Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg van chip az oltásokban...

Tényleg van chip az oltásokban? Oltottak, ti éreztek valamit a karotokban? Nagyon félek tőle. Nem vagyok bűnöző, de nem akarom hogy lekövessenek.

Figyelt kérdés
Attól is félek, hogy hetekig lázas leszek és meghalok miatta. Mi az igazság? A covid azért nem annyira vészes igazából.

2021. máj. 11. 21:19
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll, se vírustagadó, se oltásellenes. Épp ésszel fel lehet fogni amit írok szerintem. Én nem is tudok őszintén a környezetemben olyan emberekről, akiknek a Covidtól lett volna valami problémája. Aztán az oltásról olvastam mindenféle rosszat, hogy méreg, hogy belehalnak, lázasak lesznek, stb. Errefelé nem igazán rajonganak érte az emberek, de azért van aki rá akar beszélni. Én már nem tudom hogy kinek higgyek és mit higgyek. Rengeteg álhír, kamu dolog, zsarolás, népbutítás. 50 ember 50 félét beszél. Mi az igazság??? Csak ha a személyes tapasztalaimra hivatkozok, én és anyukám is elkaptuk tavaly októberben. Persze, állítólag. De pozitívak lettünk a Covidra. Hát én nem éreztem semmit, és anyukám sem. Lázunk sem volt. Most akkor miért kellene egy ismeretlen dolgot kapnom, amibe tényleg ki tudja mi van, mikor egyikről már tudom, hogy nem komoly?
2021. máj. 11. 22:05
 22/55 anonim ***** válasza:
62%

Megmondom miért biztos, hogy kamuzol: egyszer azt írod nem félsz a betegségtől, mert a környezetedben senkinek nem volt súlyos.

Utána azt írod, hogy félsz az oltástól, mert a neten annyi helyen írják, hogy rossz.

És akkor mi van azzal, hogy a neten annyi (mégtöbb) helyen írják, hogy a covidban meghalsz?

Arra pedig a nyakamat tenném, hogy a környezetedben senki nem halt bele az oltásba (ahogy máshol sem).

Mindig úgy változtatsz picit az álláspontodon, hogy a legutóbbi válaszolókkal ellentétes véleményen legyél. Így próbálsz veszekedést generálni.

Szánalmasan gyenge troll vagy.

2021. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
55%

Hát,te csak hülye vagy.Már bocsi.

Eleve nagyon alacsony szinten kell lenni,hogy egyáltalán számításba vedd a chip sztorit.


És ha van is benne,ki lenne rád kíváncsi? Miért nézegetnék,hogy mit csinálsz?

És amúgy is szerinted a tested mely pontjából kukucskálna ki az a chip hogy szét nézzen mit csinálsz?

Mert a testeden belülről hang,kép anyagot tuti nem akarnának szerezni.


És az az oltás számláló teória a kutyák oltásából jött.A KUTYÁK chipszáma egy adatbázishoz jó.Ott tárolják hogy hány oltása van A KUTYÁNAK.


kutyának érzed magad?:D

2021. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
73%
Ha attól félsz, hogy chip van az oltásban, és követni akarnak, akkor most vágd földhöz a telefonodat is, szüntesd meg az összes közösségi oldalas fiókodat és élj remeteként. Az online aktivitásod alapján sokkal könnyebbem lekövetnek téged, mint az oltásban nem létező chippel.
2021. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell. Semmi sem kötelező.

Képzeld, nem is fogják kötelezővé tenni, mert alkotmányellenes...


De ezek a konteók a chippel, meg hogy Kovács Gézukát most műholddal bemérjük mikor megy ki kecskét fejni elég elborultak, ezt lásd be magad is..


Átmentel rajta, nem volt gondod.

Örülj neki, más meg belehal a covidba.

Nincs krónikus betegséged, nincs semmi bajod az agymenésen kívül.

Neked tényleg mindegy, hogy oltva vagy-e, vagy sem.

Más meg azért oltja magát be, mert tudja hogy van más baja is, és nem akar szövődményeivel élni.


Ez még mindig egyéni döntés, más oltat, más meg nem.

Ez így van jól és így van rendjén, miért nem lehet lezárni ezt a témát?

