Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munkahelyi károkozás véletlen?

Munkahelyi károkozás véletlen?

Figyelt kérdés

Egy kollegámmal pakoltunk le egy viszobylag nagy értékű terméket amely véletlen a földre esett és horpadás keletkezett rajta. A termék 3-400.000 ft körül mozog.

Teljesen véletlen történt a dolog de az 50-60%át sanszos hogy ki akarják fizettetni. Meg úszhatom valahogy? Munkaszerződést nem kaptam még ezen a helyen pedig 3 hete dolgozok, egy papírt kaptam amire az adataim kellettek es majd az alapján jön az említett szerződés cccccc...

10 munkanapom bent van már júliusban ha elmennék gondolom az ugrott amúgyis. Valaki tud tanácsot adni, ti mit lépnétek?


2021. júl. 13. 02:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Felvette ezt a kamera? Be vagy egyáltalán jelentve? Ügyfélkapun nézd meg be vagy-e. Ki látta még az esetet? Főnök tudja már?
2021. júl. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szia!

A kamera sajnos látta pont arra néz... Azt hogy be vagyok e jelentve nem tudom az elozo felhavi fizetesem boritekban kaptam, lehetseges hogy nem, ez min valtoztat? Koszonom a valaszod

2021. júl. 13. 02:43
 3/15 A kérdező kommentje:
A csoportvezeto szeru ember latta az esetet
2021. júl. 13. 02:44
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tudod be vagy e jelentve? Komoly ember lehetsz egy igazi komoly cégnél.
2021. júl. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy bejelentve, akkor eleve többet be se menj dolgozni...
2021. júl. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Munkaszerződés nélkül egy percet nem kéne dolgozni.
2021. júl. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Komoly ember mivan veled te bohóc, egészségügyi problémák miatt nem tudtam bejárni dolgozni és kirúgtak az előző m.helyemről így szerettem volna pár hétig túlvészelni valahogy, ez a harci helyzet, kezelesekre jarok ide meg eleg ha csak akkor megyek mikor odaszolok,az elozmenyek mindig fontosak
2021. júl. 13. 10:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok a bohóc? Oké te pedig b@lf@$z akkor. Napi bejelentés is létezik. Az a legális formája. Totálisan nem releváns, hogy beteg vagy e, vagy sem. Kezelésekre jársz e, vagy sem. A fekete munka az fekete munka. Semmilyen hivatalt és hatóságot nem fog érdekelni, hogy neked mi bajod van.
2021. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide most bármilyen hatóság a betegségemhez nem értem hol írtam ilyet
2021. júl. 13. 15:50
 10/15 anonim ***** válasza:

"ez a harci helyzet, kezelesekre jarok ide meg eleg ha csak akkor megyek mikor odaszolok,az elozmenyek mindig fontosak"

Ez nem mentesít téged és a munkáltatót a járulékfizetés alól.



"egészségügyi problémák miatt nem tudtam bejárni dolgozni és kirúgtak az előző m.helyemről"

Táppénz alatt rúgtak ki?

2021. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!