Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gombos Edina csak nekem...

Gombos Edina csak nekem idegesítő?

Figyelt kérdés

Annyira agyamra megy, mindenben azzal jön ,hogy usa hol miben jobb mint Magyaro.

Csak Magyaro. sosem volt egy elnyomó, világot szétlopó ország, mit várA férje kb jobban kötődik a magyar dolgokhoz mint ő, sokkal szimpatikusabb, egy kedves pali, ő meg egy sznob agyjátszó nő. Mutogatja a floridai elit negyedük, a sok követője meg el van ájulva, azt hiszik ott mindenki így él..Ez csak egy nagyon kis szelete, az USA-ban rengeteg szegény, mélyszegény él..De arról alig beszél, azzal jön, hogy ő nem él olyan helyen, ezt tudja mutatni. Ez oké, de miért adja elő úgy, mintha csak ez lenne..

Na de neki aztán semmit nem lehet írni, írtam neki pár olyan kommentet, amiben semmi sértő, de rávilágítottam erre, hogy az USA kicsit más világ hozzánk de miért is, persze ezeket a kommenteket nem engedi ki, csak azt hogy ott minden csodás Edina, irigykedünk rád, 100% csak a fenéknyalós kommentek mehetnek.

Meg előadja , hogy ott 5-10 év alatt kemény munkával bárki lehet sikeres durván és tilos ezeket a sejtelmes sztorikat megkérdőjelezni, mint a mai interjúalanya aki 100 dollárral ment ki, és már 10 év után luxusszalonja van, aki írta rá, hogy azért biztos volt háttérsegítség hogy fennakadt. Hát igen, maguk részéről sem említette a mostani ők hogy kezdték kint videoban, hogy a kubai férje által még pont beleestek a menekült stáuszba ami nem kevés pénzzel és segítséggel jár, na meg ott volt a férjének a hatalmas kubai családja. Annyit legalább bevallott, hogy kb 100 millióval a zsebükben mentek ki, de azért erről hogy menekült státusszal erről hallgat, pedig azért nem mindegy, ha már azzal jön, hogy ott mindenki tud könnyen érvényesülni, aki nem lusta.


2021. máj. 16. 23:05
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Egy Iphonel csinálja az egészet, nyilván van költsége de igenis valljuk be látszik hogy elkapta őket a láz.. mert eleinte alig videóztak , most lassan naponta.

Edina elvileg media manager valóságban tudjuk hogy nem dolgozik, ez a munkája a youtube, gondolom próbál minél többet kisajtolni. Mivel a nullánál minden több..Látszik mivel jóval több videó van meg már mosogatószivacsra is van kuponkódjuk stb..

2021. júl. 1. 15:23
 32/42 A kérdező kommentje:

Ja és alapvetően nem a penztema volt a kerdesben sem.. A probléma a stílusával van , a sznobos agyjátszás, a vetítés..

Pl az hogy előadja hogy ha valaki kimegy 100 dollárral a zsebében és jól dolgozik pár év után már luxusban fog élni..

Ez nettó hazugság. Ők sem élnének így ha nem tele zsebbel mennek ki, menekült státusszal, gazdag após anyóssal..miert kell ezt hazudni hogy kijössz dolgozol aztán már par ev es tele is leszel?

Miért kell úton útfélen hozzátenni mindenhez hogy Magyarország sose lesz ilyen szép fejlett? Az USA-nak is az egesz vilag kizsákmányolásából megy így..

Miért lehet csak csöpögős kommenteket írni? Amiben van egy csepp kritika valamire az miert nem mehet ki? Miért kell sokszor a normális kommentekre is bunkó, fellengzős sértődött stílusban válaszolni mint egy óvodás? És a többi és a többi..

A lőtéri kutyát sem erdekli alapból a pénzük, a stílusa a gáz..

2021. júl. 1. 15:30
 33/42 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, teljesen egyetértek. Reméljük egyre többen megvilágosodnak és nem kérnek az ilyen stílusú videókból.
2021. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
63%

A videókkal bizonygatja magának, hogy milyen boldog élete van. Szerintem csak így érzi jól magát, szüksége van a mindennapi megerősítésre.


Ezzel nincs is baj, csak nem kell mindent elhinni, amit mutat, mert az csak egy kirakat, műélet. A hétköznapok biztos nála sem ilyen tejszínhabosak.

