Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a koronavírus járvány...

Ez a koronavírus járvány kapóra jött a lusta, semmirekellő embereknek?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy azok örültek a legjobban a maradjotthonnak, home officenak, online oktatásnak, akik alapból lusták voltak.

Szerinted?



2021. máj. 27. 10:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Én elismerem, lusta ember vagyok motivációhiány miatt. De nekem jót tett ez az otthon lét. Lusta maradtam, de egyéni vállalkozáson keresztül interneten dolgozok mostmár, meg lehet belőle élni így, hogy több a szabadidőm :)
2021. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%

"lusta, semmirekellő ember"


És azt te honnan tudod, te félistent játszó kérdezőke, miért lusta, és semmirekellő egy ember?

Esetleg egy komoly betegség áll a háttérben, amit nem reklámoz?

Esetleg nem érzi kötelességének, hogy őítélkezőistenségével megossza?

Amúgy valaki még maradt a tarsolyodban, akiket a korlátoltságod miatt nem tudsz elítélni?

2021. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
Csak lusta, semmirekellő, önfegyelemre képtelen ember hiszi azt, hogy a home office a tunyulásról szól vagy hogy lehet lazsálni meg lógni benne. Elég nagy öngólt lőttél ezzel a kijelentéssel.
2021. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul latod.
2021. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
53%

Ejnye, ezek a lusta, semmirekellő emberek. :)

Lehet, hogy csak a fejedben léteznek.

2021. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem nevezném magam lustának, de igen jól jött, hogy nem kell rohangálni, buszozgatni. Mellesleg összeszedtem a vírust, 2 hónapja még nem jöttem rendbe, szövődményei lettek. Szerintem nem kell ezt irigyelni senkitől, egy kis pihenés. Lehet még dolgozni eleget!

De bárki meg tud változni, motiváció kell. Ez nemcsak őket érinti.

37.Zsoltár 29."Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta laknak."

2021. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2021. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jól jött. Konkrétan nincs kedvem semelyik munkatárssal felesleges dolgokról fecsegni.
2021. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
Bizonyos szempontból jobb is mert így nem kell bájcsevelyeket folytatni senkivel sem és hatékonyabb lehetsz mert teljesen a feladatra tudsz koncentrálni.A megúszós embereknek nyilván kedvezett ez a sok lezárás de nem tart örökké úgysem
2021. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%
Évek óta így dolgozok, de még mindig imádom.
2021. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!