Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézett ennyire levegőnek?

Miért nézett ennyire levegőnek?

Figyelt kérdés
Tegnap este pár év után véletlen találkoztam egyik exemmel. Nagyon nagy szerelem volt. Én szakítottam vele anno. Teljesen levegőnek nézett, legalábbis mikor sunyin oda nézett. Ennyire semminek számítok már?
2021. okt. 17. 17:22
 1/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
72%
Túllépett rajtad. Neked is túl kéne lépned rajta.
2021. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Mit kellett volna neki csinálni, odarohannia és a nyakadba ugrani?
2021. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem akart veled beszélni, így inkább úgy tett, mintha nem is venne észre. Pár év után nem meglepő, ha már nem számítasz neki. Főleg ha nem volt szép az elválás.
2021. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem váltunk el csúnyán...
2021. okt. 17. 17:36
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
De te szakítottál... mit vártál, hogy majd lelkesen köszön neked, és felidézitek a múltat?
2021. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Nincs már régóta közötök egymáshoz, miért ne csinálhatta volna? Nem számítasz már az életében, nincs miért beszélnie veled.
2021. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem kérdező, hogy mit vársz :D továbblépett, még ha szépen is váltatok el, semmi közötök már egymáshoz.

Most jön majd az, hogy rajtad senki nézhet így át? Vissza akarod kapni?:D

2021. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem váltatok csúnyán, de akkor is tüske maradt benne. Röviden: látni se akar téged.
2021. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha kozombos lennel, beszelgetett is volna. Igy mindenesetre zavarta a helyzet, rossz emlek vagy.
2021. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!