Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kötnek mindig belém az...

Miért kötnek mindig belém az utcán?

Figyelt kérdés

Folyamatosan hozzámszólnak valami idiótasággal, hogy ő diófát keres a környéken, hogy hol van ez meg az, hogy én mit csinálok itt, aztán van a másik eset hogy direktbe belém akarnak kötni. Mindig ugyanaz az embertípus, 30 körüli lecsúszott férfi, kábítószer vagy alkohol hatása alatt állva, mennyi az idő, milyen nap van, hova megyek, kérdéssel, vagy szimplán azzal a szöveggel hogy adjam át neki a buszon a helyem. Ez valamiért elterjedt mostanába, mert ha nem állok fel akkor én vagyok a paraszt, és anyázhat meg stb. A mennyi az idő meg ilyen ártatlannak tűnő kérdéseket már eleve agresszívan meg számonkérően teszi, aztán ha válaszolok faggatózik tovább, hol lakom, hogy hívnak, és végig ilyen lealacsonyíott szerepbe terel.


Meg volt egy sztori hogy el kellett mennem csomagot átvenni , mondtam a tesómnak menjen már ő, de azt mondta hogy nem megy és mit izélek ez csak egy csomag átvevés. El is mentem de rámakaszkodott egy csávó hogy ő is azt keresi, a másik irányba van. Persze nem ott volt és kerültünk egyet, közbe húsz percig hallgathattam a baromságait.

Ja meg megállítottak már hogy lenne-e kedvem szexhez, egyszer azért is hogy miért van ennyi fekete ruha rajtam, de már azért is hogy lenne egy jó munkaajánlatuk (khm felnőtt filmekbe), ja és olyan is volt hogy olvassak már fel neki.

És annyi ilyen volt már, ezek amik most eszembejutottak kb a tized részei azoknak amik eddig történtek , de tényleg a legkülönfélébb ostobaságok, nincs egy nyugodt utam a suliba, van hogy egy órán belül több ilyenen is átesem. Már idegbe vagyok ha valahova el kell indulni, mert tudom hogy megint lesz valami ilyesmi. És a plusz vicc hogy a tesómmal ikrek vagyunk, ugyanabba az iskolába járunk, ugyanazokat az utakat tesszük meg kb, hasonló helyekre járunk szabadidőnkben is, és neki soha semmi ilyen nem volt, és amikor ezeket mesélem nem hiszi el.


Szóval egyszerűen nem fogom fel miért, de annyira nincs időm se kedvem ezekhez, csak el szeretnék jutni gyorsan a-ból b-be. És nem vagyok antiszoc meg semmi, havi 1x útbaigazitást kér valaki az oké, de ez már nem az a szint, ez már ilyen mindennapos küzdelem, és az előbb jött el az a pont hogy elegem van.


Szóval ez miért lehet szerintetek? Mit csináljak hogy elkerüljenek?



2021. dec. 2. 15:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

1) Egyszer kipróbálhatnád, hogy elküldöd emelt hangon a francba (érdemes gyakorolni előtte otthon.)

2) Ha meg tudsz barátkozni a gondolattal, hordhatnál paprika sprayt, arra az esetre, ha 1) nem működik. :-)


(Nyilván ez utóbbit NEM a buszra gondolom.)

2021. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ha feltűnően szép vagy azért is lehet. Főleg ha azt látják rajtad, hogy ártalmatlan is vagy aki nem fog kiállni magáért.


Másik véglet ha feltűnően bénán nézel ki, csúnya vagy, mondjuk ez inkább minket férfiakat érint. Velem is ez volt egész életemben. Egyetlen megoldás a gyúrás és agresszív reakció ha beléd állnak.

jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!