Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek volt olyan, hogy évtized...

Kinek volt olyan, hogy évtizedekig semmi se jött össze, majd hirtelen minden?

Figyelt kérdés

Sohasem voltam lusta, mindig kegyetlenül küzdöttem. Az életem egy szerencsétlenség volt.


Kegyetlen sok tanulás ellenére rossz jegyek, testi gyengeség, rossz állóképesség sport ellenére is, autizmus, diplomával betanított irodai munka, tanulmányaimmal elhelyezkedni képtelenség.


Most meg fél éven belül összejött sokminden és félek, hol a csapda.


Nálatok ilyenkor mi volt?


Rákgyanúm van, annyira félek. Ha kemóra kell járni, nincs, aki segítsen. Se anyagilag, se másképp. 20 éve elhanyagolt refluxom van, nyelőcsőrák illetve gégerák gyanúval.

Nem tudom, a halál rosszabb vagy lassan leépülni és mindent elveszíteni.


Egy rákdiagnózis fog véget vetni a hirtelen jött jónak?


2022. febr. 5. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Voltál már orvosnál, és ő mondta neked, hogy lehet hogy rákos vagy?
2022. febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen.
2022. febr. 5. 11:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy szükségem van most segítségre.
2022. febr. 5. 13:07
 4/7 anonim ***** válasza:
✅ Csak fel a fejjel ! Ez így szokott lenni. A lényeg, hogy ne búslakodj, csak találd meg azt ami még örömet okoz :)
2022. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi szokott hogyan lenni? Tényleg nem értem, mire gondolsz. :(
2022. febr. 5. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:

❌ Apám sajnos alkoholista volt ! Családja romokban / válófélben 2 gyerekkel.

❌ Aztán egy nagyon nagy esett után (pszihiátriai zártosztályon kikötve, bírósági üggyel tetőzve) - család fogva tartás/foglyul ejtése. Rendőri ellenállás. stb.. (valami gyógyszer+alkohol kombináció befolyása alatt tette ezeket).

✅ De végül teljesen új életet kezdett a családjával/feleségével !

✅ Tökéletes harmónia, régi rossz énjét/életét hátrahagyva !

❌ Aztán (1,5..2 évvel a nagy változás után) jött a fekete leves, az orvos közölte vele, hogy végső stádium, műtéttel+kemo-val max talán ~1,5...2 évvel meghosszabbítható az élete.

❌ Nem folytatom, nem akarom lerontani a napod :/

✅ Ezt értem ez alatt: "Ez így szokott lenni"

✅ Amikor úgy érzed, hogy bejött az élet, érzed, hogy most jobb lesz... hát... bejön az ami mindent kenterbe vághat :/

2022. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na igen, sajnos ezt látom én is MINDENHOL.
2022. febr. 5. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!