Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gombos Edina csak nekem...

Gombos Edina csak nekem idegesítő?

Figyelt kérdés

Annyira agyamra megy, mindenben azzal jön ,hogy usa hol miben jobb mint Magyaro.

Csak Magyaro. sosem volt egy elnyomó, világot szétlopó ország, mit várA férje kb jobban kötődik a magyar dolgokhoz mint ő, sokkal szimpatikusabb, egy kedves pali, ő meg egy sznob agyjátszó nő. Mutogatja a floridai elit negyedük, a sok követője meg el van ájulva, azt hiszik ott mindenki így él..Ez csak egy nagyon kis szelete, az USA-ban rengeteg szegény, mélyszegény él..De arról alig beszél, azzal jön, hogy ő nem él olyan helyen, ezt tudja mutatni. Ez oké, de miért adja elő úgy, mintha csak ez lenne..

Na de neki aztán semmit nem lehet írni, írtam neki pár olyan kommentet, amiben semmi sértő, de rávilágítottam erre, hogy az USA kicsit más világ hozzánk de miért is, persze ezeket a kommenteket nem engedi ki, csak azt hogy ott minden csodás Edina, irigykedünk rád, 100% csak a fenéknyalós kommentek mehetnek.

Meg előadja , hogy ott 5-10 év alatt kemény munkával bárki lehet sikeres durván és tilos ezeket a sejtelmes sztorikat megkérdőjelezni, mint a mai interjúalanya aki 100 dollárral ment ki, és már 10 év után luxusszalonja van, aki írta rá, hogy azért biztos volt háttérsegítség hogy fennakadt. Hát igen, maguk részéről sem említette a mostani ők hogy kezdték kint videoban, hogy a kubai férje által még pont beleestek a menekült stáuszba ami nem kevés pénzzel és segítséggel jár, na meg ott volt a férjének a hatalmas kubai családja. Annyit legalább bevallott, hogy kb 100 millióval a zsebükben mentek ki, de azért erről hogy menekült státusszal erről hallgat, pedig azért nem mindegy, ha már azzal jön, hogy ott mindenki tud könnyen érvényesülni, aki nem lusta.


2021. máj. 16. 23:05
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
83%
Én nem tudom ki ő a nevét már hallottam és valami aktív vagy fókusz szerű műsor rémlik vele kapcsolatban de az arca se ugrik be szóval így nem idegesít javaslom neked is ezt ne kövesd sehol és nem fog idegesíteni :D
2021. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
89%
Én eleinte azt hittem de kedves nő aztán pár video után ez lett a véleményem mint neked. Meg kommentszekcióban is tök bunkó, egyszer annyit írtam, hogy Pest környékén is van ilyen kacatos piac, mint a videójábam, ha valakit érdekel, mert annyian ájuldoztak, hogy de jó lenne itt is ilyen, annyit mertem írni hogy van ezen meg ezen a településen, ha valaki menne. Erre nekem esett , hogy senki nem mondta hogy máshol nincs de ő itt él ezt tudja mutatni meg az azért nem olyan meg bla bla, teljesen erre állt az agya, hogy bunkó legyen. Én leiratkoztam.
2021. máj. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
59%
Én néha nézem a videóit, nincs vele bajom, érdekes nézni, mennyire más világ van ott, tetszik hogy mindent megmutat, és ahogy mutogatja, tökre vágyódok oda én is.
2021. máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de nekem is az, a személyisége.
2021. máj. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
65%
Ha idegesít akkor miért nézed, ráadásul miért írogatsz neki kioktató leveleket?
2021. máj. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
72%

Egy rendkívül szimpatikus család az övé.

Szeretem a videóit.

2021. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
74%
Rá kellett keresnem, hogy ez ki a tököm, ennyire nem vagyok képben a TV- meg celebvilággal.. Ahogy gondoltam, ez pont ugyanolyan senki mint a többi celeb. Nem tudom mit érsz azzal ha egy ilyennek írkálsz, elég szánalmas részedről, nem lenne egyszerűbb nem követni meg nem nézegetni miket írkál?
2021. máj. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező.

Meg fogsz pukkadni a jó magyaros irigységedtől.

2021. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Nem irigylem. De sose értettem, csak és kizárólag azt lehet nézni akit imádunk? Amúgy érdekelnek a videoi, mert az USA-t mint földrajzilag értett orszagot kedvelem, többször voltam már a nyugati és észak-nyugati részen, illetve Kanadában, most pont Florida és a keleti parti nagy körút következett volna, ha nem jön a covid tavaly és nem zárják le meg törlik a new yorki járatom.Szóval szoktam nézni, mert érdekel amiket bemutat látnivalók, tervezés miatt. Nem tilos tán nézni, azért mert nem ájulok el a személyétől..Nem írtam neki kioktatóan, csak a valóságot, hogy azért ne ferdítsen már meg ne hasonlítgassa már Magyarországot az USA-val össze, ezzel leszól a saját hazáját. Mert tilos véleményt nyilvánitani, ha nem ömlengés? Bár mint bebizonyosodott igen, az
2021. máj. 17. 17:15
 10/42 A kérdező kommentje:
Annyira szánalmas ez, hogy akitől nem ömlengünk azonnal, azt már egyenesen irigyeljük persze..
2021. máj. 17. 17:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!