Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gombos Edina csak nekem...

Gombos Edina csak nekem idegesítő?

Figyelt kérdés

Annyira agyamra megy, mindenben azzal jön ,hogy usa hol miben jobb mint Magyaro.

Csak Magyaro. sosem volt egy elnyomó, világot szétlopó ország, mit várA férje kb jobban kötődik a magyar dolgokhoz mint ő, sokkal szimpatikusabb, egy kedves pali, ő meg egy sznob agyjátszó nő. Mutogatja a floridai elit negyedük, a sok követője meg el van ájulva, azt hiszik ott mindenki így él..Ez csak egy nagyon kis szelete, az USA-ban rengeteg szegény, mélyszegény él..De arról alig beszél, azzal jön, hogy ő nem él olyan helyen, ezt tudja mutatni. Ez oké, de miért adja elő úgy, mintha csak ez lenne..

Na de neki aztán semmit nem lehet írni, írtam neki pár olyan kommentet, amiben semmi sértő, de rávilágítottam erre, hogy az USA kicsit más világ hozzánk de miért is, persze ezeket a kommenteket nem engedi ki, csak azt hogy ott minden csodás Edina, irigykedünk rád, 100% csak a fenéknyalós kommentek mehetnek.

Meg előadja , hogy ott 5-10 év alatt kemény munkával bárki lehet sikeres durván és tilos ezeket a sejtelmes sztorikat megkérdőjelezni, mint a mai interjúalanya aki 100 dollárral ment ki, és már 10 év után luxusszalonja van, aki írta rá, hogy azért biztos volt háttérsegítség hogy fennakadt. Hát igen, maguk részéről sem említette a mostani ők hogy kezdték kint videoban, hogy a kubai férje által még pont beleestek a menekült stáuszba ami nem kevés pénzzel és segítséggel jár, na meg ott volt a férjének a hatalmas kubai családja. Annyit legalább bevallott, hogy kb 100 millióval a zsebükben mentek ki, de azért erről hogy menekült státusszal erről hallgat, pedig azért nem mindegy, ha már azzal jön, hogy ott mindenki tud könnyen érvényesülni, aki nem lusta.


2021. máj. 16. 23:05
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
10%
Ezt az egyet azért nem hiszem el, hogy az amerikai hatóságok elöl csak úgy el lehetett volna titkolni Alberto magyar állampolgárságát. Az USA-ba nehéz bevándorolni, éppen a túlzott hatósági ellenőrzések és szabályok miatt.
2021. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
0%
2021. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
57%

Nekem mondjuk mindegy, hogyan került ki. Azért A. szülei tehetősek, hallottam olyasmit is, nem tudom, mennyi a valóságtartalma, hogy valamiféle dohánykereskedésük van, több államban is.


Nekem az nagyon ellenszenves, ahogy és amit közvetítenek.

2021. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
57%

Az nem derült ki hogy konkrétan mi a bajod? Inkább irigységet érzek. Jól meg akartad írni nekik hogy MO -n több a lehetőség? Vagy mi?

Ott kemény munkával sok mindent el lehet érni, Magyarországon ez nagyon nincs így. Itt segget kell nyalni a megfelelő helyeken többnyire. Ez egy alapvető különbség.


Megvan a véleményed és kész, ha nem tetszik az a megoldás hogy nem nézed. Egyáltalán nem rosszindulatúak és még csak nem is sznobok. Gettókat meg kevesen néznének ha azt mutogatnának. Ha zavar hogy nem látod ugyan azt a nyomasztó légkört mint Magyarországon akkor a hiba a te készülékedben van. Emberek alapvető hozzá állása más az élethez. Hülyék meg mindenhol vannak azon kár lovagolni. Szeretnek ott lakni és élvezik.


Szóval elsőnek meg kéne fogalmazni mi a konkrét problémád. Bár ez nem fogja megoldani, de mások esetleg megértik. Megoldás benned van és nem másban. Neked kell elfogadod a körülötted lévő világot.

2021. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
68%

Miért irritál?

Mert mutogatja magát, a jólétet, amiben él, a kiskorú gyerekeit(!), már egyre nyilvánvalóbb, hogy nyereségvágyból.

Eleve irritál az átlag amerikai "kispolgár" életforma, az a fogyasztás, amit diktálnak és nekik természetes, az a kényelmesség, mind olyan út, ami nagyon rossz irányba viszi a világot.


