Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 46 éves nöként van esély...

46 éves nöként van esély válás után nulláról újrakezdeni?

Figyelt kérdés

16 éve vagyunk házasok. Most lett elegem. Sok kis dolog vezetett idáig. El akarok válni. Már többet sírok, mint nem.

46 éves vagyok. Gyerek nincs. Ha felezzük a pénzt, akkor lesz 12 millió Ft-om.

Külföldön élünk albérletben. Értelemszerüen a bútorok és minden más berendezési tárgy maradna a férjemnél. Csak annyit hoznék magammal, ami a böröndjeimbe belefér és fel tudom adni a repülöre. Ruhanemük meg egy- két müszaki cikk, laptop, tablet, ilyesmik.

Otthon, Magyarországon anyumnál húznám meg magam, ameddig munkát és lakást szereznék.

Nem hiszem, hogy lakást tudnék venni, mert gondolom a hitelhez kellene magyarországi munkaviszony.

Elég jó végzettségem és munkatapasztalataim, gyakorlati nyelvtudásom van. Abban bízom, hogy a korom ellenére hamar találnék munkát.

Budapest és Vác környékén 12 millióból egyedül újra lehet kezdeni?


2021. okt. 28. 20:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
81%
Aki nem akar gyereket az védekezik. Ok, nincs 100% védelem. Akkor ott az abortusz, ha nincs más megoldás, és probléma lenne egy gyerek. Amúgy meg azért, mert a nők képesek kihordani egy gyereket, még undorító a megkülönböztetésük és ezért a hátrányuk a munkaerőpiacon. Mellesleg továbbra sem kötelező szerencsére szaporodni.
2021. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
0%

Hát most pont hogy a férfiak vannak megkülönböztetve hátrányosan. Mi mégse verjük a nyálunkat. Igenis a nők hisztiznek ha kell ha nem. Rajtuk van a havi baj vagy nem tudom miért de ha nőnek nő a főnöke ott még hajtépés is van.

A férfiak pedig hátrányosan vannak meg különböztetve. Szégyen és gyalázat. Hol van hogy mindenki egyenlő. Volt rengeteg pályázat (és van is) ahol a nők többlet pontot kapnak. Csak azért mert nők. Akkor alakítsunk mi is mindenféle férfi jogvédő szervezetet, és éjjel nappal ez menjen az összes médiába, hogy minket elnyomnak, meg hátrányosan megkülönböztetnek. Hogy van az hogy az a pályázó aki nő többet ér mint egy férfi. És még le is merik írni. Csak mondjuk mi szarunk rá.

Mert nincs havibajunk. Amikor minden rossz, mindegy ki-mit csinál, akkor semmi sem jó. Aztán minden jó megint

2021. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
32%

"Én nem hiszem hogy amerikába vagy. Mégis melyik részen? Mert csak az USA màsfélszer akkora mint Európa"


Na közbe megnéztem...

Nem másfélszer akkora ,hanem ugyanakkora. Európa nagyobb kb két Magyarországnyi területtel, de ez ekkora méreteknél szinte semmi. Amúgy azt hittem hogy Európa jóval nagyobb (hogy kb másfélszerese az usának). Mondjuk ha nem számoljuk Alaszkát (mert ugye az nem kapcsolódik közvetlenül a többi államhoz) még nem számoljuk a szigeteket és a nagy tavakat akkor ki jön a matek.

Na csak ezt akartam mondani

2021. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
5%
72. Teljes mértékben igazad van, csak női főnökök ne lennének! Azt hagyján, hogy minden férfi kollégával olyan, mintha oka lenne féltékenykedni, a nőket meg utálja. Ja és persze kialakított a nőkből egymást is besúgó hálózatot. Egyébként nő vagyok, de akkor lássam, amikor a hátam közepét, már pár hónapja otthagytam ezt a céget.
2021. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
100%

Kereslet és kínálat.

Itthon is kapható.



[link]

2021. nov. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!