Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egyedül...

Mit csináljak, ha egyedül leszek a saját születésnapomon?

Figyelt kérdés

A családom egytől egyig mindannyian leléptek külföldre, és ilyen miatt nem fognak hazajönni, nem érdekli őket, tavaly sem jöttek haza a születésnapomra. A párom is kint van külföldön, ott dolgozik, de ő meg nem tud hazajönni...Haverom egy van, ő fent van az ország másik végében, ott dolgozik jelenleg, két hónapig nem jön haza ő sem. A legjobb barátnőmet nem érdekli a dolog.

Eddig minden évben megünnepeltek, torta volt, mikor idősebb lettem buli volt, ünnepeltem családdal, haverokkal, most idén semmi. Össze vagyok szakadva. Aznap pont nem is dolgozom. :/

21 éves leszek.

Tippek, hogy mit kezdjek magammal azon a napon, hogy ne érezzem magamat a legnagyobb magányos lúzernek a világon?

Egyébként a kérdés nem önsajnáltatás, csak tényleg érdekelnek tanácsok, meg jó volt kiírni is ezt magamból.


2021. okt. 19. 16:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
off: nekem is a magányos karácsony volt az egyik legjobb, senki nem üvöltött velem, nem volt jövés-menés-cseszegetés, egész este filmeztem és párommal irkáltam. Másnap átjött hozzám, megkóstolta a halászlevet (ő külföldi), ajándékoztunk és ennyi.
2021. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Olvass valamit ami érdekel is.
2021. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem zh időszak közepére esett évekig a szülinapom és a névnapom is. Általában vagy tanultam a másnapi/két nap múlva lévő zh-ra vagy egyszer megbuktam (6 évig) XD. Sose ünnepeltem meg egyetem alatt, utána meg kétszer beteg voltam alatta, egyszer meg kórházban volt egy a nagypapám.


Én benyomnám a sims-et és egész nap játszanék, vagy elmennék a kedvenc cukrázdámba és vennék magamnak sütit vagy fagyit. De kereshetsz is valami programot a környéken aznap. :)

2021. okt. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Eldöntöttem mi lesz.

Aznap kocsikàzni fogok, és elmegyek megnézek egy olyan helyet, amit már egy pár hónapja kinéztem magamnak, igaz eredetileg a pàrommal akartam megnézni, de van még azon kívül is sok helyszín, ami alkalmas lehet kirándulásra. Veszek pár dolgot, és este forralt borozni fogok egy kis süteménnyel. Előző nap meg elmegyek valahova, és veszek magamnak egy szép bakancsot, ugyanis tavaly pont kettő is leszakadt a lábamról. 🙄

A videojáték meg hasonlók nem kötnek le, filmet meg nem szoktam nézni.

Utolsó, én is tanulok minden nap, munka mellett iskolába járok, és mellette készülök emeltezni egy tárgyból, meg már jövőre szeretném letenni a nyelvvizsgàt is, tudom, nem egy egyetemi vizsgaidőszaknak felel meg, de a napi szinten való tanulás ismerős. Mondjuk most talán a születésnapomon tudom nélkülözni a tanulást.

2021. okt. 20. 12:48
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem is szoktam ünnepelni.
2021. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!