magyarra fordítanom. Még hogy senkit se érdekel, hogy ki mit csinál... Nagyon is érdekli őket.


Az új, bőr alá ültetett chip-nek nem a lekövetés/kémkedés lesz a célja (hiszen az már régóta folyik) hanem valami egész más. Azon kívül persze, amit most elhitetnek róla.

2021. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
28%

Sokan fognak sorban állni érte, de akik ennyire hülyék, azok megérdemlik a pusztulást. Azzal nem vesztünk semmit.


Az internertet viszont jó lenne elhagyni már. Én személy szerint eszközöltem védelmet a telefonon, viszont még ez sem elég, nem nyújt teljes védelmet.

2021. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
46%

39.

Szerinted a kutyákban lévő chippek mivel működnek?

Hogyan juttatják be a szervezetbe? Szárazon nem lehet bejuttatni csak folyadékkal.

2021. máj. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
0%
Milyen oltás? Biztosan nincs benne ilyesmi mert minek lenne viszont mit foglalkozol még mindig ezzel a vírus izével nem tudom. Ne nézd a tévét.
2021. máj. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
74%

A kutyáknál nem folyadékkal ültettik be, a bőr alá helyezik kb rizsszem méretű, ami be se fét egy injekciós tűbe...

S a chip kb semmire nem jó, nem tud jelet leadni, nincs áramforrása stb. Csak egy kvázi vonalkód, amit leolvasnak, ha megtalálják a blökkit és az is csak ér valamit, ha a kód regisztrálnak adatokat.

2021. máj. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
53%
Igen van, én is megkaptam a Sputni V. oltást, s most Putyinhoz imádkozom.😆 Az elsőtöl én is kicsit roszul voltam, a2. tól semmi bajom sem volt. Nincs szükség chipre, az okostelefonodon eddig is tudták hogy mit csinálsz és merre jársz....folyékony mikrochipről egyébként sem halottam,ha meg van akkor bennem eddig is volt, hiszen 12-14 különböző oltás van bennem,( Sárgaláz, Kolera, hepatitis A,B, Hastifusz, Tetanus, Veszettség stb.) mert missziósként dolgoztam Afrikában. Tele vagyok mikrochippel..😁😆
2021. máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim válasza:
44%

Ha valaki le akarna követni, akkor első körben a zsebedben lévő telefonnal próbálná, nem pedig direktbe szervezne egy hatalmas figyelemfelkeltő kampányt egy oltásnak.

Egyébként kaptam oltást és nem, nem érzek semmilyen chipet. Más meghalt koronában, nekem meg fáj most a karom az oltás miatt. (Tegnap kaptam és csak ennyi van. Fájdalom az oltás helyén.) Most ha választani kell, akkor inkább ez, mint, hogy megkapjam a vírust és a többi...

2021. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nincs benne chip, de:

- a telefont nem kell mindenhova magammal vinnem, sőt rábízhatom valaki másra egy időre,

- ha megunom, akár beledobhatom egy folyóba vagy elégethetem.

Ha belém ültetnének egy mikrochipet, kicsit nehézkesebb lenne a dolog.

Nekem nincs üldözési mániám, hétköznapi emberként valószínűleg nem vagyok érdekes idegenek számára, de ki tudja, mi lesz később. Lehet, hogy valami olyan (eddig nem létező) dologra köteleznek majd, amit nem akarok önszántamból megtenni. Ha nem teszem meg, bárhol megtalálnak, a világ végén is. Esetleg később olyan információkhoz jutnának belőle bizonyos személyek, amiket én nem szeretnék velük közölni, esetleg ma még nem is lenne joguk megtudni.

2021. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
98%
Mióta megkaptam a második oltást, felismer a telefonom, mint külső eszközt.
2021. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!