Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a célod az életben?

Mi a célod az életben?

Figyelt kérdés
Nekem minden célom az életben egy munka amit szeretek csinálni, és annyi pénzt kereshetek vele hogy megvalósíthassam azt az álmomat, hogy rengeteget utazhassak majd a családommal, a 4 gyerekemmel (még nincs párom, se gyerekem) egy ház amit az ízlésem szerint rendezhetek be, egy kocsi és ennyi. Nem szeretnék hű de gazdag lenni, nem vágyok luxusra, csak boldog és elégedett szeretnék lenni az életemmel, számomra nem a pénz jelenti a boldogságot. Te mit szeretnél megvalósítani az életben? Gazdagságra vágysz, vagy inkább egyszerű életre, mint én?

2022. jan. 22. 03:28
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
06:17 ezzel csak az a gond hogy nem biztos hogy tovább élnénk szellemként.
2022. jan. 22. 13:33
 22/24 A kérdező kommentje:
Elolvastam mindenki válaszát, köszönöm hogy megosztottad velünk :) még jöhetnek válaszok
2022. jan. 22. 13:42
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly sikerült begyűjtenem egy erősebb depressziót, így most elsősorban ettől megszabadulni szeretnék, ezért ez lenne az elsődleges célom. Már tettem ennek érdekében lépéseket és határozottan van fejlődés, de még messze a cél.


Hosszútávon pedig boldogság, biztos és egyben komoly párkapcsolat, saját ingatlan, nekem megfelelő munka, jó fizetéssel és külföldi élet. Pár éves távlatban pedig egyetem sikeres befejezése, egy remek gyakorlathellyel (van egy külföldi jelöltem, macerás lenne eleinte, de szerintem megérné). Valamint még van 2 nyelv, amiből szeretném minimum B2-re feltornázni magam.

2022. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

18 éves korom óta olyan munkám van ami miatt szinte soha nem vagyok otthon és folyamatosan úton vagyok, így elég nehéz ismerkedni. Egy-két futó kalandon kívül sose volt "rendes" párkapcsolatom.Főleg a fiatal lányoknál meg egyáltalán nem divat várni a srácra.

Én csak arra vágynék, hogy mindennap otthon a saját ágyamban, saját fürdőszobámban, saját lakásomban/házamban mellettem egy lánnyal, de tudom hogy ezt az életszínvonalat nem tudnám más munkával megteremteni magamnak.

2022. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!