2021. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
18%
Mindent megmutat, nem csak azt ami jó, elmondja azt is ami kevésbé jó. Nem menekült a férje, utána kellene nézni, hogy jutottak ki és mennyit tettek pl azért hogy az állampolgárságot elérjék. Lehet köpködni rájuk, de a gyerekeiknek a jövője biztosítva van általuk. Sok magyarnak ez nem jön be, mert itthon semmire se megy, és mindenki szúrja a szemét, aki megmozdul, és nem itthon vergődik. Itthon jelenleg kevés lehetőség van normális életszínvonalt elérni becsületesen, úgy hogy ne legyél eladósodva 20-30 évig vagy legyél kiszolgáltatva egy vadidegennek albérletben...arról nem is beszélve, hogy az élelmiszerárakat meg lehet nézni ott és itt, nem sok különbség van már. Ő megmutatja azoknak akit ez érdekel, mi van az usában, nem bizonygat senkinek semmit, szerintem pont leszarja azokat akik itthon vergődnek és jól is teszi. Arról nem is beszélve, hogy mindketten értelmes, dolgozó emberek, természetes, hogy egy normális, fejlett országban tudnak haladni és boldogan élni. Persze ez itthon nem természetes sajnos és azért nem tuják ezt sokan megemészteni...
2021. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó válaszoló, nem értek egyet teljesen.

Azt feltételezed, hogy aki nem ért egyet a csatornával, az mind "röghözkötött", boldogulni képtelen, csalódott ember, akikben frusztrációt kelt a jólét.

Csak a jót mutogatja... amikor felmerült, zavarja-e, hogy bárkinek lehet fegyver a zsebében, aki szembe jön az utcán, csak annyit mondott mosolyogva, ők ilyesmivel nem foglalkoznak! Inkább homokba dugja a fejét és mosolyog... Azon, hogy az USA kizsákmányolja a bolygóta túlfogyasztásával, de a fejődő országokban élő emberek egy részét is, vajon azon is csak mosolyog?

Meg az oktatás... Hát igan. Nagyon egészséges lelkűek a fiatalok, persze, ott nincs drog probléma és lövöldözni sem szoktak iskolákban a diákok kétévente... Oh, és faji ellentétek sincsenek, áh, dehogy, csak nálunk magyaroknál! Mert szerinte csak nálunk volt idegengyűlölet...


"Pont leszarja" - igen, ahogy írtad, ő pont leszar nagyon sok valóban fontos dolgot.

2021. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
82%

Én szeretem a videóit, de én sem értek egyet mindennel, pl most a legutóbbiban, mikor mondja, hogy az USA-ban nincs is annyi elhízott ember és nem táplálkoznak olyan egészségtelenül. Erre megkérdezi a lányát, hogy milyen reggelik vannak náluk a suliban: french toast, pancake, cinnamon roll🤣Azért a statisztikák nem hazudnak, 40% körüli ott az elhízottság aránya. Persze biztos ott sem a gazdag réteg körében, hanem az átlagos vagy szegényebb rétegben, lehet ezért nincs képben vele.


Én sem szeretem az USA-t, kizsákmányoló, környezetszennyező(az EU legalább sok intézkedést tesz ennek csökkentésére), anyagias fogyasztói társadalom, de erről nem Edina tehet, ettől még sok jó videója van.

2021. okt. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy mindig megemlíti, hogy figyelnek az egészséges életmódra, ő meg a férje kicsit el vannak hízva. A gyerekek legalább nem.
2022. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
70%

Nekem tetszenek a videóik, Albertonak jó humora van.

Van olyan rész amikor reálisabb, van amikor kirándulnak és van ami elfogultság is. De senki sem tökéletes, ő/ők így élik meg a hétköznapokat, nekik ez Florida//Amerika.

Azt észrevettem, hogy a gyerekek sokszor nem szeretnek szerepelni, ezt a részét én nem is biztos, hogy erőltetném.

Simán elég lenne, ha ő elmondaná amit gondol vagy lát.

Mindenesetre szép család és nem káros a tartalom, amit gyártanak.

Kikapcsol, színes, ennyi..többet nem kell belegondolni.

2022. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem tudom én régebben még szerettem meg elnézegettem de mára már kezd lapos lenni az egész, meg a nő is kezd ellenszenves lenni.

Azok jók mikor elmennek valahová valami látványossághoz, vagy olyan helyre ami itthon nincsen, de mikor már a 220. bevásárlóközpontban császkálnak az már kicsit uncsi. Ilyen itt is van. Max az árakat lehet összehasonlítani.

Meg amúgy az tényleg nem olyan jó, hogy a gyerekeket is szerepelteti.

Oké, nem valószínű, hogy túlzottan káros hatással lesz rájuk, de az a kisfiú még föl sem fogja, hogy mi van, mennyien fogják látni, lehet ciki lesz számára később.

Azt elmondta, hogy ők ebben élnek, ezt tudják mutatni, de azért én kíváncsi lennék arra, hogy tényleg hogyan él egy átlag amerikai család. Nem ők. Mert ők átlagon felül élnek, alapból egy csomó pénzük volt már mikor oda kimentek.

Ha valaki szerencsét szeretne próbálni és ezt látja és őket veszi alapul, lehet csalódás érheti.

De én úgy tudom ment régebben a cirkusz náluk, mert az Albertó haza akart jönni, vagy valami ilyesmi volt.

2022. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!