Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 46 éves nöként van esély...

46 éves nöként van esély válás után nulláról újrakezdeni?

Figyelt kérdés

16 éve vagyunk házasok. Most lett elegem. Sok kis dolog vezetett idáig. El akarok válni. Már többet sírok, mint nem.

46 éves vagyok. Gyerek nincs. Ha felezzük a pénzt, akkor lesz 12 millió Ft-om.

Külföldön élünk albérletben. Értelemszerüen a bútorok és minden más berendezési tárgy maradna a férjemnél. Csak annyit hoznék magammal, ami a böröndjeimbe belefér és fel tudom adni a repülöre. Ruhanemük meg egy- két müszaki cikk, laptop, tablet, ilyesmik.

Otthon, Magyarországon anyumnál húznám meg magam, ameddig munkát és lakást szereznék.

Nem hiszem, hogy lakást tudnék venni, mert gondolom a hitelhez kellene magyarországi munkaviszony.

Elég jó végzettségem és munkatapasztalataim, gyakorlati nyelvtudásom van. Abban bízom, hogy a korom ellenére hamar találnék munkát.

Budapest és Vác környékén 12 millióból egyedül újra lehet kezdeni?


2021. okt. 28. 20:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
24%
46 évesen, pár kivétellel, azért már látszik a nőkön, hogy elszopogatták a kenyerük javát. Bocsánat, de csak az igazat írtam.
2021. okt. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
26%

21

Egyetértek. Persze fiatal de mihez képest... a kenyere felét már biztosan megette

2021. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
95%
Nem könnyű de azért messze nem elhetetlen.
2021. okt. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 A kérdező kommentje:

Félreértettétek. Nem akarok ismerkedni. Függetlenségre vágyom. Anyagilag, emberileg, mindenhogyan.

Biciklizem és túrázok. Nem vagyok kövér. Bár a hajam már öszül.

Külföldön nem maradnék. Ide senki és semmi nem köt. A barátok is a férjem barátai.

Ez a pénz biztos. A közösnek ennyi a fele.

Tudom, hogy saját lakásra nem elég. Nem is gondoltam. Elsö körben anyukámhoz megyek, majd munkát keresek és ha találtam munkát, albérletbe költözök.

Úgy érzem, most kell lépni. Ha idösebb leszek, nehezebb lesz.

Egyébként idegenforgalmi területen dolgoztam. Sok év szállodai recepciós gyakorlatom van. Angolul és spanyolul beszélek folyékonyan. Ezekböl felsöfokúm van. De megy a német és olasz is. Csak abból nincs nyelvvizsga.

Köszönöm a válaszokat.

2021. okt. 29. 00:03
 25/75 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is 40 felett, még ha nagyon jól is nézel ki, akkor is sokkal nehezebb már párt találni. A veled egykorú pasik is, meg az 50 évesek is a 30-as és 20-as nőkre buknak. A vén kecskéknek is a zsenge káposzta kell.
2021. okt. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
93%
Ha jól akarsz élni tisztességesen keresni és boldogulni akkor nem jössz haza magyarországra. Legalábbis amíg kormányváltás nem lesz addig semmiképpen nem javasolnám, hogy visszaköltözz. Külföldön 100× hamarabb talpra állsz.
2021. okt. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
80%
Én sem jönnék vissza ebbe a putriba, ami az országból lett a helyedben.
2021. okt. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem butaságot csinálsz hogy hazamész.

Én 5 és fél éve jöttem külföldre egyedül, azóta is egyedül vagyok.

Se barátok, se pasi, mégis jól vagyok.

2021. okt. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
25%
Sok kis dolog, akkor nem lenne jobb megbeszélni őket?
2021. okt. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
100%
Ne költöz vissza Magyarországra annyagilag nem érné meg.
2021. okt. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!