Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tartjátok igazságtalannak...

Nem tartjátok igazságtalannak az életet azért, mert egyesek vannak annyira szerencsések, hogy normális országba születnek, ahol nem lopja el az állam a keresete 40%-át, és évente többször tud kirándulni, magas színvonalon élni, stb?

Figyelt kérdés
Putri országba születtem sajnos, Európa pöcegödrébe, magyarországra. Annyi és annyi jobb ország van főleg nyugat felé haladva, ehelyett ebbe a szemétdombra kellett születnem. :(
2022. febr. 7. 12:17
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Akkor mégegyszer, te fogyatékos, hogy a probléma nem az, hogy ne lehetne megélni, hanem hogy ugyanazzal az erőfeszítéssel egy kevésbé sz*rkupac országban sokkal hamarabb nagyobb vagyonra, megtakarításra tehet szert az ember. Tehát míg nálunk hatósági árazni kell az alapvető élelmiszereket, mert annyira le van gatyásítva az átlag dolgozói réteg, addig sok-sok nyugati országban térképen pipálgatják ki azokat az országokat, ahol már voltak az emberek nyaralni.
2022. febr. 7. 13:22
 22/53 anonim ***** válasza:
31%
akkor koltozz azokba a jobb orszagokba!! ne itt sirjon a szad
2022. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
39%

21: a szemellenződet időnként levehetnéd....


soha nem éltél sehol máshol, de tutira vélsz tudni mindent....


Dunning-Kruger pozitív.... :-D

2022. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
30%
Akkor költözz - na ezek az egyszerű emberek.
2022. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
80%

#21

Akkor miért nem költözöl másik országba? Komolyan kérdezem, nekem életem legjobb döntése volt, azzal nem érsz el semmit, ha csak gyűlölködsz, sőt.

26/N

2022. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem tetszik az ország, akkor költözzél el máshova.

Én imádom ezt az országot, mert szépen néz ki Budapest és jól is keresek. Semmi pénzért nem mennék más országba lakni.

2022. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
65%
Eddig 4 "költözz el máshová" komment. :D Lottózni fogok.
2022. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

#25 és a többi "miért nem" emberke:


Ahhoz hogy az ember éljen, pénzre van szüksége. Tudjátok, akiknek apuci-anyuci nem tolt a feneke alá lakást, azoknak meg kell dolgoznia a lakhatásokért, kiadásokért, ételekért, stb. Ha ezeket szépen befizeted, akkor marad X összeged, és ennél az X összegnél van a probléma - mégpedig a mennyisége. Mivel ezt az X összeget abból a keresetből kell befizetned, ami a bruttó keresetedből lejön, hála a narancsos zsírdisznónak és tolvaj korrupt kormányának. És ez az összeg jóval kevesebb, mint amit külföldön tudnál ugyanezért a munkáért félretenni, hisz a forint olyan gyenge, mint a Monopoly játékpénz.

Összehasonlítás az egyszerűség kedvéért:

trágyamagyarország vs Nyugat-Európa akármely országában BÁRMELY országot nézünk 1-2-t leszámítva, forintra átszámolva sokszorosát félre tudod tenni.

2022. febr. 7. 13:35
 29/53 anonim ***** válasza:
19%

"Akkor miért nem költözöl másik országba? Komolyan kérdezem, nekem életem legjobb döntése volt, azzal nem érsz el semmit, ha csak gyűlölködsz, sőt."


Neked hogy sikerült?

2022. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
37%
25 mar reg elkoltoztem :)
2022. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!