Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » KI akarom használni a gyerekko...

KI akarom használni a gyerekkoromat mit csináljak?

Figyelt kérdés
S.O.S most lettem nemrég 17 és rádöbbentem hogy már csak egy évem van gyereknek lenni gondtalannak éretlennek lenni szóval ki akarom használni hogy meg kiskorú vagyok miket kene csinálnom??? Nagyon de nagyon nem akarok felnőtt lenni ajj. Sőt örökre kamasz akarok maradni az a legjobb.

#gyerek #szomorú #kamasz #felnőtt #Neeeemakarokfelnőtlennisohaaaöregvagyokáááá
2022. jan. 16. 18:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

Felnőttként élvezem a munkám, jól keresek vele, van szabadidőm, rugalmasságom. A saját keresetem arra költöm amire akarom, senki nem szól bele az életembe, nem kell iskolába járnom, megfelelnem. Nem kell tanulnom olyan dolgokat, amiket nem akarok. Ha úgy tartja kedvem, hétvégen elutazom, ha akarok, ki sem lépek otthonról.

Nem mindenki utálkozva dolgozza a 8-4ig munkáját szar fizuért és megy haza az alkoholista férje/hárpia felesége mellé. Majd ha felnőtt leszel, kinyílik a világ is.

2022. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
Hat pont ezert tanulj olyat amit szeretsz csinalni es penz is van benne h ne jarj ugy mint az emberek nagy resze. Tanulj nyelvet aztan lepj le 🤷‍♂️ Am sokan mar nyomjak ilyenkor a diakmunkat ugyh orulj h jo dolgod van es van idod tanulni
2022. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez trollkérdés. Ha nem, akkor viszont szánalmas. Egyrészt ugye nem tehetsz semmit, mert az idő múlik. Másrészt sok mindent megtehetsz, hogy a felnőtt életed jó legyen. Nem a felnőtt lét szívás, hanem a szerencsétlen balfék létezés. A bolygólakók azon 10%-ához tartozol, akik kb. azt csinálnak az életükkel, amit akarnak. Itt egy élhető ország, egész Európa, millió lehetőség egy méltó, kellemes emberi életre, te meg rinyálsz, hogy gyerek akarsz maradni. Lelki restség, ténfergés, butácska önsajnálat. Ennyire tellik?
2022. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mit akarok. Nincsenek céljaim. Soha nem voltak. Csak voltam és üres volt minden. Nincsenek barátaim már nagyon régóta. Próbáltam szerezni. Most is próbálok. Nem éreztem azt amit mindenki más. Mindenki azt csinálta amit szeretett én meg nem szerettem semmit se, próbáltam mindent sok sportot, és minden hátha valamire azt érzem hogy igen ezt akarom csinálni mert szeretem. Egy csomó más dolgot is sütés főzés, meg ilyenek hátha cukrász szeretnek lenni. De semmi most sem tudom mit akarok mert semmit sem akarok igazán. Nem akarok családot sem. Párkapcsolatot főleg nem. Eddig sem volt, mert nem akartam. Semmit sem akarok igazán. Csak élni és a családommal lenni mert őket szeretem a legjobban a világon és úgy érzem bármit megtennék hogy boldogok legyenek. Talán ezt akarom. De ezt nem csinálhatom felnőtt koromban végig. Pedig úgy érzem hogy amikor mosolyognak és valami boldoggá teszi őket akkor én vagyok a legboldogabb.
2022. jan. 16. 19:41
 15/20 anonim válasza:
83%
Egy hét telefonelvonás, és csak a szükséges(!) dolgokra használni. Ha akarod bele is vonhatsz valakit. Elveszi az időt az életedből. Ha így folytatod, a 18. szülinapodon rádöbbensz hogy tényleg nem használtad ki a gyerekkorodat. Ez nem élet. CSINÁLD AZT AMIT SZERETSZ, tölts időt azokkal akiket szeretsz. Gondold végig, mi az amit szeretsz és sok időt akarsz vele tölteni. Ha van valami amibe bele akartál vágni de még nem tetted meg. Csak akarni kell. 21/l
2022. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%

Utazz az országban és nézz szét,menny el oda ahová szeretnél elvégre 50%-al olcsóbban tudsz a diákod miatt menni elég sok helyre.

Sajnos én a végén jöttem rá,de azért hasznát tudtam venni.

Csináld azt amit szeretnél,csak ne csinálj túl nagy butaságot.

Sok sikert.

2022. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
#15 Én veled szeretnék lenni.
2022. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%
Hat a leirtak alapjan nemtudom miert akarsz gyerek maradni.. semmit se csinalsz. Abba mi a jo? Ha elkezdesz dolgozni hatha becsajozol meg lesz par haverod
2022. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Ha úgy érzed, eseménytelenül telt a gyerekkorod, a mai világban nyugodtan meghosszabbíthatod, extrém esetben akár 40 éves korodig is. Persze ez nem normális, de elfogadott, ha már ilyen helyzetbe kerültél. Ezt úgy tudod megtenni, hogy halogatod a felnőtté válás nagy életeseményeit, örök diák maradsz, mamahotelben laksz, vársz a csajozással és a gyerekvállalással. Ezzel párhuzamosan érdemes azon gondolkozni, hogy mi hiányzik belőled, ami akadályoz a kiteljesedésben, mert ez felnőttként is hátrányosan befolyásolhat majd. Ezen dolgozni kell, ismerd meg és fejleszd magad, hogy minél előbb visszarázódj a korodhoz illeszkedő életformába. A befásultságot és nyavalygást akarod elkerülni, figyeld a kis csengőt, ami ezt előre jelzi az agyadban, és radikálisan kezeld vagy kerüld el az ebbe az irányba téged sodró helyzeteket, erőket.
2022. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
#17 oké, vágjunk bele! ;)
2022. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!