Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha “természetes” ez a vírus...

Ha “természetes” ez a vírus miért van ennyi mellékhatàsa? Észre vettétek ezt?

Figyelt kérdés

Mióta tart a járvány észre vettem, hogy nagyon hullik a hajam, de olyan mértékben mint még soha. Barátnőm fodràsz, elmondása szerint minden második ember erre panaszkodik, ilyet mèg nem tapasztalt a pàlyàja során.

A másik dolog, hogy megváltozik rengeteg nőnek a menstruációja miután ők is átestek a betegségen.

En tavasszal voltam beteg, azóta minden hónapban rendszertelen, màs a színe, és sokkal kevesebb jön, eddigi 6napos ciklusom most 3 napig tart. Barátnőm aki külföldön él azt mondja nagyon sok ismerőse panaszkodott erre szintén.


Ha ez egy influenzához hasonló vírus, miért hat ki ezekre a dolgokra? Nem akarok összeesküvés elméletekben hinni, sosem voltam ennek a híve de szerintem ez nagyon furcsa és egyben ijesztő.


2022. jan. 25. 12:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

A tünetei hasonlítanak az influenzára, de azon kívül sokban más.

Hajhullás a sok stressz miatt is lehetséges.

A menstruációd miatt keress fel egy orvost.

2022. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem stresszeltem az utóbbi időben, sőt a vállalkozásom is felfele ívelt meg ebben az időszakban is úgyhogy okom sem volt rá.

S nem lehet véletlen, hogy rengeteg ember panaszkodik ugyanazekre a tünetekre.

2022. jan. 25. 12:35
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem az összefüggést. Miért ne okozhatna egy természetes vírus sok fajta tünetet?
2022. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
2 éve tart egy világjárvány és havonta van valahol valami háború. Ilyen stresszben nem csoda, hogy az embereknek jobban hullik a haja.
2022. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

> Mióta tart a járvány észre vettem, hogy nagyon hullik a haja

> Egyáltalán nem stresszeltem az utóbbi időben


Nem érzed az ellentmondást?

Attól még, hogy nem tudatosul benned, lehetsz nagy stresszben.

2022. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Alapvetően rengeteg minden okoz különféle tüneteket, csak legtöbbször a legismertebbekkel találkozik az ember, valamint ne felejtsük el, hogy sok betegséggel nem is találkozik már a szervezetünk.


Másfelől ez nem influenzavírus, más a hatásmechanizmusa is


Harmadrészt mindenkinek vannak "gyengéi", én jobban valószínűsítem azt, hogy a kérdésben említett problémák okozói már jelen voltak az emberek szervezetében, a vírus csak kaput nyitott nekik. Ez tipikus.


Pl ma a szaporító szerveket érintő problémák, a felborult hormonháztartás túlzás, hogy népbetegség, de már egyáltalán nem ritka egészségügyi probléma.


Valamint, ha a szervezet egy pontjában belenyúlsz, magától értetődő, hogy teljesen más területeken is keletkeznek elváltozások "minden mindennel összefügg" elv mentén.


Abban viszont túlzás realitást látni, hogy ez a vírus teljesen más mint az eddigiek, és ezért mesterséges lenne vagy valami hasonló. Sok száz káros anyaggal, hatással vagyunk körbevéve, nem lehet mindent egyetlen kórokozó számlájára írni.

2022. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A "rengeteg emberrel történt ez" pedig nem érv, hanem egy anekdota. Keress rá statisztikát, hogy az elmúlt években még is mennyivel nőtt az ilyen tünetek száma, ha szerencséd van, még talán a covid fertőzéssel együtt is vizsgálták.


Lehet hogy inkább a lakóhelyeden történt valami, és semmi köze ennek a vírushoz.


Az is lehet, hogy csak számodra feltűnőek ezek az esetek, ezért többnek tűnnek.


Plusz az is lehet, hogy igazad van, de nem a járvány miatt emelkedik az ilyen esetek száma.


De a hajhullás inkább vitaminhiány vagy hormonprobléma következménye, ahogyan a megváltozott nemi ciklus is. Ilyenkor pedig inkább megvizsgálnám a fogyasztott élelmiszereket (pl. nem-e magas a fitoösztrogének aránya) és az ivóvizet is.


Persze ez nem ilyen egyszerű, ezekkel a problémákkal érdemes orvoshoz fordulni.

2022. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
Az oltás után hullik a haj és a mellékhatások is azután jelentkeznek.
2022. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Persze neked minden barátnők megerősíti, hogy mindenki arra panaszkodik amire te. Nem kell itt a baromságaiddal megpróbálni meggyőzni az embereket.
2022. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Én a cukorbetegségem okán hajhullós vagyok és pont a napokban vettem észre, hogy most valahogy kevésbé hullik.

Tehát máris itt egy ellenpélda!


A legnagyobb hiba, hogy most akármit tapasztal valaki, azt mind a covid számlájára írja, holott lehet, hogy semmi köze hozzá és szépen elhanyagolódnak a dolgok.

2022. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!