Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gombos Edina csak nekem...

Gombos Edina csak nekem idegesítő?

Figyelt kérdés

Annyira agyamra megy, mindenben azzal jön ,hogy usa hol miben jobb mint Magyaro.

Csak Magyaro. sosem volt egy elnyomó, világot szétlopó ország, mit várA férje kb jobban kötődik a magyar dolgokhoz mint ő, sokkal szimpatikusabb, egy kedves pali, ő meg egy sznob agyjátszó nő. Mutogatja a floridai elit negyedük, a sok követője meg el van ájulva, azt hiszik ott mindenki így él..Ez csak egy nagyon kis szelete, az USA-ban rengeteg szegény, mélyszegény él..De arról alig beszél, azzal jön, hogy ő nem él olyan helyen, ezt tudja mutatni. Ez oké, de miért adja elő úgy, mintha csak ez lenne..

Na de neki aztán semmit nem lehet írni, írtam neki pár olyan kommentet, amiben semmi sértő, de rávilágítottam erre, hogy az USA kicsit más világ hozzánk de miért is, persze ezeket a kommenteket nem engedi ki, csak azt hogy ott minden csodás Edina, irigykedünk rád, 100% csak a fenéknyalós kommentek mehetnek.

Meg előadja , hogy ott 5-10 év alatt kemény munkával bárki lehet sikeres durván és tilos ezeket a sejtelmes sztorikat megkérdőjelezni, mint a mai interjúalanya aki 100 dollárral ment ki, és már 10 év után luxusszalonja van, aki írta rá, hogy azért biztos volt háttérsegítség hogy fennakadt. Hát igen, maguk részéről sem említette a mostani ők hogy kezdték kint videoban, hogy a kubai férje által még pont beleestek a menekült stáuszba ami nem kevés pénzzel és segítséggel jár, na meg ott volt a férjének a hatalmas kubai családja. Annyit legalább bevallott, hogy kb 100 millióval a zsebükben mentek ki, de azért erről hogy menekült státusszal erről hallgat, pedig azért nem mindegy, ha már azzal jön, hogy ott mindenki tud könnyen érvényesülni, aki nem lusta.


2021. máj. 16. 23:05
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
76%

Nemrégen akadtam a csatornára,az elején tetszett az tényleg jó mikor mennek valahova.de a vásárlók pazarlos videók nem,illetve most a hétvégi 9 hírben amerikai tampon hiányról van szó Magyarországon már nekem is sok.

Kommenteltem is de nem volt kedvem vele vitába szállni inkább töröltem.meg a csatornát is, mindenkinek jobb lenne ha nem olvasna magyar híreket,mert hát minek is, én elfogadom ha valaki inkább máshol él,boldog de az is fogadja el,hogy itthon maradtam aki kiment.ezer oka lehet annak hogy maradtam és nem feltétlen az,hogy 9 hírben remisztettek meg a tampon hiánnyal,nálam ez csak egy cikk.

2022. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
75%

"Mindent megmutat, nem csak azt ami jó, elmondja azt is ami kevésbé jó."


Ja, csak éppen meg már nem mutatja. Én még putrit nem láttam a videóiban :D

2022. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!