Már leiratkoztam. Egyszerűen nem nézem. Szerintem nagy butaság nézni, hogyan dicsekszik a másik az életével - mert igazából a videóik nem többek ennél. Vagy mi más értelem van? Inspirál? Mire? Hogy majd hasonló cuccokat vegyünk, vagy fogyasszuk a gyorséttermi ételeket? Mit lehet belőle tanulni? Hogy kint minden sokkal jobb? (vagyis inkább sokkal pazarlóbb!)


Az eredeti kérdésre visszatérve. Igen, engem is idegesít E. ha nézem, de már nem nézem, ezért nem is idegesít. Megoldás: leiratkozás. ;) És nem foglalkozni velük, mert ennél értékesebb dologgal is eltölthetjük az időnket. :)

2021. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Én is leiratkoztam, én sem értem mi értelme a videóinak, azon kívül hogy neki pénzszerzés.
2021. jún. 30. 19:26
 27/42 anonim ***** válasza:
23%
Megsúgom hogy nem ebből élnek mert felkopna az álluk ennyiből, sőt ebből még egy ember is nehezen élne meg. Ez inkább zsebpénz. Magyar nézőkből nehéz megélni, mert hogy alacsony a fizetőképességük. Hobbi ez vagy, simán szereti csinálni, szeretnek szerepelni. Nem kötelező nézni.
2021. júl. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
59%

Nem gondolod, hogy azt hitte bárki is, ebből élnek? Ahogy mondod zsebpénz, de egyre jobban nyilvánvaló, hogy van nyereségvágy a háttérben.


Hobbi? Mutogatni a jólétet, mit esznek, milyen ostoba áruházban kóvályognak, mutogatni a lakóparkot, azt az életet, ami egy átlag magyarnak kőkemény és tisztességes munkával elérhetetlen, hát szép hobbi, gratulálok hozzá! Kirakatba tenni a kiskorú gyerekeit? ez egy hobbi???

Üres fogyasztók, valószínűleg azok nézik, akik szintén hasonló gondolkodásúak.

2021. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta hogy ebből él, de socialblade szerint akár 750ezer is lehet neki a havi bevétele a youtubeból. Az a felső határa, minimun 100 ezer max 750 ezer.
2021. júl. 1. 13:01
 30/42 anonim ***** válasza:
16%

A felső határ akkor van ha mindenki végig nézi a reklámokat és mindegyikre kattint és mindenhol költ pénzt. Ez elég ritka szerintem. Youtube előfizetők se reklámot nem látnak se nem tudnak kattintani. Még annyit se keresnek belőlük mint aki lelkiismeretesen végig nézi a reklámokat. Nos megnéztem és jelenleg azt mondja hogy $175 - $2.8K van a várható bevétel havonta. Hány százalék lehet aki minden videót megnézi, minden reklámmal és mindegyiknél költ? Szerintem senki nincs ilyen. Tippem szerint max 500-1000 között kaphat. Max. Ezt nehéz nyereségvágynak tekinteni. Másrészt a videó technika nincs ingyen. Jó minőségű kamera, eszközök sokba fájnak több milliókba. Tehát mivel bele mentünk a pénzügyekbe így sajnos az irigység. Értem én hogy magyar embernek ez elérhetetlen de attól hogy lesz jobb ha a szegénységet nézed? A Youtube -on a videók többsége jobb módú képeket közöl mint akik nézik. Akkor most hogy legyen? Zárjuk be a youtube -ot? Ha nem tetszik nem nézed. Ezt hívják felnőtt megoldásnak. Ameddig nem lopják engem aztán nem érdekel. Nem értem miért kell folyamatosan mások zsebében turkálni... Attól se neked se másnak nem lesz jobb soha de féltékeny vagy irigy az leszel... Utálni kéne azt akinek szerencséje volt és úgy él ahogy? Ha lopott, csalt, hazudott akkor lehet, ha nem akkor mit érsz el vele? Rosszul fogod magad érezni. Ők nem. Ez amolyan magyaros mentalitás.


Gyerekek mutogatása egy másik dolog. Baromi nehéz úgy videózni gyerekekkel hogy nem kerülnek bele. Van aki meg tudja oldani de az általában nem a családi életét veszi fel. Ők meg azt. Ez érdekes kérdés ezen lehet vitatkozni, de ettől még ők így csinálják.


Jó sok videójukról lemaradtam de most már belenézek egyik másikba miért kell utálni őket :)

2021. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!