Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megint korlátozásokat...

Ha megint korlátozásokat vezetnének be a koronavírus miatt, azt megbocsájtanád az oltatlanoknak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 22:13
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%
40-es, ostoba te vagy, de nagyon. Be vagyok oltva 2 Pfizerrel.
2021. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
41 es te vagy az ostoba.
2021. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
93%
Én nem vagyok beoltva és büszke vagyok rá, hogy nem tudták kimosni az agyam ezzel a kamujárvánnyal. Sok agymosott birka meg öli egymást és majd jön a great reset, aztán azt se tudják mi van,mikor már szarni se mehetsz oltás nélkül :D Áhh behalok a sok idiótán :D
2021. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%
Amikor a konteós birka nevezi az orvosokat, kutatókat, értelmiségieket birkának és nem esik le neki a tantusz :D Na ez aztan a röhejes
2021. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
79%
Pócs Alfréd is bizony orvosi egyetemen végzett, ő műtött engem. Mégis megmondta, hogy a járvány egy politikán alapszik. Értelmiségi ember, kiváló munkát végzett és megannyi ember feküdt nála kés alá! Nekem a neurológusom is megmondta, hogy kamu és politika az egész. Ő is egyetemet végzett diplomás orvos. Nem tudom ki az a hülye, aki azt hiszi, hogy csak egy kukásautón dolgozó birkázik, mert orvosok birkáznak embereket le, akik átlátnak ezen az egészen és tudják mi folyik bent.
2021. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
22%

Pócs Alfréd, aki ellen a MOK etikai vizsgálatot kezdeményezett és felfüggesztettek a kamarai tagságát. Komolyan egy hírhedt vírusszkeptikust tudtál felhozni példának, mint ertelmisegi? :)


Jó nagy öngólt lőttél :)

2021. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!