Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 46 éves nöként van esély...

46 éves nöként van esély válás után nulláról újrakezdeni?

Figyelt kérdés

16 éve vagyunk házasok. Most lett elegem. Sok kis dolog vezetett idáig. El akarok válni. Már többet sírok, mint nem.

46 éves vagyok. Gyerek nincs. Ha felezzük a pénzt, akkor lesz 12 millió Ft-om.

Külföldön élünk albérletben. Értelemszerüen a bútorok és minden más berendezési tárgy maradna a férjemnél. Csak annyit hoznék magammal, ami a böröndjeimbe belefér és fel tudom adni a repülöre. Ruhanemük meg egy- két müszaki cikk, laptop, tablet, ilyesmik.

Otthon, Magyarországon anyumnál húznám meg magam, ameddig munkát és lakást szereznék.

Nem hiszem, hogy lakást tudnék venni, mert gondolom a hitelhez kellene magyarországi munkaviszony.

Elég jó végzettségem és munkatapasztalataim, gyakorlati nyelvtudásom van. Abban bízom, hogy a korom ellenére hamar találnék munkát.

Budapest és Vác környékén 12 millióból egyedül újra lehet kezdeni?


2021. okt. 28. 20:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
23%
Németország? Hát ha azt akarja hogy szilveszterkor megerőszakolják akkor hajrá. Én szerintem Európában Svájc vagy Monaco ami az USA színvonalát is felülmúlja. Mondjuk az USAban is vannak zűrös részek. Mert példàul Ditroit rosszabb mint Miskolc. Több a bűnözés alacsonyabbak a fizetések és a város már vagy 5 éve csődbe is van.
2021. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
100%
ditroit
2021. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy mivel itt lesz a "szomszédban" gondolom gyakrabban szeretne majd hazajönni meglátogatni a szüleit vagy rokonait, barátait aztán pl Berlinből kényelmesen haza tud repülni viszonylag rövid időn belül.
2021. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
0%
Németország. Itt rihadtul nincs munja és hatalmas az életkori diszkrimináció. Mindenhol fiatal gyönyörű nőket akar látni a maszkulin vezetés, külföldön is can ez, de nem ennyire. Konkrétan itt egyik helyen mikor létszámleépítés volt, állami cég ráadásul, a főnök megmondta, 50 évesnél idősebb nőt nem akar látni a folyosón. Igaz, ezt még a mee too előtt mondta, de ma is ez van, csak nem mondjak ki.
2021. okt. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
100%

ma 07:26


Ezt le írnád még egyszer?

De most magyarul!

2021. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon meg a fiatal, főleg 25-35 közötti nőket nem veszik fel, mert jaj lehet szülni fog. Vagy mert van gyereke és jaj beteg lehet...
2021. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
32%

vagy azért nem veszik fel mert hisztisek, azt hiszik, hogy körülöttük forog a világ


vagy az sugárzik belőlük hogy gyereknevelés cimszó alatt örökre ki akarják vonni magukat a munka világából...és ez átjön minden megnyilvánulásukon, mert tudat alatt ezt érzik.


pedig ha annyira nehéz a gyereknevelés, akkor könyörögnének hogy visszamehessenek dolgozni, hiszen az könnyebb.

2021. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
32%
Sztippereknek pont hogy azokat veszik fel a leghamarabb. Egy még épp hogy csak 18 éves lány nem olyan finom hús mint egy 25-30 éves
2021. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
77%
67.Nem minden nő akar ám gyereket, illetve gyerek címszó alatt háztartásbeli maradni. Pl. én nem azért tanultam, hogy pelenkára cseréljem a diplomámat. És képzeld, nekem sosem volt büdös a munka, nem hisztiztem kis hímsovi.
2021. okt. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
32%

ma 15:12


Csak nem tudhatod mikor vágnak gerincre. Aztán lehet esemény utánit szedni marokszám, vagy óvszerrel dugni de ha be sikerül a gyerek akkor mi van? Kivágod a kukába?

2021. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!