Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tartjátok igazságtalannak...

Nem tartjátok igazságtalannak az életet azért, mert egyesek vannak annyira szerencsések, hogy normális országba születnek, ahol nem lopja el az állam a keresete 40%-át, és évente többször tud kirándulni, magas színvonalon élni, stb?

Figyelt kérdés
Putri országba születtem sajnos, Európa pöcegödrébe, magyarországra. Annyi és annyi jobb ország van főleg nyugat felé haladva, ehelyett ebbe a szemétdombra kellett születnem. :(
2022. febr. 7. 12:17
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
83%
Pont ma láttam Harry herceggel az interjút, amiben azt mondta, ha nincs időd, legyen időd. Ez kb olyan, mint a "stop being poor".
2022. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
47%

"De még ha naívan azt mondanánk, hogy hurrá, 52. helyezés, akkor is felmerül a kérdés, hogy nézd meg, mennyi ember van az 1-51. helyezettek közt, és mennyivel jobb életük van."

És az 53-tól a 176-ig?

Ha hamisan csak azokhoz hasonlítgatod magad, akik valamiben jobb helyzetben vannak nálad, akkor mindig is egy hibás világképed lesz.

2022. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
18%

#24:

Márpedig a ti szemüveges Böszmétek mondta ki azt nyilvánosan papuskám, hogy "El lehet menni Magyarországról. Senkit nem kötelezünk arra, hogy itt éljen."

2022. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
76%
Annyira "bántalmazó kapcsolatos" ez a "nézd azokat, akiknél jobbak vagyunk" duma. Megver, de hoz virágot.
2022. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
#33 Tudtam hogy idesodródott a farhátkommandóból valaki. Kérem, 60-as IQ alatti fideszes szavazóként hagyja el a kérdést és továbbra is rettegjen a migránsoktól. Köszönöm.
2022. febr. 7. 13:43
 36/53 anonim ***** válasza:
84%

#28

Megnyugtatlak, bárhol találhatsz olcsó lakhatást, legfeljebb nehezebben és le kell mondanod pár dologról. Ugyanakkor áruld el, mi értelme a szitkozódásodnak? Mert láthatóan te várod el, hogy alád tegyenek mindent, de mivel ez nyilván nem így van, ezért bűnbakot keresel. Vagy teszel a saját sikeredért?


#29

Huszonhárom évesen lediplomáztam Budapesten, ekkor már három és fél éve önkénteskedtem különböző múzeumokban. Már gyerekkorom óta vágyam volt, hogy Olaszországban éljek és a diplomaszerzés alatt nézegettem munkalehetőségeket. Láttam egy múzeumi állást, aminek minden szempontból megfeleltem, így felkerestem őket. Több múzeumtól kaptam ajánlást az önkéntes munkám miatt, így egy Skype interjú után felajánlották az állást. Meglett a diplomám, utána egy hónappal kiköltöztem. Diákmunkából volt megtakarításom, így az első hónapban abból fizettem a szobámat, utána a múzeumi állásból. Mind angolul, mind olaszul felsőfokon jól beszéltem ekkor (utóbbit gimnáziumban kezdtem el, majd később magántanárral folytattam).

26/N

2022. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan érdekes, imádom, amikor valaki nem developer, hanem izgi munkája van. De én pl. ott elakadtam, hogy nem is tudtam, hogy lehet múzeumokban önkénteskedni. Legalább egy érdemleges sztori, eddig minden lány, akit kérdeztem, a pasija által ment ki. Ez most feldobott.
2022. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
16%
Ez a sok "költözz el, képezd magad" madár remélem akkor is lesz elég kemény ezt mondnai, amikor az orvos elõtt áll, aki tartja a markát a hálapénzért.
2022. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

Sure, hogyne.

Mindenesetre ha ebből a retek "országból" végre egyszer kikerülök, remélhetőleg elsők közt leszek, aki az állampolgárságról le tud mondani. Eleve szégyenlem, hogy benne lesz majd a múltamban, hogy ebbe az országba születtem. Mármint ha rákérdeznek, le tudom majd tagadni, de a hivatalos iratok közt ott lesz. :/

2022. febr. 7. 14:00
 40/53 anonim ***** válasza:
28%

Nekünk is sokkal jobb lesz, ha az ilyen köpködők elmennek innen...


Szebb lesz az ország a fanyalgók nélkül. :)

2022. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!