Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tartjátok igazságtalannak...

Nem tartjátok igazságtalannak az életet azért, mert egyesek vannak annyira szerencsések, hogy normális országba születnek, ahol nem lopja el az állam a keresete 40%-át, és évente többször tud kirándulni, magas színvonalon élni, stb?

Figyelt kérdés
Putri országba születtem sajnos, Európa pöcegödrébe, magyarországra. Annyi és annyi jobb ország van főleg nyugat felé haladva, ehelyett ebbe a szemétdombra kellett születnem. :(
2022. febr. 7. 12:17
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:

Tökéletes választ adott az 50-es, köszönöm, hogy végre valaki megmutatta milyen az, amikor a hátsójából képes a fejét kihúzni! Végre valaki, aki nem béget, mint egy birka azért, mert valami lepusztult Etiópia-szintű helyen rosszabb, hanem azt mondja, hogy lehetne olyan gazdaságunk, infrastruktúránk, oktatási rendszerünk, mint mondjuk egy Finnországban, Dániában, stb.

Az ilyen emberek adnak reményt abban, hogy lássam, legalább nem mindenki tipik magyar, aki örül a sz*rnak is, mert legalbb mosolygós fejet rajzolt rá valaki.

2022. febr. 8. 09:14
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

#50 egyetertek. csak annyit tennek hozza, hogy a kivandorolt magyarok 90%nak Mo-n el a teljes rokonsaga es a baratai. rengetegen kepesek voltunk meghozni ezt az aldozatot. nem akkora nagy ugy mint ahogy sokan iszik. letezik repulo, szerencsere nincsenek lezarva a hatarok, van skype, zoom, messenger, nem lehetetlen a kapcsolattartas.

szomoru hogy ilyen szar helyzetben van Mo. sokaig remeltem hogy van esely a valtoztatasra. de feladtam. megmondom oszinten, en nem latok ra eselyt hogy az en eletem alatt jobb iranyba fog valtozni az orszag, es itt nem csak a politikat gondolok hanem a tarsadalomra. nekem nem hianyzik az eletemol az irigyseg, a gyulolkodes, a massag elitelese, a "dogoljon meg a szomszed tehene is" mentalitas, a szornyu burokracia, az allami segitseg hianya. ezert olyan helyre kotloztem ahol nekem jobb

2022. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
75%

Gondolkodásmódoddal van a baj kerdezo

Ha a kacsa nem tud uszni, nem a viz a hulye

2022. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!