Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Matcheltem az egyik kollégámma...

Matcheltem az egyik kollégámmal és most iszonyat kellemetlen?

Figyelt kérdés
Ausztriában egy irodában dolgozom 1,5 hónapja. Nem ismerek még mindenkit itt mert elég nagy nyitott irodában dolgozunk. Viszont múlt héten csütörtökön matcheltem az egyik projektvezetővel tinderen…Erre akkor jöttem rá mikor kértem tőle pár képet magáról. Ő sem tudta,hogy kollégák vagyunk. Utána folyamatosan bocsánatot kért,hogy nem ismert meg és hogy ez tiszteletlenség és ne gondoljam hogy bunkó. Azt mondta,hogy nevessünk egyet és felejtsük el az egészet. Ez kicsit rosszul esik mert egyébként nagyon szimpatikus lenne, de én élőben nem vagyok neki az ezek szerint. Kb másfél méterre ül tőlem és minden nap találkozunk. Nekem ez iszonyatosan kellemetlen most. Minden nap gyomorgörcsöm van emiatt: Ti mit tennétek?
2021. szept. 21. 08:45
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, h élőben nem jössz be neki? Annyira más, valóságtól elrugaszkodott képeket töltöttél fel?


Sztem simán lehet, h a munkahely miatt van, hiszen azt mondta, h olyan tiszteletlenség.


Amúgy tök jó fejnek tűnik a pasas.


Élőben az irodában nem sasolgat?

2021. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
26%

😄 Tudtam! Yees! Nyugi most csak ujdonsag ez neked es kellemetlennek érzed de majd jó lesz hidd el. Az is lehet hogy majd meetingen egymasba habarodtok. 😏 Ott tobb mindent meg tud az egyik a masikrol. A munjahoz valo hozzaallasa, a problema megoldasi stílusa, mennyire kreatív es stb es stb.


Nyugi meg fogod szokni. Nem lesz semmi probléma. Na nem emlegetem neked a meetingeket vele. 😏

2021. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
* A munkahoz valo hozzaallasa
2021. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
De am meg is mutathatod.
2021. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
21-es szerintem is sasolgatja amugy mikor nem figyel oda. De amugy ha netalantan programozo es SAS programozassal foglalkozik ugy is sasolgathat csak akkor nem a kolleganojet. 🙂
2021. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
80%
Miért töltesz fel olyan képeket egyébként, amiken nem úgy nézel ki, mint a valóságban?
2021. szept. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
48%

26-os csak azt hiszi magáról, nem szerkesztett képek. Csak ő ugy gondolja, hogy nem hasonlít magára, mert a kollegaja nem reagalt semmit mikor élőben látta. A pasik ugy is tudnak poker arcal nézni, hogy kozbe eros kémiát érez, magyarán ha erősen vonzodik a nőhöz.


Ha meg egy nem valos képet tett volna fel amin nem is o van, akkor lehetne kellemetlen, vagy ha jol megphotoshopolta magát, akkor a kollegaja nem is így reagalt volna.

2021. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

18-as neked is ajánlom a Télanyó című filmet.

Mit szolnal ha kiderulne hogy vezerigazgato álruhában. :D

2021. szept. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

És tudod miért ajánlom, hogy tudd oldani magadban ezeket a buta frusztraciokat, amiket csak te érzed. A pasi hidd el magaban kuncog, hogy tok jo, hogy ilyen élménye van.


Nincs ebben semmi kínos, szerintem inkább aranyos helyzet. :)

2021. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
90%

Jajj, tudom, volt akalmam látni a pókerarcot😂

Akkor csak a kérdező hiszi, h máshogy néz ki, önbizalom-problémákból kifolyólag.


Sztem kezdrményezz vele beszélgetést, mutatkozz be rendesen, meg, h lesznek közös projektek, szóval próbáld oldani a feszültséget. Kedvesen.

Még bármi lehet sztem.

2021. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!