Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én lennék ilyen szerencsé...

Csak én lennék ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de nagyon szerencsétlen vagyok egész életemben. Tudom hogy nem kellene, de összehasonlítom magam másokkal. Volt olyan osztálytársam, aki bunkó volt, és mégis jó munkahelye van, mégis tanitó, és gyerekekkel foglalkozik, ami egy jó szakma. Nekem meg van okj-m, amivel a seggem kitörölhetem, ami nem diploma, tehát nincs is mivel büszkélkednem.

Van olyan osztálytársam, aki már kétszer is férjhez ment, gyerekkel, nekem egyszer nem sikerült, 30 evesen. De a legtöbb volt osztálytársam házasságban él már, és gyerekeik vannak.

Van barátom, de ő sincs velem megelégedve. A családom szerint is egy nyomorék vagyok.

Nekem meg mindenütt szégyellnem kell magam, hogy egyáltalán élek.


2021. dec. 21. 09:01
 1/8 anonim válasza:
93%

Legnagyobb hiba amit elkövethetsz,hogy másokhoz hasonlítod magad. Saját magadhoz kell merned önmagad. Magaddal versengeni. Ha ehhez az kell,hanyagold a közösségi platformokar egy ideig,ahol mindenki a leges legjobb arcát mutatja!


Mi a végzettséged?mit dolgozol?

Sportolsz egyébként?sokat tud adni az ember önbecsüléséhez.

2021. dec. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valahogy kancsalul látod a történéseket. A bunkó osztálytársad csak úgy lehet tanító, ha elvégzett egy megfelelő iskolát ahhoz, hogy tanító legyen. Az OKJ sosem volt a képzettség csúcsát jelentő iskola, de hát te választottad...(nyilván választhattál volna mást is). Az nem siker, ha valaki kétszer (vagy többször is) férjhez megy, hogy legalább egyszer (?) sikerüljön valami. Az ember nem a külső körülmények miatt "szerencsétlen", hanem többnyire nem gondolja át alaposan a lehetőségeket és nem ismeri saját magát. A sült galamb nem repül az ember szájába, a szájat ki is kell nyitni megfelelő időben és megfelelő helyen, meg talán az embernek mozgatnia is kell a fejét, hogy elkaphassa a sült galambot, amikor az arra repül.
2021. dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem nem vettek fel, mert nem volt jó énekhangom.
2021. dec. 21. 09:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát énekhang miatt elutasítani egy tanítóba jelentkező embert.. ilyet se hallottam még:D Épp összeomlóban van az oktatás emberhiány miatt:D

De ha tényleg ez volt az ok, ezen lehet segíteni. Járj el énektanárhoz (oké, megvan az ára, az igaz). Elég elviselhető szinten tudni énekelnie egy tanítónak, hisz ha nincs jó hangja, úgysem fogja nagyon nyomatni.


Eeegyébként e znekem is feltűnt. Többszö férjhez ment? És te erre irígykedsz? Hogy elvált? Ez sem a boldog élet jele..


Amúgy meg... a megfelelő OKJval prímán el lehet helyezkedni. Asztalos, CNC-programozó, masszőr, ezekkel hülyére keresheted magad, nagoyn kelendő szakmák. A tanító meg 10 év munka után éri el a nettó 200at, cserébe túlterhelik őket és a médiában nonstop gyalázzák őket.


Bunkóság... sokszor nekem az a benoymásom, hogy a sikertelenek, határozatlanok a magukat határozottan felvállalókat tekintik bunkónak. Ez főleg a fiúknál, csajügyben tetten érhető. "A lányok a bunkó taplókat szeretik" az pusztán onnan jön, hogy a lányok azokat a fiúkat szeretik, akiknek van önálló véleményük, határozottak abban, hogy mit akarnak. Ezt a gyengébb akaratúak úgy látják, hogy az adot tillető átgázol másokon, pedig sok esetben nincs erről szó. Persze, léteznek bunkók is, nem azt mondom, de ez sokszor múlik azon, hogy ki mondja.


Én azt látom, hogy rengeteg negatív állítást fogalmazol meg magaddal szemben. Ez önmagában predesztinálja, hogy amit mondasz, igaz is lesz. Ha nyomoréknak tartod magad, az is lesze.

Ha tudod, hogy egy noymorék nem nyerhet, és te magadat nyomoréknak tartod, akkor már akkor eldöntötted, hogy nem fogsz nyerni, mikor még rajthoz sem álltál.

Van itt egy ezzel foglalkozó videó, szerintem lehet neked segíthet:

[link]

2021. dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szemléletváltás Kérdező, a problémád kulcsa!...akár szaksegítséggel.


Nekem jelen állapotodban még olvasni is kínszenvedés volt téged, nemhogy adott esetben személyesen is elviseljelek, vagy az életem összekössem veled.

Senkinek nem vonzóak a folyamatosan sanyargók, az energiavámpírok, a tehetetlen savanyú uborkák.

Tegyél magadért valamit, vagy így, vagy úgy!

2021. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A világ pont azt fogja gondolni rólad, amit te gondolsz magadról!
2021. dec. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Messze vagy te a világ legszerencsétlenebb emberétől.

Még én sem gondolom hogy az lennék, pedig én:

-pánikbeteg vagyok hosszú évek óta, szédüléssel, rosszullétekkel, az utcára alig tudok kimenni, nem tudok utazni, semmit, gyógyszereken élek

-van egy vagon más egészségügyi bajom is

-nincs munkahelyem, alig van saját keresetű pénzem, anyámékkal élek 25 évesen

-sosem volt barátnőm, nem kellek a nőknek (akkor se kellettem mikor még úgy-ahogy egészséges voltam), 25 évesen szűz vagyok és még randim sem volt

És még ezzel együtt sem gondolnám hogy én vagyok a világ legszerencsétlenebb embere...

2021. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem szabad másokhoz hasonlítanunk magunkat ez a legfontosabb mindent el kell kezdeni valahol azt mondtad hogy szeretsz gyerekekkel foglalkozni én nekem muszály volt egyetem mellett dolgozni ezért én addig elmentem bébi szipternek azzal kerestem valamennyi pénzt vettem egy lakást és onnantól kezdve egyenesben voltam kikerültem egyetemről most dogozok mindenki meg van velem elégedve mostmár szóval neked is valami ilyemit kellene csinálnod
2022. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!