Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megint korlátozásokat...

Ha megint korlátozásokat vezetnének be a koronavírus miatt, azt megbocsájtanád az oltatlanoknak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 22:13
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
57%
olyan cukik amúgy a tízes-féle emberek, én tényleg nagyon sajnálni fogom őket, amikor a gyermeteg tündérmese egy napon szertefoszlik, és rájön, hogy a lezárások nem arról szóltak, hogy a cuki kis orvosok megvédenek minket a halálos veszedelemtől, hanem arról, hogy egy pénzzel kitömött kupac sggfej kitalálta hogy tegyük tönkre a világot még jobban, mert milyen vicces. (súgok tízes, az országok annyiszor fognak leállni, ahányszor orvoskáék csokikát szeretnének kapni ebédre. vagy ahányszor még van idejük rá, mielőtt utcakővel kiloccsanódik a fejük.)
2021. júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
18%
Hát van más választásom?
2021. júl. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
27%

Orbán, Gyurcsány együtt lóg majd a kovidiktatúra miatt.


(Amúgy nem ééééééééééééééééérdekes hogy Toroczkain kívül minden párt támogatta a nép elnyomasát a semmi vírus miatt????????)

2021. júl. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
63%
12-es, senki nem gondolja, hogy a lezárások nem erről szóltak, de felnőtt létedre illene gondolkoznod picit
2021. júl. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
19%

Egyértelműen az oltatlanok hibája lesz, ha megindul és bedurvul a negyedik hullám. Ugye az oltások eddig is úgy működtek, hogy megtanítják a szervezetet védekezni, így amikor az élesben találkozik a kórokozóval, akkor tudja, hogyan kell védekezni ellene. Mondják, hogy oltott is megbetegedhet tünetesen és fertőzhet is, de igazából erre jóval kisebb az esély, mint az oltatlanoknál.


A mutáció az másolási hiba következménye. Minél több a másolás, annál több az ilyen hiba. Minél tovább tart a járvány, annál több a mutáció.


Annyira bírom, hogy sokan oltárra emelik az immunrendszert, pedig ebben a témakörben fogalmatlanok.

Az immunrendszer nem tud igazán hatékonyan védekezni ismeretlen kórokozó ellen, esetleg ha a vírus kis részecskeszámban jut be. A COVID halálozása minden korosztályban nagyságrendekkel magasabb, mint az influenzáé (és ezt egy egész világ állítja így!), a poszt-COVID-ról nem is beszélve (ami amúgy nem más, mint autoimmun folyamatok).

Amúgy a családban többen is szedünk immunrendszert gyengítő (mellékhatású, bár sok betegségben ezt használják ki) gyógyszert, szteroidot. Akkor például velünk most mi van? :D meg ha annyira fontos lenne azerőss immunrenccer, ahogy azt a reklámok alapján szajkózza az utca embere, akkor szerintetek mégis miért írják fel az orvosok ezt a gyógyszert?


Amúgy én a lezárásokkal más tészta vagyok. Esti egyetemre járok és ha továbbra is heti 3-4 nap kell bemennem az irodába plusz jelenléti oktatás lesz, az horror, nulla szabadidő. Ha lezárások lennének, legalább aludni lenne időm illetve edzeni is (otthon) és valahogy túlélném az őszt...

Ráadásul igen introvertáltként még jól is szoktam bírni, sőt.

2021. júl. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó inkább kapcsold ki a tv-t!


Majd pár év múlva magadra se ismersz meg...

2021. júl. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
24%
Nincs tévé-előfizetésem, viszont az emberi szervezet működéséről annyit olvastam pár éve hobbiból, mint amennyit más tv-t néz.
2021. júl. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
36%
Nem az oltatlanoknak kell megbocsátani, hanem a kormánynak, hogy nem sikerült fényt gyújtani a sötétségben ezeknél az embereknél
2021. júl. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
62%
Akkor ne legyetek tisztában a saját szervezetetek működésével, nekem mindegy.
2021. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
74%

Nem oltattam.

20 éve náthás SEM voltam. Covid idején is eljártam vásárolni, konkrétan fogorvosi kezelésre jártam hónapokig (ha valahol, ott össze lehetett volna szedni ezt a szart).

Ügyfeleket fogadtam az irodámban, nem tettek fel maszkot, én meg nem szóltam.

Akkor miről beszélünk?

(Ja, amelyik barátnőm minden ősszel oltat (influenzára), minden évben októbertől márciusig az orra folyik, füle fáj, lázasodik, oltott családja úgyszintén).

No comment.

2021. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!