Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túl sokat várok az egyetemtől...

Túl sokat várok az egyetemtől ezügyben?

Figyelt kérdés

Azt vártam még nyáron, hogy ha ősszel újra mehetek egyetemre, az egy kis színt, melegséget, meghitt hangulatot visz az unalmas, rideg, üres és pozitív érzelmektől mentes napjaimba. Hogy boldogabb leszek ha járhatok oda. De ez nem jött össze, ugyanolyan rideg, sivár, üres az életem. Nem sikerült színt vinni a napjaimba, és ettől depresszióba estem, hogy ha itt nem jött össze, akkor hol fog. Ráadásul lassan vége is a bejárkálásnak. Amúgy bejárós vagyok, nem sikerült túlzottan beilleszkedni se.

Túl sokat vártam az egyetemtől ezügyben?


2021. nov. 22. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Irreális elvárások voltak.


Elképzeltél valamit, ami nem úgy lett. Van ilyen.

2021. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5%
Honnan veszed, hogy nem sokàig jàrsz még be? Vàlasztàsok előtt tuti nem lesz online oktatàs.
2021. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindjárt vége a szorgalmi időszaknak és ez az utolsó félévem
2021. nov. 22. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az egyetem miatt lettél depressziós, hanem a depresszió miatt érzel mindent rossznak, köztük az egyetemet is. Lehet el kellene gondolkodnod professzionális segítségen.
2021. nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!