Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 46 éves nöként van esély...

46 éves nöként van esély válás után nulláról újrakezdeni?

Figyelt kérdés

16 éve vagyunk házasok. Most lett elegem. Sok kis dolog vezetett idáig. El akarok válni. Már többet sírok, mint nem.

46 éves vagyok. Gyerek nincs. Ha felezzük a pénzt, akkor lesz 12 millió Ft-om.

Külföldön élünk albérletben. Értelemszerüen a bútorok és minden más berendezési tárgy maradna a férjemnél. Csak annyit hoznék magammal, ami a böröndjeimbe belefér és fel tudom adni a repülöre. Ruhanemük meg egy- két müszaki cikk, laptop, tablet, ilyesmik.

Otthon, Magyarországon anyumnál húznám meg magam, ameddig munkát és lakást szereznék.

Nem hiszem, hogy lakást tudnék venni, mert gondolom a hitelhez kellene magyarországi munkaviszony.

Elég jó végzettségem és munkatapasztalataim, gyakorlati nyelvtudásom van. Abban bízom, hogy a korom ellenére hamar találnék munkát.

Budapest és Vác környékén 12 millióból egyedül újra lehet kezdeni?


2021. okt. 28. 20:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
9%
Mire ezen az egészen túl leszel kb 50 éves leszel. Na már most az egyedülálló 50-es férfiak akik nem full alkeszek meg hajléktalanok 30-as nőkkel szoktak összejönni. Neked a 60+ korosztályban lenne esélyed vagy inkábba 70+osban. Ezt is vedd számításba.
2021. okt. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
100%
Simán, de minek mennél vissza Magyarországra?
2021. okt. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
0%
Akinek nincs kint állampolgársága és megöregszik,mmegbetegszik kulfoldon, nyugdíj vagy segélyre szorul, az egyáltalán maradhat kint? Nem az van hogy kitoloncoljak?
2021. okt. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
100%

33!


Először is fogalmunk nincs róla,hol van az a külföld. Legalábbis a kérdésben nem szerepel, a válaszokat meg nem olvastam el.

Európai unión belül nem kell külön az adott ország állampolgárának lenni. Nyugdíjat az ott végzett munkája és az anyaországi munkája alapján kap majd. Segély a lakóhely szerinti ország rendszere alapján. Betegségre fizeti az egészségbiztosítást. Kitoloncolni max az Usa-bol fogjak, bár ha 16 éve él ott házasságban egy amerikai állampolgárral, akkor már rég van zöldkártyája, úgy hogy maradhat.

2021. okt. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
95%

12 millió semmire nem elég Bp-n legalábbis, de semmi nincs veszve. Válj el, előbb albérletezz, dolgozz, és aztán gondolkozhatsz lakásvásárláson, ha akarsz.


Én mondjuk, ha tehetném tuti maradnék külföldön (ha van ott munkád és beszéled a nyelvet), mert otthon csak lehúzás van mindenhogyan.

2021. okt. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
87%
33-as, nem tudom, te hol élsz, de EU-n belül nem toloncolnak ki senkit, de kb sehonnan, ha van munkája, ott fizeti a járadékokat, eg.biztosítást, stb. :)
2021. okt. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim válasza:
100%
Simán! Én 2gyerekkel majdnem 40évesen kezdtem új életet és találtam társat.
2021. okt. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
100%

36!


Szerepel valahol a kérdésben hogy a kérdező konkrétan hol él? Mert én nem láttam. 34. voltam

2021. okt. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
100%

12milla nem rossz starter kit, pláne ha versenyképes végzettséged van.

Simán újra tudsz kezdeni nyugi.

2021. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
77%
Hiába pontoztatok le engem is meg a másik válaszolót is aki erről írt, attól még a párválasztásban a 20-as és 30-as nők élveznek előnyt. A 40-es és 50-es pasiknak is ők kellenek. Sajnos a nők hamarabb öregszenek testileg. Egy férfi 40 50 évesen is vonzó, ha jól tartja magát, mint sajnos egy nő, még ha ad magára is. És ezt nőként írom.
2021. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!