2021. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:
Jól van. Én nem akartam veszekedni, igazából ti veszekedtek velem és szidtok, én nem szidtam senkit. Tudom hogy sok a kamu hír a facebookon az oltással és a Coviddal kapcsolatban is. Persze amúgy, hogy aki nagyon beteg és idős az meghal, de az megfázásba is belehal. Kár ezzel riogatni mindenkit. Amikor az egészséges embernek meg se kottyan a vírus. Egyébként attól, hogy nem teszik kötelezővé, tényleg lehet még zsarolás. Hogy nem csak szórakozóhelyekre, de üzletekbe sem mehetünk be igazolvány nélkül. Az már tényleg több lenne a soknál én azt mondom. Nem kötelező, de zsarnoksággal rávenni embereket, akik eleve nem tudják mit higgyenek róla, hogy jó vagy rossz.
2021. máj. 11. 22:16
 27/55 anonim ***** válasza:
75%

Hát,aki annyira ellene van hogy beoltsák azt ez sem zavarná.Nem menne üzletbe sem,csak rendelne.Manapság semmihez nem kell a jelenléted csak az internet és egy eszköz amin weboldalt vagy appot használsz.


De nem kell ennyire végletekbe zuhanni.Nincs benne chip.Ha van is,nem fognak zsarolni semmivel.Nem tudnak,nem akarnak,nincs miért..

Az interneten terjengő hülyeségeket nem kell egy az egyben el is hinni.

2021. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
37%
Csipsz van benne, azt meg szereted, nem?
2021. máj. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
37%
atya ég, hogy lehet elhinni, hogy csipp van benne? kezdjük ott, hogy egy csipp belese férne abba a vékony tűbe, egy 5 éves gyereknek több esze van, mint nektek, miért nem valljátok egyszerűen be, hogy féltek a tűtől? igen az oltás nem kötelező, de válassz, otthon ülsz igazolvány nélkül vagy inkább védetten éled a régi életed, nem bonyolult szerintem eldönteni, de engem nem érdekel mit csináltok, én megkaptam az oltást és az igazolványt is úgyhogy szabad ember vagyok, ti meg akkor porosodjatok otthon a nagy eszetekkel, nem annyira vészes a covid? ajánlom látogass el egy covid osztályra, majd akkor megjön az eszed, te sem vagy a legélesebb kés a fiókban az fix, meg az összes többi, aki azt hiszi, hogy az oltás chippet meg mindenféle marhaságot tartalmaz, az lehet, hogy neked a covid nem okoz nagy problémát, de képzeld vannak olyan családok, akik az egyik temetést szervezik a másik után, mert sorra halnak meg a szeretteik, ne csak magadra gondoljál, ennyire önző ne legyél, ha meg attól félsz, hogy lenyomoznak, akkor már késő, mivel ugye a mai világban mindenhova megkell adni az adataidat, amiből simán letudnának kövezni, ha akarnának, de nemhiszem, hogy lelennénk követve mindennnel, ahogy mondtam szerintem ezek csak kifogások az oltás ellen, mert féltek a szuritól, ennyit rólatok, csak akkor ne hisztizzetek, hogy nem mehettek sehova igazolvány nélkül, nem bonyolult folyamat, bemész, megkapod, jössz, 5 percedbe se kerülne, de ha te annyira szakértő vagy, akkor hallgass a nagy megfejtéseidre kedves kérdező, biztos okosabb vagy, mint az egyetemet végzett orvosok, akik azért fejlesztették ki az oltást, hogy életet mentsenek, de mind1, te okosabb vagy mindenkinél
2021. máj. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
77%

"nem akarom hogy lekövessenek"


Csak mellékesen megjegyzem, mindenkit "lekövetnek" onnantól, hogy van nála internet, telefon. Google tudja mikor merre jársz, személyre szabott reklámokat adnak, feldobnak ismerősnek olyanokat akikkel egy helyen mozogsz, stb.


Másrészt mindig vicces ez a "lekövetnek" mánia, mintha a világ legfontosabb dolga lenne azt monitorozni, hogy Vérpisti egész nap otthon gépezik meg lemegy két recskázás között a boltba tejért.

2021. máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!