Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szégyellem magam

Mit csináljak? Szégyellem magam

Figyelt kérdés
3 hete beszélgetek egy férfival és tegnap tudtunk először találkozni. Nem szerettem volna felmenni hozzá és ezt le is szögeztem az elején, viszont elkezdett esni az eső és nekem nem volt negatív tesztem,hogy bárhová is beüljünk ezért végül felmentünk hozzá. ( Külföldön élek és itt sajnos a kertbe is csak teszttel lehet beülni....) Elkezdtünk borozgatni és hát lefeküdtem vele. Nem vagyok rá büszke egyáltalán, sőt...szörnyen érzem magam. Viszont ezt leszámítva elég jól elvoltunk, másnap délig. Miután hazamentem leírta hogy 1 hónapja szakított a barátnőjével akivel 2 évig voltak együtt és elmondása szerint tegnap költözött ki tőle a lány mielőtt találkoztunk és sírva könyörgött,hogy ne szakítsanak. Elmondta neki,hogy velem fog találkozni és elvileg a lányt teljesen kikészítette a dolog és “instabil” lett. Ma beszéltek délután telefonon és utána rám írt. Arra kért,hogy tartsunk szünetet mert nagyon megbánta és rosszul érzi magát a lány miatt. Én olyan szinten megalázva érzem magam..ha tudtam volna,hogy nincs lezárva ez a dolog akkor nem is találkozom vele, de nekem semmit nem mondott erről. Sajnálom a lányt is,magamat meg legszívesebben a föld alá kaparnám szégyenemben. Nem kellett volna ennek így történnie. Annyira megalázottnak és kihasználtnak érzem magam...Leírtam neki,hogy cselekedjen ahogy szeretne és engem hagyjon békén. Leírtam neki,hogy úgy érzem kihasznált és ez rosszul esik. Ti mit tennétek? Írjak neki valamit még? Annyira szégyellem magam...
2021. jún. 22. 22:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
#10 momentum
2021. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
11.még mindidg nem világos..
2021. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak nyugtass meg kérdező hogy védekeztetek e!
2021. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
Figyi kérdező, ez az ex dolog egy duma volt. Megdöntött és nem akarta, hogy csüngjél rajta, elérte a célját sajnos. Így utólag azzal tudlak vigasztalni, hogy fogd fel egy jó numerának, és tanulj az esetből. Nem kell szégyellned magad,ez nem a te szégyened. Emberek vagyunk, tévedhetünk :)
2021. jún. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%

Mit is lehetne erre mondani ? Még egy pár évig úgy is emlékezni fogsz erre. Legközelebb majd okosabb leszel . Nem kell az első találkozón széttenni a lábad :D


Most már tudod ..

2021. jún. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Csak tényleg nem értem,hogy akkor mit kell hazudozni. Nem dedósok vagyunk..sokkal jobb lett volna ha simán megmondja,hogy hagyjuk az egészet, szia. Nem ezek az erőltetett hazugságok..
2021. jún. 23. 09:40
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Hazudni könnyebb volt, őszintének lenni csak a gerincesek mernek.
2021. jún. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!