Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szülök,ti milyen véleményen...

Szülök,ti milyen véleményen vagytok hogy egy 10-12 éves gyerek hordjon bicskát magánál?

Figyelt kérdés

Vagyis az a gondolat menet:

Hogy szerintettek jó döntés-e ha egy 10 éves gyereknek bicskát adunk ajándékba?

Mert mivel mai világban sok az hülye ember,aki képes ok-ok nélkül verni az másikat(pl: [link] kakuktojhás de sztorihoz kapcsólodik: [link] vagy [link]



#verekedés,balhé,önvédelem,kés,bicska
2021. dec. 26. 18:49
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

7

"futni tanítsd meg te majom ne fegyvert adj neki... főleg ne 10 év alatt. még olvasni sem tud rendesen, nemhogy megérteni mit csinálon a fegyverrel. Aztán meg 12-13 évesen meg kirabolja a padtársát."

Odáig okés hogy futás jobb,de fegyver akkor jó ha tényleg szorult az helyzet,de szerintem ha gyerek nem agya áljult,nem fog avval szórakozni hogy másikat kirabolja.

Meg szerintem ha gyerek értelmes,nem fog különös bajt csinálni,mint egy chipset felbontani,de annyi ember,annyi szokás..

" Van egy tippem milyen társadalmi közegből származol...."

Jaj,igen,szakmunkás vagyok(techikummal),akkor mivan?

Te fő prosszerszor,ha munkás az ember akkor kuss az neve?

Vagy nem lehet véleménye,vagy dögöljek meg mert papír az nagyon fontos hogy normális ember legyél..

Vagy nem tudom,mert mivel egyszer se voltam börtönben..

Dzsokés okés,hogy te nem tudom,valami felsőrendűbbnek érzed magad mások felett,mert más az papíra,és munkája is..

És nem is ez volt az kérdés..

2021. dec. 26. 20:03
 12/25 A kérdező kommentje:

8

Jó,megint más,hogy kinek adjuk..

Mert ez olyan,hogy sok hülye van az világon....

2021. dec. 26. 20:05
 13/25 anonim ***** válasza:

Én is technikus végzettséggel rendelkezem.

Az értékrend nem feltétlenül az iskolai végzettségtől függ. A szülőktől kapja az ember. És te a dikicset akarod beállítani alap válaszként a gyereknek bárminemü problémára. Ami ultragáz.

2021. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

13

Már bocsánat,de nem is mondtam ilyet..

Egyrész ne tereljük el az témát,másrész,nem én tettem hozzá megjegyzésként hogy kinek milyen az társadalmi beosztása..

2021. dec. 26. 20:12
 15/25 A kérdező kommentje:

10

Mondjuk jah,nem kell pillangó stb stb :D

2021. dec. 26. 20:20
 16/25 A kérdező kommentje:

10

Mondjuk csak úgy életben,sok mindenre kell egy bicska,pl csomag felbonbtás,vagy bármi más,mondjuk elfelejtettem az kérdésből..

Na mind1 :D

2021. dec. 26. 20:21
 17/25 anonim ***** válasza:
Ahh nagy hulyeseg.. senki nem ilyed meg egy 10 evestol meg ha kes is van nala. A vegen meg elleneforditjak. Meg mitcsinal leszur vkit? Akkor mar egy paprika spray pl de inkabb aztse..
2021. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Olyan is volt már, hogy valamelyik hülyegyerek az iskolába paprikaspray-t vitt, majd be is fújta a helyiséget vele. Aztán páran rosszul lettek, mentő, rendőr, minden ment.


13-15 éves gyerekek ilyenekkel játszanak. Pedig egy 15 éves a 10 éveshez képest jóval érettebb kellene, hogy legyen:

[link]

2021. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

17

Jó,amúgy tényleg így bele gondolva,kis 20-30 kilós 10 éves gyerek ellen nagyon könnyü kiverni az bicskát.

De mondjuk mivan akkor ha paprika spray-el?

De az ténylehg miért ne?

2021. dec. 26. 21:19
 20/25 A kérdező kommentje:

18

jó,szent is igaz,hogy vannak hülyegyerekek,de most evvel kb:

Ne biciklizzél,mert mivel valakmibe bele mész,mert volt már ilyen hogy valaki direkt bele ment az másikba

2021. dec. 26. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!