Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek igénytelen dolog...

Szerintetek igénytelen dolog ékezet nélkül írni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 5. 22:48
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
62%

#21

Mint már említettem, az írásképed rólad mutat egy bizonyítványt. Az egy dolog, hogy a chat-es fórumokon felhígultak a szabályok, viszont nem kötelező ezt a szintet követni. Írhatsz attól normálisan is, szabályosan, az anyanyelvednek megfelelően. Nem értem, hogy az egyeseknek miért okoz ekkora nehézséget. Így degradálódik le szépen, lassan minden.

2021. okt. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
59%
Jav.: hogy ez egyeseknek...
2021. okt. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
49%
Igen, az. Aki nem használja az ékezetes karaktereket egy olyan környezetben, amelyben azok a rendelkezésére állnak, az sem a kommunikációs partnerét, sem az anyanyelvét nem tiszteli.
2021. okt. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
39%
szerintem meg pont hogy szemelyesebb a beszelgetes amikor ekezet nelkul beszelek valakivel.ha neked valamiert ekezettel valaszolnek az nem azert van mert jobban tisztelnelek azoknal akiknek nem irok ekezetet,hanem azert mert egy onelegult fasz vagy es elvarod ezt masoktol.attol fuggetlenul hogy nem irok ekezetet nem vagyok sem lusta,sem tiszteletlen,sem buta sem semmivel rosszabb nalad,helyesen irni is tudok,csak annyi hogy en igy szeretem:)
2021. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
66%

#25

Ha tudnál helyesen írni, akkor ékezettel írnál, a "hogy", "vagy", "mert" elé vesszőt tennél, a pont és a vessző után pedig szünetet.


De mindegy, mindenki úgy égeti magát, ahogy akarja. Ahogyan írsz gyakrabban, az rögzül, tehát nem ártana, ha a helyesírásnak megfelelően írnátok.

2021. okt. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
20%
meg mindig nem ertem miert zavar titeket ha valaki nem ugy ir ahogy ti es miert nezitek le ezeket az embereket.azt mondod en egetem magam amikor en csak ugy elek es irok ahogy jol esik te meg abba kotsz bele hogy mas ember hogyan ir.nem mindegy az neked? es hidd el tudok irni helyesen ekezettel veszokkel meg minden es hasznalom is ezeket suliban meg mindenhol ahol muszaj de ide minek irjak amikor nelkule is megerted hogy mit szeretnek mondani:D
2021. okt. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
60%
Fedett pályás "Alfa na Béta" meeting!... :DDD
2021. okt. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
62%

#27

Nemcsak ott kell helyesen írni, ahol "muszáj", hanem mindenhol, attól függetlenül, hogy ebben a helyesírásilag visszafejlődött világban, már egyes oldalakon, fórumokon nem divat helyesen, ékezettel írni.


Magyarázzátok már el, hogy miért okoz nektek ekkora plusz dolgot az ékezettel történő írás? Ennyire megterhelő lenne? Szívből kívánom, hogy ettől nagyobb problémátok soha ne legyen az életetekben!

2021. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
39%
igen megterhelo mert egyszerubb igy es hozzaszoktam ehhez. neked miert ennyire fontos az a par ekezet,nem tudsz nelkule olvasni?gondolom tudsz akkor meg nem ertem mi a problema.en igy szeretek irni,te meg ekezettel szeretsz es ez van,ettol meg egyinkunk sem lesz szarabb ember
2021. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
55%
Te most már "felfejlődtél" a tudatos provokálás szintjére, úgy hogy ég veled, - vergődjél egyedül tovább!
2021. okt. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!