Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem kínos egyedül elmenni...

Nem kínos egyedül elmenni nyaralni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 14. 15:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Akkor csak az a kérdés, hogy élveznéd egyedül a nyaralást, vagy nem? Ha igen, akkor menj. Ha nem, akkor meg keress olyan barátokat, akikkel tudsz együtt programokat csinálni. A mostani barátaiddal, attól tartok, nem fogsz előre jutni, ha ők ilyenek, nem fogod tudni megváltoztatni őket.
2021. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
Én is mennék egyedul mert nincs kivel, de visszatart az, hogy lesz egy olyan helyzet amit egyedül nem tudok megoldani vagy átvernek fizetésnél. Amikor még az exemmel mentünk akkor is volt ilyen és engem nőként tuti nagy pénzekkel átvernének külföldön.
2021. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát én egyelőre csak Országon belül tervezgetek. Külföldi úttal kapcsolatban nekem is vannak aggályaim, mivel nem beszélek idegen nyelvet, így nehézkes. De itthon is van sok lehetőség.
2021. aug. 14. 16:25
 14/16 anonim ***** válasza:
97%

Dehogy kínos!

Személyiségfüggő: van, aki képtelen egyedül elleni, másnak meg pont hogy szüksége van rá.


Vagy 15 évvel ezelőtt 3 napot nyaraltam egyedül. Egyetem utolsó féléve volt, és én végeztem először a vizsgáimmal a társaim közül. Büszke és boldog voltam a sok hajtás után, na meg jó fáradt. Bejelentkeztem egy panzióba (Magyarországon belül, az egyetemtől mintegy 200 km-re), s elvonatoztam másnap hajnalban. Állatira jó volt, és nem éreztem magam egyedül. Megnéztem a nevezetességeket, múzeumokat, sőt, második este beültem egy tavernába a keresztrejtvényemmel, és egy sajttál társaságában berúgtam a helyi boroktól :D - mármint nem látványosan, haza tudtam sétálni aztán, csak mondom, hogy teljesen jól éreztem magam, máig szívesen gondolok vissza arra a három napra.

2021. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: na mondjuk én pont azt érezném kellemetlennek, hogy egyedül ülök az étteremben és mit gondolnak rólam. De sajnos mindig ilyen voltam, hogy mások véleményére adtam. Remelem egyszer rá tudom venni magam, hogy egyedül is utazzak.
2021. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én a fejembe vettem, hogy idén látni akarom a tengert. Úgyhogy el is mentem, nem jött velem senki. Nagyon jó volt. Csoportos út volt, plusz fakultatív programok, szóval ha nem akarsz embereket, akkor nem nem mész a fakultatívra, a buszon meg nem nagyon foglalkozik veled senki. Legfeljebb a hozzád közel ülőknek feltűnik, hogy egyedül vagy.

Én így ismertem meg ott három embert (egy fakultatív programon), kedvesek voltak, kérdezték, hogy nem rossz-e egyedül. Mondtam, hogy nem.:D De mivel nem tudott velem jönni senki sem, attól én még nem maradok otthon. Mondták, hogy tök jó, hogy így is eljöttem és talpraesett vagyok.


Szóval... A lényeg, hogy ha menni akarsz, ne tartson vissza az, hogy egyedül mennél. ;)

2021. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!