Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a gender/nemem?

Mi a gender/nemem?

Figyelt kérdés

A biológia nemem nő viszont nem érzem magam annak. 'Fiúsan' öltözöm és rövidebb hajat szeretnék. Viszont volt már hogy lánynak éreztem magam vagy pedig nem is nagyon érdekelt. Majdnem minden héten másnak érzem magam. Olyan mintha össze-vissza botladoznák a genderek között. Talán Genderfluid lehetek de van amikor úgy érzem hogy az se illik rám. Van amikor leszorítom a mellem de van amikor hagyom ahogy van és nem érdekel. Tudnám még sorolni hogy mik változnak mikor de nem lenne értelme. Olyan mintha néhány napon egy más emberként ébrednék. Szerintetek mi a genderem?

Ui: Kérlek ne írjátok homofób/transzfób megjegyzéseket.



2021. szept. 1. 01:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok homofób, de szerintem erre nagyon rákattantál jó dolgodban. 🤷‍♀️

Ha tíz éve lettél volna kamasz, amikor nem volt ekkora hype a gendertéma körül, akkor a leírásod alapján simán elkönyvelted volna magadnak fiús lánynak és ennyi.


Nem kell mindenáron kategorizálni magad. Nem kell mindenáron gendert választanod. Nem kell jelzőket aggatnod magadra.

Legyél nyugodtan fiús lány, legyél nyugodtan önmagad. A többi meg majd alakul, nem kell skatulyázgatni.

2021. szept. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%
Demigirlt mondanék.
2021. szept. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
23%

Talán egy fiús lány némi tudathasadással vagy skizofréniával?

(Ez is lehetséges opció)

2021. szept. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
79%
Nonbinary esetleg. :)
2021. szept. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
7%
En sem vagyok homofób, es teljes mértékben elfogadom a melegeket, a transzokat, tisztelem azt is ha valaki she helyett he pronounsot hasznal stb. De ez mar tenyleg baromság, két nem van. Nincs olyan hogy ma férfi vagy, holnap meg nő. Vagyis hogy annak gondolod magad. Én sem vagyok attol meg unikornis, mert annak gondolom magam. Szerintem is túlságosan raporogtel mar unalmadban.. pont emiatt lesz mindenki biszex is. A nagy biszex csajoknál ez addig tart, h max lefekudnenek egy nővel, de tartósan egyutt elni mar rogton nem akarnának veluk. Tehat ez náluk csak kíváncsiság.
2021. szept. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
82%

" max lefekudnenek egy nővel, de tartósan egyutt elni mar rogton nem akarnának veluk. Tehat ez náluk csak kíváncsiság. "


Érdekes, hogy a nőket hoztad fel példának. Szerinted ha egy nő lefekszik egy másik nővel, attól még hetero és csak divatból csinálja. De ha egy férfi fekszik le egy másik férfival, akkor is ezt gondolod?🤔

2021. szept. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
75%

"A nagy biszex csajoknál ez addig tart, h max lefekudnenek egy nővel, de tartósan egyutt elni mar rogton nem akarnának veluk. Tehat ez náluk csak kíváncsiság."

A biszexeknél van általában prioritás, hogy melyik nemet részesítik előnyben.


"De ez mar tenyleg baromság, két nem van. Nincs olyan hogy ma férfi vagy, holnap meg nő."

Még biológiailag sem 2 nem létezik. Ráadásul a non-binaryknak és a genderfluidoknak is van létjogosultságuk, és mind a kettő be sorolható a transubrella alá.

2021. szept. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
20%
Ez nem az en hibam, hogy a fiuk nem hívják magukat viccből biszexnek, a lanyok meg igen, csak azert mert buliba lekapkodjak egymast. Mondom ezt ugy hogy en is lany vagyok, es tenyleg nem vagyok homofób meg semmi. Csinalj azt amit akarsz, azzal akivel akarod, de hagyjuk mar tenyleg ezeket a címkéket. Maganugy.
2021. szept. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
10%
7: miért hany nem létezik akkor? És azok miben térnek el a meglévő kettőtől?
2021. szept. 1. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
68%

#8

Az az illető szegénységi bizonyítványa ha ilyennel viccelődik.


Az ilyen "címkék" meg arra jók, hogy ne 50 mondatban kelljen elmagyarázd a helyzetedet mondjuk a párodnak, családnak esetleg olyan barátoknak akik szerinted érdemesek arra hogy tudjanak róla.

2021. szept. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!