Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 46 éves nöként van esély...

46 éves nöként van esély válás után nulláról újrakezdeni?

Figyelt kérdés

16 éve vagyunk házasok. Most lett elegem. Sok kis dolog vezetett idáig. El akarok válni. Már többet sírok, mint nem.

46 éves vagyok. Gyerek nincs. Ha felezzük a pénzt, akkor lesz 12 millió Ft-om.

Külföldön élünk albérletben. Értelemszerüen a bútorok és minden más berendezési tárgy maradna a férjemnél. Csak annyit hoznék magammal, ami a böröndjeimbe belefér és fel tudom adni a repülöre. Ruhanemük meg egy- két müszaki cikk, laptop, tablet, ilyesmik.

Otthon, Magyarországon anyumnál húznám meg magam, ameddig munkát és lakást szereznék.

Nem hiszem, hogy lakást tudnék venni, mert gondolom a hitelhez kellene magyarországi munkaviszony.

Elég jó végzettségem és munkatapasztalataim, gyakorlati nyelvtudásom van. Abban bízom, hogy a korom ellenére hamar találnék munkát.

Budapest és Vác környékén 12 millióból egyedül újra lehet kezdeni?


2021. okt. 28. 20:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
23%
Igazad van, de lepontoznak mert szarul esik nekik
2021. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

Soha nem késő!

Csak azt nem értem, hogy csak 12 van.

Nem tudtál többet spórolni?

Vagy pedig kevés volt a bér külföldön?

Az is igaz, hogy nyugaton nem kolbászból van a kerítés.

Vannak jó fizetésű munkák, 3 és 4 ezer eurós keresettel is havonta.

Kint voltam egy ideig.

Ezért is tudom.

Fiatalabb korosztály vagyok és nekem több van.

Egyedülálló heteroszexuális férfi vagyok.

Jómódú és sportos alkatú.

2021. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
100%

41# Szerintem inkább a 20-as 30-as csajok pontozták le, akiknek felfordul a gyomruk az 50+os átlagmagyar faszira. A 40+os is az apja lehetne, hát köszi, inkább a vibrátor. Persze, amelyik kívül-belül frankó, az kellene, de annak meg nem biztos, hogy a gyereke korú nővel van mit megbeszélnie. És ezek a hapsik igényesek, testi/szellemi táplálékot igényelnek. Az igényesség pedig messze nem az, hogy 16 éves lányokra csorgatja a papó a nyálát.

Amit a 40# írt az nőként csak olyan tollából származhat aki úgy néz ki mint egy vödör f.o.s, és az itt leírt konklúziót vonta le abból, hogy elfordulnak tőle a férfiak.

2021. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk munkahelyen épp nem a 20-30 éves korosztály élvez előnyt a nők közül, hiszen ők pont a szulokepes korosztály
2021. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
32%

41#vagyok

Igen lehet benne valami, 40#nek valszeg nincs önbizalma.Ez is érdekes, én idősebbet keresek és rám meg a fiatalok nyomulnak ki érti ezt?

2021. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
94%

41#

S talán még azok pontozhatták le a 40#et, akik nem értik, hogy arra a kérdésre, hogy

"Budapest és Vác környékén 12 millióból egyedül újra lehet kezdeni?"


miért írta le nőként, hogy 50+os manusznak is 20+os csaj kell.


Arról nem beszélve, hogy a 30-as palik úgy döngetik a 40-es csajokat, hogy arról koldulnak. Mondjuk úgy, hogy nem kényszerből :-)

2021. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
5%
óóó hát perszeee.... mindannyian hallottunk már szexi 50-es férfiakról, akiken nem fog az idő (és persze az ocsmány vénlány nőkről, akik 30 felett már a kutyának sem kellenek), de kérdem én, hol bujkálnak? mert ahogy itt is írta valaki az átlag magyar 40-50-es férfi az a közelében sincs ennek a szexisten képnek. ezzel szemben sokkal több kifejezetten vonzó és igényes 40-es nő igen, akik meg nem elégednek meg a pocakos igénytelen hímekkel. de kérdezem én? ki a tököm beszélt arról, hogy a kérdező kanit akar fogni? direkt kiemelte, hogy nem akar most párkapcsolatot, de a néhány frusztrált bolond csakazért is írja itt megállás nélkül, hogy a fenének sem fog kelleni. ki kérdezte egyáltalán?
2021. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
100%

"Hiába pontoztatok le engem is meg a másik válaszolót is aki erről írt, attól még a párválasztásban a 20-as és 30-as nők élveznek előnyt. A 40-es és 50-es pasiknak is ők kellenek."


Azért lettél le pontozva , mert a kérdező az egyik válaszában világosan le írta hogy nem érdekli a párkeresés. Te pedig csak fújod a magadét mint Kasu.

Nem is szerepel a kèrdésben se hogy pasit keresne. Ennek ellenére te beraktál egy lemezt hogy "40 fölött a nők". Ez azt fújod mint egy debil

2021. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
65%
Először is én 29 éves vagyok és velem egykorú párom van, nem kell 40 meg 50 éves amúgy sem. Nálam a +6 -3 fér csak bele életkorban. Nem azt mondtam, hogy itt milyen igényes és jó minden pasi, mert pont, hogy nem. Csak annyit, hogy a nyomiknak is a full nők kellenek, ill a 40, 50 évesek is előbb a fiatal nőknél akarnak próbálkozni, csak akkor kezdenek el a korosztályukban a szebb nőkre tekinteni, ha nem kellenek egy fiatalnak sem. Lehet lepontozni, meg felháborodni, de attól még így van: vén kecskének is a fiatal, zsenge káposzta kell...
2021. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
24%

A # 42 le pontozva

Irigykedők!

Szégyelljétek magatokat prolik vagytok!

Nem kaptok tőlem semmit!

Nem is lesz semmitek!

Ez a karma!

2021. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!