Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Engem miért találnak meg a romak?

Engem miért találnak meg a romak?

Figyelt kérdés

Mindig pont hozzám jönnek kéregetni.

ma pl egy roma asszony volt, akinek kellett egy kis pénz, mondom nincs készpénzem, semmi nincs nálam.

aztán sem akart eltakarodni előlem, folyamatosan kérdezgette.


Nálatok is igy van?


2022. márc. 10. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen jó módszer ellenük: rá se nézel és továbbmész, mintha levegő lenne. Nem válaszolsz, nem reagálsz, nullának nézed.
2022. márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, csak hát pont elém állnak vagy ha megállok valahol, pl zebra előtt, akkor meg oda jönnek...
2022. márc. 10. 18:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elfutsz basszus, nem tud körbevenni téged.
2022. márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

csak ugye járdán vagyunk 10-20an, és mégis engem választanak

nem vagyok gazdag :D

2022. márc. 10. 18:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mert olyan kedves, szimpatikus, olyan jótét aranyos léleknek tűnsz. és lehet, hogy látta már az egyik, hogy odament a másik is hozzád; és akkor azt nem tudta, adtál-e, de kedves arcod van, úgyhogy gondolta, hogy igen, és akkor hátha alapon ő is bepróbálkozik. hogy hátha adtál neki a másikuknak is, és akkor hátha adnál még őneki is. meg pl ő látja, hogy te nem hordod fenn az orrod, szóba állsz bárkivel; akkor nálad esély lehet próbálkozni. -szerintem lehet pl ilyesmikre gondolhattak akár
2022. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon ez gyakori, pofátlanok a cigányok.

A környező országokban nem tapasztaltam ilyet, nem jön oda senki hozzád Bécsben kéregetni vagy Kassán ahol sok cigány van, aprót cigit vagy ételt kérni. Nem mernek, Magyarországon a ruhát leszednék rólad.

Debrecenben miközben a vonatot vártam 4-en is jöttek kéregetni életemben először voltam ott es ledöbbentett kértek a kajámból, cigit akartak vagy pénzt.

2022. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező! Odébbmész... Ezek szerint leveszik, hogy ilyen tutyimutyi vagy, azért támadnak be.


Sugározz önbizalmat magadról, hessintsd el őket, és menj tovább.

2022. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek már messziről figyelnek. Multkor is sétálok zsebemből kiveszem az aprót, számolom mennyi kell buszjegyre hirtelen már 2en oda is jöttek.

Ahogy fentebb is írták a legjobb ha levegőnek nézed őket, megrázod a fejed vagy csak annyit mondasz nem.

Nem szabad átesni a ló túloldalára, képesek mindenféle önsajnálati sztoriba belekezdeni, a leginkább alkoholszagú emberek.


Le lehet venni külsőről hogy ki az akinek valóban kell a pénz és ki az aki elherdálja vagy tenni nem tesz hogy jobb legyen

2022. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem a héten meg is fenyegetettek....


Miért kapnak az ilyenek levegőt?

2022. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!