Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 46 éves nöként van esély...

46 éves nöként van esély válás után nulláról újrakezdeni?

Figyelt kérdés

16 éve vagyunk házasok. Most lett elegem. Sok kis dolog vezetett idáig. El akarok válni. Már többet sírok, mint nem.

46 éves vagyok. Gyerek nincs. Ha felezzük a pénzt, akkor lesz 12 millió Ft-om.

Külföldön élünk albérletben. Értelemszerüen a bútorok és minden más berendezési tárgy maradna a férjemnél. Csak annyit hoznék magammal, ami a böröndjeimbe belefér és fel tudom adni a repülöre. Ruhanemük meg egy- két müszaki cikk, laptop, tablet, ilyesmik.

Otthon, Magyarországon anyumnál húznám meg magam, ameddig munkát és lakást szereznék.

Nem hiszem, hogy lakást tudnék venni, mert gondolom a hitelhez kellene magyarországi munkaviszony.

Elég jó végzettségem és munkatapasztalataim, gyakorlati nyelvtudásom van. Abban bízom, hogy a korom ellenére hamar találnék munkát.

Budapest és Vác környékén 12 millióból egyedül újra lehet kezdeni?


2021. okt. 28. 20:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
100%

Na erről beszèlek.

Ti nem olvastok, csak írtok.

Az előzö válasz pl teljesen irreleváns ennél a kérdésnèl

2021. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:15

Neki szólt hogy irreleváns, csak közbe beírtak.

2021. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
32%
Mommentekre lett reagálva, ok utána írta a kérdező, hogy azt nem akar, attól még tőle függetlenül alakult ez a beszélgetés is ki.
2021. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
100%
Csak ez nem fórum
2021. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
100%

53#

Nem, a kérdező a nyitóban sem írt egy szót sem fa.szizásról, sőt! Kifejezetten anyagi/egzisztenciális szempontok szerinti választ kért:

"Budapest és Vác környékén 12 millióból egyedül újra lehet kezdeni?"


Egy pár nyomorult mégis ideböfögte, hogy még az öreg hapsiknak sem fog kelleni, úgy készüljön, mert az 50+os csodák 20+os nőket igényelnek. Hogy ehhez a 20+osak mit szólnak, arról nem szóltak a hozzászólások. Kivéve a 29 éves virágszálé akinek kőbe vésett korhatárigényei vannak.

2021. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

USA a külföld és amerikai -Magyar állampolgár vagyok. Nem fognak kitoloncolni.

Igen, csak ennyi megtakarításunk van. 88 ezer dollár. Annak a fele 44.Sajnálom, hogy valakik szerint többnek kellene lenni. Ez van.

Nem tudom, hogy sikerült így elmenni a párkapcsolat irányába. Ezt nem írtam sehol. A hátam közepére se kívánok semmilyen férfit. Se 30-ast, se 60-ast.

Csak egyedüllétre és anyagi függetlenségre vágyom.

Itt nem maradok. Ha nem Magyarország, akkor valami európai ország. Itt sajnos egy fizetésböl nem tudnék megélni.

A válaszok hasznosak voltak. Sok kérdésemre választ kaptam. Köszönöm!

2021. okt. 29. 20:33
 57/75 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképp eu ország akkor szerintem egyértelmű, hogy az a legjobb ha németországra esne a választásod.

Elhiszem azt is, hogy szivesen hazajönnél de hidd el ide egyenlőre nem éri meg visszajönni.

Én a helyedben németországot választanám.

2021. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
25%
Én nem hiszem hogy amerikába vagy. Mégis melyik részen? Mert csak az USA màsfélszer akkora mint Európa
2021. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
100%
Ausztria a legjobb:))
2021. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
23%

1, ha könnyü lenne nőként 46 évesen megfelelő pasit szerezni, akkor nem lenne itt a kérdés


2, 44 ezer dollár megtakaritás...hát elég szánalmas. Magyarországon lehet ennyit elvárni egy 46 éves embertől.


3, nyilván most is van több "férfi" akinek kellesz, csak ők nem elég jók a szemedben. A valóságban persze ők is teljesen normális és megbízható emberek, csak sajnos a te szemedben nem elég jók. Mert neked jó pasi kell....nem tudod megfogalmazni milyen, csak azt akarod érezni, hogy vonzódsz hozzá. Sajnos a "szinteden" keresgéléskor nem érzed ezt a "bizonyos pluszt"....de mivel a valóságérzékelésed is eleve torz, igy a szinteden lévő pacákok neked még derogálnak.


hihetetlen

2021. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!